konec (0:2)

04.09.2020, 18:30 • Keine Sorgen Arena (Ried) • Skupina 3 • Jan Olšr

Tipsport: 1.15 7.23 17.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 21:14. (20:44:41)
To je pro dnešek vše. Naviděnou!
V prvním poločase jsme po vyrovnaném úvodu viděli dvě rychlé branky Albánie, které nastínili obraz dnešního zápasu. Rakušanům se nedala upřít snaha, ovšem efektivita Albánie byla nad jejich síly. Albánci přidali ještě další tři branky, a tak utkání končí vysokým rozdílem 1:5 ve prospěch hostů.
Snažení ani jednoho z celků nám už žádnou větší šanci nepřineslo. A tak rozhodčí Jenkins závěrečným hvizdem ukončil toto utkání.

90+6

90+2

Běží nám již druhá minuta nastavení, Rakušené už ovšem působí velmi odevzdaným dojmem.

90+1

Žlutou kartu dostává Arase (Rakousko).

89

Albánie právě vstřelila branku!

A další branka pro hosty. Tentokrát se prosadil hlavičkou ADOLF SELMANI! 1:5 pro Albánii.

87

Bohužel pro domácí se ale hosté rychle oklepali, po rychlém útoku se míč dostal k ERNESTU MUCIMU, který svou druhou brankou vrací Albánii třígólové vedení.

Rakousko právě vstřelilo branku!

Na puntík si míč postavil střídající HANNES WOLF, poslal gólmana na opačnou stranu a snižuje na 1:3!

82

A máme tady penaltu pro domácí!

81

Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Raguz, přichází Grull.

81

Žlutou kartu dostává Selmani (Albánie).

80

Presink Rakušanů teď udělal Albáncům problémy, Wolf ovšem ve finální fázi opět selhal.

79

A tohle Albánii vyhovuje, pozdržet pár sekundek a rozkouskovat hru.

1:5

konec (0:2)

Branky: 83. Wolf (pen.) – 16. Kallaku, 26. Tuci, 63. Muci, 87. Muci, 89. Selmani

Karty:   29. Schnegg (AUT), 32. Demaku (AUT), 48. Malicsek (AUT), 56. Schmid (AUT), 90+1. Arase (AUT) – 49. Tuci (ALB), 73. Celhaka (ALB), 81. Selmani (ALB), 84. Marku (ALB)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 21:14.

Rakousko: Ehmann – Malicsek, Maresic (69. Schmidt), Borkovic (19. Schnegg), Friedl – Ljubicic (46. Meister), Demaku – Schmid (69. Demir), Wolf, Arase – Raguz (81. Grull)
Náhradníci: Helac – Aiwu, Demir, Grull, Meister, Muller, Reiter, Schmidt, Schnegg

Albánie: Selmani – Marku, Bajrami, Selmani, Ismailgeci (73. Pellumbi) – Celhaka, Kallaku, Tuci (69. Vila) – Mihana (53. Dobra), Xhixha – Vrioni (53. Muci)
Náhradníci: Hoxha – Asllani, Bullari, Cara, Dobra, Muci, Pellumbi, Sota, Vila

Rozhodčí: Jenkins R. (Wal)