Play-off Generali Česká Cup

HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec

2:2

konec (0:1, 0:1, 2:0) Stav série: 0:1

26.08.2020, 19:00 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • Čtvrtfinále • Petr Pavlík

Tipsport: 2.1 4.4 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:55

Liberecký obránce Ronald Knot (LIB) vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za hrubost a už sedí na trestné lavici. Sparťané mají poslední šanci!

46:16

Marek Kvapil měl dobrou šanci na vyrovnání u levé tyčky, kterou neproměnil. Nicméně je tu další faul ze strany hostí, když se provinil Mislav Rosandič (LIB).

40:01

Rozhodčí vylučuje Jana Buchteleho (SPA) a Radana Lence (LIB), kteří dostali shodně čtyři minuty za hrubost. Dvouminutový trest poté dostal také Lukáš Rousek (SPA).

39:03

Tomáš Hanousek (LIB) je dalším hráčem, kdo putuje na trestnou lavici. Liberecký obránce se pro změnu provinil podrážením a oslabuje svůj tým.

34:50

Domácí mají další ojedinělou možnost, jak vyrovnat. Tomáš Hanousek (LIB) si jde sednout na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost. Domácí hrají přesilovku.

19:12

A právě bouřlivák Milan Jurčina (SPA) míří o pár okamžiků později na trestnou lavici. Sparťanský obr dostává dvě minuty za hrubost.

13:35

A bude se znovu vylučovat. Obránce Ladislav Šmíd (LIB) dostává dvě minuty za krosček. Sparťané budou po komerční přestávce hrát další přesilovku.

09:45

Za chvíli budeme svědky hry čtyři na čtyři. Tomáš Filippi (LIB) inkasoval od rozhodčích dvouminutový trest za podrážení a jde usednout na trestnou lavici.

09:28

A níže zmíněným hříšníkem je kapitán Michal Řepík (SPA), který dostává trest za krosček. Sparťané se budou muset v následujících minutách bránit.

06:49

A máme tu první větší šarvátku. Na dvě minuty si jdou odpočinout Radek Jeřábek (SPA) a Ladislav Šmíd (LIB), kteří vyfasovali trest za hrubost.

2:2

Branky a nahrávky: 42. Tomášek (Sukeĺ), 47. Řepík (Horák, Tomášek) – 3. Rychlovský (Najman, Vlach), 34. Lenc (Birner, Gríger)

HC Sparta Praha: Machovský (Neužil) – Piskáček (A), Košťálek, Jurčina, Pavelka, Jeřábek, Dvořák, M. Jandus – Kvapil, Horák, Řepík (C) – Rousek (A), Sukeĺ, Tomášek – Buchtele, Říčka, Forman – Zikmund, D. Vitouch, Dvořáček.

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Pavelka) – Šmíd (A), Knot, Rosandič, Hanousek, Derner, Štibingr, Kunst – Birner (A), Filippi, Bulíř – Rachůnek, Gríger, Lenc – Šír, Jelínek (C), Zachar, Vlach, A. Najman, Rychlovský.

Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Ondráček, Špůr

Diváci: 1 423

První zápas: Liberec - Sparta 4:2

02:30 LIB 0:1 Rychlovský (Najman, Vlach)
06:49 SPA 2 Jeřábek, hrubost