konec (1:0, 4:0, 2:1)

26.08.2020, 18:30 • ZS Eden - Praha • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.4 6.0 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (20:37:05)
První utkání mezi Engineers Prague a UK Hockey Prague skončilo jednoznačným vítězstvím Inženýrů 7:1! Hattrickem se uvedl domácí útočník Vojtěch Matějka. Odveta se hraje 13.9.2020 na půdě UK.

59:22

Kristián Novák řešil ještě jeden závar před svou brankou a byl úspěšný.

59:01

Začala poslední minuta prvního utkání čtvrtfinále mezi Engineers a UK.

57:56

Kotouč na domácí střídačce, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:03

Engineers právě vstřelili branku!
Krásná branka a zvýšení v podání Engineers! Lukáš Vopat si počkal na TOMÁŠE KADLECE, který si nabruslil na zadní tyč, obdržel přihrávku na zlatém podnose a skóroval do prázdné branky – 7:1! Asistence: Lukáš Vopat.

56:20

Icing Engineers. Další vhazování před Kožnarem.

56:00

Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
Karlovka se přeci jen dočkala! Zasloužená branka za kvalitní třetí třetinu od UK. JAN BEČKA propálil Kožnara ranou od levého mantinelu – 6:1! Bez asistence.

55:43

Filip Čmejla (UK) ukázal rychlé ruce a kličky, ale ke střele jej domácí nepustili.

54:54

Další šance Engineers. David Blažek přenechal kotouč Václavu Burdovi, který už mířil do odkryté branky, ale nakonec byl zastaven hvizdem sudího, který viděl postavení Davida Blažka v brankovišti.

53:50

Inženýři navyšují přeci jen ještě skóre! Dorážkou na brankovišti se prezentoval nováček v sestavě Engineers DANIEL VANÁT – 6:0! Bez asistence.

53:05

Střelu Spurného opět pokryl brankář Kristián Novák. Utkání už ale nemá to tempo ze druhé třetiny.

52:53

Fabiánek se umě protáhl do třetiny, našel mezi kruhy Burdu, ale jeho střelu vytěsnil hokejkou mimo svou branku Novák.

50:53

Ani Klinger svou kličkovanou neuspěl a Engineers kotouč vyhodili přes všechny čáry.

50:01

UK se zatím přesilová hra příliš nedaří. Zavezení do třetiny skončila ofsajdem.

49:27

Vyloučení v týmu Engineers Prague (Kadlec – 2 min., faul kolenem).

47:51

Engineers ve třetí třetině de facto čekají co vymyslí UK a už se neženou do velké ofensivy.

46:30

Teď už chybělo UK málo! Martin Maťátko dorážel už za ležícího Milana Kožnara, ale kotouč nakonec zamířil jen těsně vedle pravé tyče domácí branky!

7:1

Branky a nahrávky: 2. Matějka, 27. Žáček (Prouza), 30. Kadlec, 31. Matějka (Prouza), 34. Matějka (Spurný), 54. Vanát, 58. Kadlec (Vopat) – 56. Bečka

01:32 ENG 1:0 Matějka
01:42 ENG 2 Biben, sekání
02:20 UKA 2 Piola, hákování
14:31 UKA 2 Černý, podrážení
26:08 ENG 2 Matějka, podrážení
26:45 ENG 2:0 Žáček (Prouza)
29:53 ENG 3:0 Kadlec
30:30 ENG 4:0 Matějka (Prouza)