Moravskoslezská fotbalová liga

FC Velké Meziříčí – ČSK Uherský Brod

1:1

konec (1:1)

16.08.2020, 10:15 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • 2. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 1.47 4.5 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Váňa, přichází Kelíšek.

88

Do šance se po centru z levé strany dostal na středu vápna Váňa, ale ve velké příležitosti selhal, když branku překopl.

82

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Josefík, přichází R. David.

70

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Kopilec, přichází Janša.

67

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mezlík, přichází Mi. Malata.
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Bouček, přichází Šuta.

63

Žlutou kartu dostává Váňa (ČSK Uherský Brod).

59

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Švrček, přichází Mančík.

58

Žlutou kartu dostává Demeter (FC Velké Meziříčí).

57

Kopilec centroval od praporku do vápna, kde si na jeho centr naběhl na zadní tyčce David, ale ten v obrovské šanci branku překopl.

45

Žlutou kartu dostává Flasar (ČSK Uherský Brod).

43

43. FLASAR - 1:1

43

Uherský Brod právě vstřelil branku!
Je srovnáno. Ještě před poločasovou přestávkou se prosadil také hostující tým. Přímý kop z hloubky hřiště rozehrál Adam Kopilec na zadní tyčku, kde jeden z jeho spoluhráčů vrátil míč na střed vápna, kam si našel cestu MAREK FLASAR a dokázal míč procedit do branky.

33

Žlutou kartu dostává Nedvěd (FC Velké Meziříčí).

18

Útočná fáze zápasu pokračuje. Na středu hřiště se míče zmocnil Mezlík, kousek ho potáhl a pak vystřelil přímým nártem jen kousek od pravé tyčky hostující branky.

17

Melenovský centroval od praporku na střed vápna, kde našel kapitána Vrágu, jehož následná hlavička mířila pouze do tyčky domácí branky.

6

6. DEMETER - 1:0

6

Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
K pokutovému kopu se postavil ROBIN DEMETER, který se rozhodl kopat po levici hostujícího brankáře, ten letěl na druhou stranu, a tak míč v klidu doletěl do sítě.

5

Byla nařízena penalta. Po dlouhém autu z levé strany se ve vápně udál tvrdý souboj, po kterém rozhodčí odpískal penaltu pro domácí tým.