Moravskoslezská fotbalová liga

FC Velké Meziříčí – ČSK Uherský Brod

1:1

konec (1:1)

16.08.2020, 10:15 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • 2. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 1.47 4.5 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

43

43. FLASAR - 1:1

43

Uherský Brod právě vstřelil branku!
Je srovnáno. Ještě před poločasovou přestávkou se prosadil také hostující tým. Přímý kop z hloubky hřiště rozehrál Adam Kopilec na zadní tyčku, kde jeden z jeho spoluhráčů vrátil míč na střed vápna, kam si našel cestu MAREK FLASAR a dokázal míč procedit do branky.

6

6. DEMETER - 1:0

6

Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
K pokutovému kopu se postavil ROBIN DEMETER, který se rozhodl kopat po levici hostujícího brankáře, ten letěl na druhou stranu, a tak míč v klidu doletěl do sítě.