HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec

6:1

konec (2:0, 4:0, 0:1)

11.08.2020, 17:00 • enteria arena • Lukáš Hrdina

Pardubice dokázaly vyhrát utkání i díky hattricku Formánka zcela zaslouženě 6:1, hosté se prosadili až v závěrečné dvacetiminutovce. U dalšího onlajnu se na vás bude těšit Lukáš Hrdina. (18:40:57)

59:20

Burda se též dostává do zakončení, ale jeho střelu z modré čáry dokázal Hambálek zlikvidovat.

58:20

Jaromír Pérez dokázal zakončit, bohužel pro hosty střela skončila na levém betonu Matěchovy výstroje.

56:01

Karel Chrudimský se dokázal dostat k odraženému puku, ten už ale nedokázal dostat ke spoluhráči.

54:18

Liberec právě vstřelil branku!
Čisté konto si Pardubice udržet nedokázaly! TOMÁŠ CIBULKA dokázal dostat puk do brány střelou s levého kruhu na vzdálenější tyč a snížil vedení Pardubic na pět gólů.

52:10

Adam Straka dokázal překvapit gólmana, ten byl ale připravený a puk odrazil.

52:00

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Cibulka – 2 min., podrážení).

50:40

Richard Patzelt se po rychlém přesunu do útočného pásma dostal ke střele, Matěcha skvělým zákrokem udržel čisté konto.

49:00

Bárta se dokázal dostat do střely z modré čáry, tu ale Hambálek vyráží nad bránu.

47:50

Pardubicím byl po přechodu do pásma odpískán ofsajd.

46:54

Matěj Seidl se dokázal dostat do šance, ta ale končí v lapačce Matěchy.

45:42

Pardubice se po chybě obránce dokázaly dostat do zakončení, ale střela trefila jen levou tyč.

43:53

Přečíslení Pardubic dokázal pokrýt Ondřej Culek.

42:00

Karel Chrudimský se dokázal dostat do střely od modré čáry, ale Matěcha střelu do středu branky vykryl.

40:28

Pardubice se hned v první minutě dokázaly dostat do zakončení, ale střela do šibenice skončila v lapačce Hambálka.

40:01

Pardubice se v druhé třetině dostávaly do více zakončení a dokázaly navýšit vedení o čtyři góly. Hrdinou zápasu je zatím František Formánek který dokázal vstřelit hattrick. Další třetina začne v 18:12.

40:00

6:1

Branky a nahrávky: 15. Formánek (Pilař), 18. Pavlata (Formánek), 25. Formánek, 32. Burda (Vrba), 38. Formánek (Pavlata), 40. Vrba (Dostál) – 55. Cibulka (Dvořák)

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Marossy) – Koudelka, Bárta, Svoboda, Pražan, Straka, Maštalíř, Hemský, Pavlata, Burda, Formánek, Pilař, Kubíček, Jáša, Jakubec, Fiala, Jirout, Hiemer, Dostál, Vrba, Jiroušek

Bílí Tygři Liberec: Hambálek (Leško) – Patzelt, D. Pérez, Cibulka, Culek, Dvořák, Ehrenberger, Plos, Kříž, Hois, Jobek, Fiala, Leclen, Jansa, J. Pérez, Janata, Hrabčák, Chrudimský, Seidl

14:30 PCE 1:0 Formánek (Pilař)
15:53 LIB 2 Cibulka, hrubost
17:53 PCE 2:0 Pavlata (Formánek)
21:20 PCE 2 Jiroušek, hrubost
24:33 PCE 3:0 Formánek
31:41 PCE 4:0 Burda (Vrba)