2:4

konec (0:1, 2:1, 0:2)

11.08.2020, 18:00 • ZS Příbram • Libor Kokoška

Z naší strany je to vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (20:07:31)
Dnešní zápas je u konce! Kobra nakonec poráží středočeskou Příbram 4:2. O první branku utkání se postaral už ve 2. minutě po střele z prostoru mezikruží hostující Novák. Na vyrovnání museli fanoušci příbramského Baníku čekat až do 30. minuty, kdy se nejprve prosadil Josefus a později pak i Káník. Zbytek zápasu už ale byl v režii svěřenců Miloslava Šeby, nejdříve se v 36. minutě v oslabení prosadil Ryzák o pár minut později po povedené individuální akci Šťastný. Vítězství Kobry pojistil dvě minuty před koncem Zídek.

59:35

Oba celky dnešní zápas už spíše dohrávají a směrem dopředu nevyvíjí moc úsilí.

58:00

Dvě minuty do konce třetí třetiny.

57:56

Kobra právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Na hranici levého kruhu pro vhazování získal puk VÁCLAV ZÍDEK, který odvážnou střelou přes celou délku hřiště přesně strefil prázdnou příbramskou branku. Bez asistence.

57:38

Příbram bude hrát bez brankáře!

57:38

Oddechový čas pro domácí.

57:38

Zakázané uvolnění Kobry, vhazovat se tak bude před brankou gólmana Sochůrka.

56:28

Ani jedna ze dvou příbramských střel ze střední vzdálenosti neohrozila branickou branku, proti té první zasáhl Sochůrek, ta druhá letěla vysoko nad břevno.

55:55

Sochůrek opět v akci, tentokrát se musel postavit proti nahození od modré.

55:34

Nahození domácí střelce Maška od modré sice dokázal branický gólman Sochůrek vyrazit pouze před sebe, tam se už ale žádný z hráčů v bílém dresu i díky dobré práci pražské obrany k dorážce nedostal.

55:18

Jeden z hráčů domácí Příbrami se dopustil ve středu hřiště hry vysokou holí, vhazovat se tak bude po pravici středočeského gólmana Mičána.

53:56

Příbram si jde za vyrovnáním! Tentokrát to zkusil ze střední vzdálenosti Gengel, svou přízemní trefou umístěnou k pravé tyči ale nakonec branku Kobry těsně minul.

52:40

Domácí střelec Řepík to zkusil z pravé strany hřiště, škvíru mezi bližší tyčkou a pražským gólmanem Sochůrkem ale nenašel.

51:18

Zakončení příbramského obránce Maška od modré z příklepu srazil jeden z obětavých hostujících obránců nohou do rohu kluziště.

51:11

Kobra v plném počtu.

50:05

Na konci povedené příbramské kombinace stál Fiala, který svým zakončením z příklepu z první od pravého mantinelu rozezněl bližší tyč branické branky.

2:4

Branky a nahrávky: 30. Josefus (Chlouba), 30. Káník (Gengel, Kolouch) – 2. Novák, 36. Ryzák (Kafka, Novák), 43. Šťastný, 58. Zídek

HC Baník Příbram: Šorf (40. Mičán) – Straka, Hlaváček, Fiala, Grubner, Mašek, Vině, Klinecký, Houška, Brzák, Dragoun, Gengel, Káník, Josefus, Kolouch, Rohlík, Chlouba, Panna, Bereš, Furch, Řepík

HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Ryzák, Šteiner, Zmeškal, Pelant, Brůna, Holý, Zídek, Kafka, Šťastný, Novák, Hrubý, Heldák, Mucha, Čurda, Sovík, Šálek

01:34 KOB 0:1 Novák
20:07 PRI 2 Hlaváček, nedovolené bránění
22:46 KOB 2 Ryzák, sekání
29:02 PRI 1:1 Josefus (Chlouba)
29:54 PRI 2:1 Káník (Gengel, Kolouch)
33:28 KOB 2 Pelant, držení
35:26 KOB 2:2 Ryzák (Kafka, Novák)