Moravskoslezská fotbalová liga

SK Sigma Olomouc B – FK Frýdek-Místek

0:2

konec (0:1)

08.08.2020, 10:15 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • 1. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.3 3.55 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:08:41)
Střely: 5:11. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:13.
Je konec. Frýdek-Místek zaslouženě zvítězil na půdě Olomouce poměrem 2:0. Ve 22. minutě otevřel brankový účet Hykel. Ve druhé půli jsme se také dočkali branky, kterou dal v 66. minutě Žondra. Hosté předváděli velice dobrou hru.
Dnešní utkání sledovalo 156 diváků.

90+2

90+2

Hanáci se snažili projít po levé straně, ale obrana Frýdku-Místku dnes hrála skvěle.

90+1

Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90+1

Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Varadi, přichází Merta.

90

Centr Olomouce z pravé strany nic moc nepřinesl.

89

Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Skwarczek, přichází Niesner.

86

Nyní se na hrací ploše hodně bojuje a k vidění je plno faulů.

85

Sigma se sice dostala do vápna, ale vystřelit už nedokázala.

83

Míč skončil mimo hrací plochu a Frýdek-Místek tak má k dispozici autové vhazování.

82

Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Žondra, přichází Hladík.

81

Adam Varadi neudržel emoce na uzdě a za své výroky vidí rovněž žlutou kartu.

80

Posléze byl centr domácích z pravé strany zblokován do zámezí a následuje rohový kop.

79

Frýdeckomístecký hráč zahrál rukou a útok hostů je tak u svého konce.

78

Nakonec šlo o Jakuba Teplého, který musel být ošetřován lékařem, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

76

Hra je přerušená, protože jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše a musí být ošetřován.

0:2

konec (0:1)

Branky: 22. Hykel, 66. Žondra

Karty:   52. Šíp (OLB) – 58. Žondra (FRM), 69. Dziuba (FRM), 81. Varadi (FRM)

Střely na branku: 5:11. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:13.

SK Sigma Olomouc B: Reichl – Diblík, Neuer (C), David (40. Bednár), Hapal (59. Galus), Vybíral, Hausknecht, Grygar, Baďura (46. Fiala), Kerbr (73. Grečmal), Šíp
Náhradníci: Obzina – Bednár, Galus, Fiala, Grečmal

FK Frýdek-Místek: Bárta – Kebísek (46. Dudek), Literák (C), Straňák, Russmann – Skwarczek (89. Niesner), Dziuba – Varadi (90+1. Merta), Bzirský (61. Teplý), Hykel – Žondra (82. Hladík)
Náhradníci: Zouhar – Teplý, Hajnoš, Merta, Dudek, Hladík, Niesner

Rozhodčí: Kostelník – Tomanec, Pochylý