Michael Vrbenský – Václav Šafránek 6:2, 2:6, 11:9
Jakub Nicod – Vítek Horák 1:6, 6:4, 10:8
Patricie Kubíková – Amélie Šmejkalová 6:7, 6:4, 8:10
Martin Krumich – Jonáš Forejtek 6:7, 4:6
Tadeáš Paroulek – Jan Šátral 4:6, 6:4, 10:6
Matthew William Donald – Jiří Barnát 2:6, 6:3, 1:10
Jakub Jupa – Mathias Musil 6:3 skreč Musil
Aneta Laboutková – Denisa Pospíšilová 6:1, 6:0
Tenisté modrého týmu z I.ČLTK Praha uhájili v pátek svůj pětibodový náskok z úvodního hracího dne a výhrou 15:10 nad červeným týmem si zajistili konečné druhé místo v tabulce TOP ligy Barvy pro budoucnost ČTS by Moneta. Červený tým je momentálně třetí a musí doufat ve výhru bílého týmu proti žlutému, aby nepadl na poslední pozici. Vítězem soutěže se stal právě bílý Prostějov, který si triumf a prémii 450 tisíc korun zajistil již v minulém kole.

14:25

Program druhého hracího dne je na Štvanici u konce.

14:25

Je to skutečně tak, na čtyřhry už dnes nedojde.

14:15

Debly už by se dnes za rozhodnutého stavu hrát neměly. Ještě čekáme na potvrzení informace přímo z místa dění.

14:10

Poslední páteční dvouhra skončila překvapením. Dvacetiletý Tadeáš Paroulek otočil střetnutí proti o deset let staršímu Janu Šátralovi a porazil zkušenějšího krajana 4:6, 6:4 a 10:6 skrze závěrečný supertiebreak.

13:26

Je rozhodnuto! Jiří Barnát odehrál supertiebreak ve velkém stylu, když si vypracoval osmibodové vedení a nakonec ztratil s Matthewem Donaldem jen jedinou výměnu. Modrý tým má v kapse kýžený patnáctý bod a skončí v konečném pořadí TOP ligy na stříbrné pozici!

13:19

Také ve druhém setu měl Martin Krumich výhodu brejku, když vedl velmi rychle 2:0, Jonáš Forejtek ale kontroval dvěma brejky a po vítězství 7:6 a 6:4 má modrý tým pomyslné mečboly!

13:16

Matthew William Donald s Jiřím Barnátem si střihnou rozhodující sadu. Donald ukořistil ve druhém setu tři z celkových pěti brejků a po výsledku 6:3 je ve hře o bod pro červený tým.

13:05

To byla rychlovka! Aneta Laboutková smetla Denisu Pospíšilovou 6:1, 6:0 a dodala na konto Sparty bleskový bod.

13:03

Na vítězství favorita zatím vypadá střetnutí mezi dvacetiletým Tadeášem Paroulkem a o deset let starším Janem Šátralem. Na úvodní brejk z druhého gemu ještě zvládl Paroulek reagovat, za stavu 4:5 ale ztratil servis podruhé, čímž úvodní sada skončila.

12:47

Jakubu Jupovi stačil nakonec k vítězství jediný set. Mathias Musil zápas po porážce 3:6 skrečoval.

12:43

Martin Krumich vedl proti Jonáši Forejtkovi v prvním setu 5:3, přesto momentálně tahá za kratší konec. Forejtek si brejkem v desátém gemu vynutil prodloužení sady a následný tiebreak. V tom už ztratil povzbuzený favorit jen jediný míč.

12:41

Šestnáctiletý Jakub Jupa (červený tým) vyhrál první set nad o rok starším Mathiasem Musilem (modrý tým) 6:3. Jupa hraje v soutěži Barvy pro budoucnost své druhé utkání, Musil pak debutuje.

12:39

Jiří Barnát vstoupil do utkání s Matthewem Donaldem dvěma čistými hrami. Donald následně srovnal stav na 2:2, další čtyři hry už ale patřily znovu Barnátovi, který je tak blízko dalšímu bodu pro I.ČLTK.

12:30

Omlouváme se za chybné uvedení výsledku zápasu mezi Sárou Mlenskou a Katrin Pávkovou, vše je nakonec jinak. Dvakrát 7:5 nezvítězila domácí Mlenská, jak bylo v informačním systému dlouho avizováno, ale Pávková. Modří tak momentálně vedou už 13:7.

12:08

Včera vítězství debutantce Sáře Mlenské uteklo o dva body v supertiebreaku, dnes už ale teprve třináctiletá dívenka svůj první triumf v soutěži může oslavit. Tenistka červeného týmu zvládla proti Katrin Pávkové koncovky obou sad a připisuje si výhru dvakrát 7:5.

12:02

Snížení červených se nekoná. Dramatický supertiebreak tentokrát ukořistila pro hosty Amélie Šmejkalová. Ta učinila proti Patricii Kubíkové rozhodující krok za stavu 8:8, kdy vyhrála dvě poslední výměny. Modrý tým tak momentálně znovu vede o pět bodů a k jistotě konečného druhého místa mu scházejí tři výhry.

11:45

Do třetice supertiebreak! Patricie Kubíková (červený tým) vyhrála 6:4 druhý set proti Amélii Šmejkalové (modrý tým). Sparta má možnost dotáhnout se na rozdíl tří bodů.