3:2

po prodl. (0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)

06.08.2020, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Kristýna Nováková

To je ode mě pro dnešek vše, přejí příjemný zbytek čtvrtečního večera a u dalšího hokeje z plecharény zase na shledanou. (20:09:26)
Ačkoli Hanáci po první třetině prohrávali o dva góly, nakonec jsou to oni, kdo zásluhou Lukáše Stodůlky slaví vítězství.

62:10

Olomouc právě vstřelila branku!
Vhazování v útočném pásmu vyhráli domácí a poté dokázal ležícího brankáře překonat LUKÁŠ STODŮLKA. Bez asistence.

61:29

Machů zkoušel objet olomouckou bránu, ale zastavil ho Machů. Z protiútoku se zkoušel prosadit Drábek.

60:58

Projektil z Ševčíkovy hole zaplul do lapačky soupeřova gólmana,

60:31

Galvas nedokázal překonat Růžičku, ani následná dorážka jeho spoluhráče ke gólu nevedla.

60:12

Do prodloužení hosté vlétli jako uragán, teď se však bude vhazovat před jejich brankářem.

60:01

Ve třetí třetině jsme gól, neviděli. Nejblíž úpravě skóre měl olomoucký Stodůlka, ale minul bránu. V plecharéně se tedy bude prodlužovat.

60:00

59:30

Olomouc rozjíždí svůj nejspíš poslední útok základní hrací doby.

58:57

Kotouč je za bránou hostů.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:17

Zakázané uvolnění Olomouce.

57:08

Po odpískání došlo k menší strkanici před olomouckou bránou.

56:56

Kubíkovi vypadl kotouč, ale stihl jej včas skrýt.

56:03

Růžička lapil tvrdou ránu od modré.

55:12

Stodůlkova přihrávka na Koldrta byla moc prudká, druhému jmenovanému kotouč přeskočil čepel hole.

53:40

Vaněk na útočné modré nastřelil Přidala, který se okamžitě chopil kotouče a vyrazil do útoku, neměl však dostatečnou rychlost a v útočné třetině byl odzbrojen.

52:17

Růžička raději přikryl kotouč lapačkou před přijíždějícím Jeřábkem.

51:48

Zakázané uvolnění Vsetína.

51:00

Ševčík zkoušel proklouznout čtveřici vsetínských hráčů, byl to však předem prohraný boj.

50:01

Koláček vyvezl kotouč, ale jen k soupeřově modré čáře.

49:19

Galvas si vyměňuje kotouč se Šenkem.

47:55

Ofsajd hostů.

47:22

Ševčík nahrál do jízdy Stodůlkovi, ten však obrovskou šanci neproměnil.

46:50

Je z toho však zakázané uvolnění.

46:45

Kubíkovi vypadla soupeřova střela před sebe, ke kotouči však pohotově přijel jeho spoluhráč a odpálil pryč.

45:50

Šulgana odzbrojil Zedek.

44:57

Hermanovu střelu Kubík vytěsnil tělem, kotouč poté dopadl do předbrankového prostoru, kde už ale zrovna žádný hráč v zelenožlutém dresu nebyl.

44:03

Domácí jsou kompletní.

43:42

Vhazuje se před Kubíkem, z přesilovky Vsetína zbývá 20 vteřin.

43:26

Šenk teď před vlastní bránou nahrál přímo Zedkovi na hůl, ten se ale naštěstí pro domácí nedostal k zakončení.

42:20

Domácím se podařilo dostat kotouč na druhou stranu ledové plochy a dokonce vystřeli, takže vhazovat se bude před Růžičkou.

42:02

To je pro domácí velmi nepříjemné, opět špatně vystřídali a budou hrát oslabení,

42:00

Šulgan se prokličkoval až k soupeřově bráně, přestože jeho střela nebyla nijak tvrdá, měl s ní Růžička trochu problémy.

41:00

Polynkovu střelu vyrazil Růžička na mantinel.

40:40

Přihrávka na Hermana byla příliš prudká, u kotouče byli dřív hosté.

40:10

Kotouč je v obranné třetině Vsetína.

40:01

Druhá třetina dnešního zápasu přinesla také dva góly, tentokrát však na opační straně. Nejprve se ve 28. minutě prosadil Viktor Šulgan a v poslední minutě třetiny srovnal po špatné rozehrávce soupeře kapitán Hanáků Petr Ševčík. Ve druhém dějství se srovnalo nejen skóre, ale také samotná hra. Třetí třetina začne přibližně v 19:31.

40:00

39:44

Ševčík nedokázal z bezprostřední blízkosti přehodit vsetínského gólmana.

39:30

Zedkova střela mířila jen do proti němu stojícího hráče, dopředu tak může jít zase pro změnu Olomouc.

38:36

38:06

PETR ŠEVČÍK využil špatné rozehrávky soupeře, před mezikružím si přebral kotouč a svůj samostatný nájezd proměnil ve vyrovnávací gól! Bez asistence.

37:10

Oddechový čas pro hosty.

37:10

Zakázané uvolnění domácích.

36:40

Teď má pro změnu dobrou pasáž Vsetín a Olomouci se nedaří Valachy vypudit z obranné třetiny. Těm však zatím chybí střelba.

35:42

Přesilovka hostů je minulostí.

35:13

Přidal zachytil kotouč v rohu své obranné třetiny a společně se Šenkem se vydává na malý útočný výlet.

34:26

Hanáci se osvobozují.

34:20

Střela jednoho z hostů teď zaduněla o mantinel.

33:42

Vyloučení v týmu HC Olomouc (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Němec.

32:53

Vhazuje se v obranném pásmu Vsetína.

32:40

Dokoupil hledal Šenka, jeho přihrávku ale zachytil jeden z hráčů Vsetína.

31:13

Tentokrát dokázal olomoucká brankář zalehnout kotouč před brankovou čáru. Vhazovat se bude po jeho pravici.

30:10

Úspěšnější v tomto snažení byla Olomouc.

30:00

Hráči bojují o kotouč v rohu vsetínského pásma.

29:14

Jeřábkovi rána vůbec nesedla a kotouč místo do brány putoval do rohu kluziště.

28:30

Vsetínští beci si teď trochu nerozuměli před vlastním brankářem, toho využil Pastrnek, kotouč však kolem tyče zasunout nezvládl.

27:43

Přidal sice nedokázal dostat kotouč mezi betony soupeřova brankáře, VIKTOR ŠULGAN už se však z dorážky prosadit dokázal. Asistence: Šimon Přidal.

27:00

Drábek zkusil vyslat pohotovou střelu od modré čáry, Růžička měl zakrytý výhled, tak lapačku vystřelil spíš instinktivně, ale připisuje si další úspěšný zákrok.

26:14

Olomouci se teď daří tlačit na Vsetín a hosté mají velké problémy s tím, aby soupeře dostali ze své třetiny.

25:47

Ani Dokoupil, ani Jeřábek nedokázala procpat puk za záda Růžičky. Hanáci však vybojovali alespoň vhazování v útočné třetině.

25:34

Němcovo nahození končí v lapačce brankáře VHK.

25:09

Vsetín hraje opět v pěti.

24:44

Pěkná souhra olomouckých útočníků na jeden dotek, střelu však vsetínský brankář vyrazil.

24:11

Vhazovat se bude ve vsetínské třetině.

23:40

Valachům se podařilo vyhodit kotouč na druhou stranu kluziště.

22:45

Kohouti budou moci dojem ze svých přesilovek napravit, protože mají k dispozici druhou.

22:26

Vsetín je kompletní.

22:15

Hanáci se musí vracet zpátky do své třetiny.

21:20

Švečík hledal před bránou volného Jeřábka, tomu ale uklouzla brusle a na přihrávku nedosáhl.

20:35

Hanáci rozestavěli přesilovkový zámek. Z vrcholku kruhu střílel pohotově Dokoupil, Růžička ale střelu chytil do lapačky.

20:26

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ringo – 2 min., podrážení).

20:01

V první třetině byli lepším týmem Vsetínští, kteří byli po zásluze odměněni dvě góly. Při trefě Koláčka měli hosté také notnou porci štěstí, Matějíček už ale pálil s instinktem střelce.

20:00

19:30

Jeden z útočníků Vsetína teď předvedl pěknou individuální akci, zakončil ale příliš vysoko nad olomouckou bránu.

18:06

Vsetín právě vstřelil branku!
MATĚJÍČEK pohotově dorazil střelu, kterou Kubík vyrazil jen ke kruhu, a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Omelka.

17:50

Herman nečekal přihrávku od spoluhráče a poněkud ho překvapila, přesto se Vsetínu podařilo udržet pásmo.

17:00

Hraje se v obranné třetině Vsetína.

15:58

Lehké nahození teď vyskočilo Růžičkovi z rukou a odkutálelo se kousek od jeho pravé tyče.

15:21

Šulgan se prodral dopředu, ale nedokázal rozumně zakončit, protože ho z obou stran obstoupili obránci soupeře.

14:30

Jeřábek nahodil kotouč do útočné třetiny a odjel střídat.

13:46

Vsetínská přihrávka zpoza brány proletěla kolem olomouckého brankoviště. Naštěstí pro domácí tam zrovna nestál nikdo v zelenožlutých dresech,

13:00

Olomouc je kompletní, tato přesilovka se Valachům vůbec nepovedla.

12:44

Hosté se museli zase vrátit a Šenk v rohu kluziště znepříjemňoval život vsetínskému obránci s kotoučem.

11:50

Do brejku ujížděl Jeřábek, ale neměl potřebnou rychlost. Přenechal tak kotouč Stodůlkovi a Hanáci teď díky této dvojici odkrojili cenné vteřiny z oslabení.

10:06

Kopřivova rána minula domácí klec.

09:51

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Dokoupil – 2 min., podrážení).

09:22

Teď měl olomoucký gólman velkou smůlu, po kotouč vyplul za jeho zády před brankovou čáru a dorážející KOLÁČEK jej odklidil do brány. Asistence: Polčík.

09:00

Proti Šulganově střele byl Růžička pozorný.

08:20

Vsetínský gólman teď předvedl riskantní zákrok, když skočil po kotouči, aby jej vyrazil dřív, než se k němu dostane olomoucký útočník.

07:45

Galvas pálil jen do mantinelu.

07:02

Zedkova střela zaplula do Kubíkovi lapačky.

06:40

Stodůlkova rána byla příliš slabá na to, aby ohrozila domácího gólmana, ten jí nastavil betony.

05:58

Přetlačovanou za bránou Olomouce vyhráli domácí borci.

05:40

Jeřábek se s kotoučem dostal do středního pásma, teď už jsou však na puku žlutozelení.

05:14

Vhazovat se bude v olomoucké třetině.

04:51

Kotouč u mantinelu vybojovali domácí,přihrávka na Drábka ale nebyla přesná.

04:30

Ševčík chvíli motal soupeře u rohu mantinelu, jeho nahrávka se však nepovedla, a tak se hra na chvíli přesunula na druhou stranu ledové plochy.

03:58

Vsetín rozehrává zpoza své brány.

03:30

Zedek vyvezl kotouč až ke Kubíkovi, nic z toho však nebylo.

02:44

Stodůlkova rána končí v náručí brankáře Vsetína.

02:30

Osamocený kotouč se klouzal brankovištěm, jeden z beků Vsetína ho ale odpálil k mantinelu.

02:00

Matějíček se protáhl po pravém křídle až před brankoviště a po jeho střele Kubíkovi vypadl kotouč z lapačky, pro domácí to ale neznamenalo vážnější nebezpečí.

01:04

Tahle přihrávka na Šenka do mezikruží byla příliš prudká, domácí ale vybojovali alespoň vhazování v útočné třetině.

00:40

Jeřábkovo nahození končí v lapačce brankáře hostí.

00:04

Po úvodním buly mají kotouč domácí, dokázali ho však jen zavést do útočné třetiny, kde si ho přebral Vsetín.

00:01

HC Olomouc: Kubík (Holanda) – Galvas, Brančík, Němec, Drábek, Polcr, Tlach, Vrána, Stodůlka, Ševčík, Jeřábek, Přidal Š., Šenk, Šulgan, Dohnal, Szabó, Navrátil, Pastrnek, Neoral, Dokoupil.

VHK ROBE Vsetín: álek (Tkadlec) – Riedl, Ondračka, Kožený, Zeman, Pernický, Houser, Kunst – Veselý, Hilšer, Apolenář, Vašenka, Pospíšil, Vrána, Novosad, Klímek, Baďura, Vavřík, Frimel..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:2

Branky a nahrávky: 28. Šulgan (Přidal), 39. Ševčík, 63. Stodůlka – 10. Koláček (Polčík), 19. Matějíček (Omelka)

VHK ROBE Vsetín: Růžička (Mareček) – Stodůlka, Herman, Zedek, Machů, Maršálek, Klein, Poldrt – Polčí, Hrdý, Rigo, Poláček, Omejka, Matějíček, Hora, Vaněk.

09:22 VSE 0:1 Koláček (Polčík)
09:51 OLO 2 Dokoupil, podrážení
18:06 VSE 0:2 Matějíček (Omelka)
20:26 VSE 2 Ringo, podrážení
22:45 VSE 2 Ringo, držení
27:43 OLO 1:2 Šulgan (Přidal)
33:42 OLO 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Němec