4:5

po prodl. (1:0, 1:1, 2:3 - 0:1)

06.08.2020, 16:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina B • Leona Tomcová

Tipsport: 2.5 4.4 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního napjatého utkání, které o chlup dopadlo lépe pro soupeře je to ode mě vše. Přeji hezký zbytek večera a někdy napočtenou. (18:57:09)

60:16

60:16 Dávid GRÍGER - 4:5

60:16

Liberec právě vstřelil branku!

Po rozehrání buly se kotouče ujal Tomáš Rachůnek, který se v klidu rozjel proti brankovišti. S ním po boku vyrazil i DÁVID GRÍGER, který po přihrávce nečekal a prostřelil tak svého bývalého gólmana Filipa Novotného.
Asistence: Tomáš Rachůnek, Mislav Rosandič

60:01

Poslední třetina nakonec přinesla vyrovnané skóre 4:4. Uvidíme, zda rozhodne prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Karlovarští si drží 100% úspěšnost co se týče proměňování trestných střílení. ONDŘEJ BERÁNEK nevymýšlel nic složitého a svižnou střelou pokořil Kváču.

57:21

Další trestné střílení ve prospěch Energie! Faulován byl Ondřej Beránek.

56:10

Energie se snaží vybojovat kotouč a dostat se do útočné třetiny.
Dnešní utkání sleduje 738 diváků.

55:24

Oba týmy jsou dravější.

52:16

52:16 Martin KOHOUT - 3:4

52:16

Petr Koblasa nabil na pravé křídlo MARTINU KOHOUTOVI, ten napřáhl a přesnou bombou pokořil bezmocného Kváču. Asistence: Petr Koblasa, Jiří Černoch.

51:17

Liberec je na ledě v plném počtu.

4:5

Branky a nahrávky: 17. Skuhravý (Vondráček), 37. Černoch (TS), 53. Kohout (Koblasa, Černoch), 58. Beránek (TS) – 35. Zachar (Hanousek, Musil), 44. Zachar (Jelínek), 45. Vlach (Průžek, Rychlovský), 49. Lenc (Rachůnek), 61. Gríger (Rachůnek, Rosandič)

HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Horák) – Kotvan, Šenkeřík, Pulpán (A), Weinhold, Graňák (A), Plutnar, Kowalczyk – Beránek, Machač, Flek, Koblasa, Černoch, Kohout, Mikúš, Vildumetz, Šik, Redlich, Skuhravý (C), Vondráček

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Pavelka) – Rosandič, Hanousek, Derner, Havlín, Kunst, Štibingr – Rachůnek, Gríger, Lenc, Musil, Jelínek, Zachar, Vlach, Šír, Průžek, Rychlovský

Rozhodčí: Roman Svoboda, Jakub Šindel – Tomáš Pešek, Ondřej Malý