06.08.2020, 20:30 • Rogers Place, Edmonton • Předkolo • Veronika Loudová

Tipsport: 2.31 4.08 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (23:26:39)
1. Jacob Markström (Vancouver) 27 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Quinn Hughes (Vancouver) 0+3
3. Elias Pettersson (Vancouver) 1+1
A je tu konec! Ve třetí třetině jsme viděli 2 branky a obě do sítě Alexe Stalocka. Nejprve se prosadil Antoine Roussel, který přebruslil obránce. Minutu a půl před koncem se v přečíslení prosadil Pettersson, který upravil konečné skóre na 3:0.
Vancouver si tak připisuje důležité druhé vítězství v sérii a v příštím zápase může slavit postup do play off.
Střely po 3. třetině: Domácí – 27, Hosté – 29.

59:50

Kotouč je za brankou Stalocka a tam se i dnešní utkání dohraje.

59:20

O osudu utkání je pravděpodobně rozhodnuto, kotouč je nyní v obranném pásmu Canucks.

58:38

58:38 Elias PETTERSSON - 0:3

58:38

Vancouver právě vstřelil branku!
Autorem branky je ELIAS PETTERSSON. Asistence: Quinn Hughes a Brock Boeser.

58:10

Joel Eriksson Ek získat kotouč po buly a vyváží ho na druhý konec kluziště.

57:50

Vancouver vyhrál buly a ihned pálí. Stalock si připisuje další úspěšný zákrok.

57:35

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kevin Fiala – 2 min., sekání).

57:14

Na střely je dnešní utkání vyrovnané, oba týmy mají 27 zakončení na branku.

56:10

Jay Beagle vypálil od pravého mantinelu,ale Stalock byl připraven.

55:32

Puk byl volný v brankovišti Vancouveru,ale naštěstí pro hosty se jako první zorientoval obránce a odpálil kotouč.

55:00

Canucks vyhazují kotouč přes všechny čáry.

54:20

Fiala tečoval kotouč od modré těsně vedle odkryté branky!

53:40

Minnesota má dnes již 7, přesilovou hru, tedy ideální šanci k vstřelení kontaktního gólu.

53:21

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jay Beagle – 2 min., hákování).

53:05

Bo Horvat se řítil po pravém mantinelu do útočného pásma a výborně vypálil, jeho pokus vyrazil Stalock!

52:30

Brandon Sutter dorážel střelu ze středu hřiště,ale Stalock si poradil i s jeho dorážkou a drží šance svého týmu!

51:50

Stalock zasahuje proti další střele od mantinelu a následně Wild vyhazují kotouč.

51:20

Canucks se usadili ve třetině soupeře a kombinují podél mantinelů.

50:40

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., držení).

50:20

Teď byla Minnesota opravdu blízko snížení! Markströmovi vypadl kotouč,ale naštěstí pro Canucks vypadl těsně vedle tyče!

49:30

Vancouver vyhazuje kotouč a přežije další přesilovou hru soupeře.

48:20

Wild se už zformovali a odstřelují branku ze všech pozic!

47:40

A mohlo být rozhodnuto! Ale Stalock skočil do odkryté klece a ukradl soupeři gól!

47:19

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jake Virtanen – 2 min., podrážení).

47:00

Kotouč je znovu za brankou Markströma, zatím to není povedená přesilová hra v podání Vancouveru.

46:47

Wild odpálili kotouč přes všechny čáry a osvobozují se.

46:05

Vancouver už je s pukem v útočném pásmu a má k dispozici další přesilovou hru.

45:35

Fiala zbytečně nalétl do brankáře a uvidíme krátkou hru 4 na 4, po které bude následovat přesilová hra Canucks.

45:35

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kevin Fiala – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

44:58

Vancouver vyhazuje kotouč přes všechny čáry a přerušuje tlak soupeře.

44:30

Dobrá střela jednoho z domácích obránců prolétla těsně kolem pravé tyče!

43:44

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., hrubost).

42:19

42:19 Antoine ROUSSEL - 0:2

42:19

Vancouver navyšuje vedení! Jeden z obránců Wild vypustil vyhozený kotouč na mantinelu, který nakonec dojel ANTOINE ROUSSEL a v samostatném úniku backhandovou střelou překonal Stalocka!
Asistence: Quinn Hughes a Christopher Tanev.

41:40

Joel Eriksson Ek promáhl kotouč před odkrytou brankou! To byla obrovská šance na vyrovnání!

41:10

Matt Dumba vypálil od modré, Jacob Markström střelu viděl a bez problému zasáhl.

40:51

A je po přesilové hře. Wild se ani nedostali s kotoučem do útočné třetiny.

40:01

Vancouver vyhrál úvodní buly a pošetřil cenné vteřinky z přesilové hry soupeře.

40:01

A je tu konec druhé třetiny. V prostředním dějství jsme viděli první branku zápasu, o kterou se postaral hostují Boeser, který v pádu dorazil volný kotouč do odkryté branky. Wild budou muset přidat, pokud chtějí se zápasem něco udělat.
Střely po druhé třetině: Domácí – 20, Hosté – 19.
Třetí třetina začne přibližně v 22:40.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:40

Vancouver má kotouč za svojí brankou a následně ho vyhazuje na druhý konec kluziště.

38:50

Wild měli k dispozici kratičkou přesilovou hru 5 na 3, kterou nevyužili a nyní pokračují v klasické přesilové hře.

38:31

37:58

Minnesota se usadila ve třetině soupeře,ale větší šanci jsme zatím neviděla.

36:45

Vancouver vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

36:37

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Loui Eriksson – 2 min., nedovolené bránění).

34:30

Matt Dumba vyhazuje kotouč do středního pásma a přerušuje tlak Canucks.

33:49

33:49 Brock BOESER - 0:1

33:49

A máme tu úvodní gól dnešního zápasu! Vancouver využívá přesilovou hru a ujímá se vedení! Pettersson vypálil od mantinelu a jeho střelu před brankou v pádu dorazil BROCK BOESER.
Asistence: Elias Pettersson a Quinn Hughes.

33:07

Zatím to není povedená přesilovka v podání v podání Vancouveru.

32:26

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jordan Greenway – 2 min., držení).

31:20

Fiala zavezl kotouč do útočné třetiny,ale za brankou o něj ihned přišel.

30:50

Domácí hráči ztratili kotouč v rohu kluziště a Vancouver přežil další oslabení.

30:10

Minnesota má zkrácenou přesilovou hru.

29:30

Nyní vidíme hru 4 na 4, která svědčí více Vancouveru.

28:40

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Elias Pettersson – 2 min., nedovolené bránění).
Marcus Foligno zůstává ležet na zemi a rozhodčí přerušují hru.

28:30

Wild vyhazují kotouč přes všechny čáry.

28:00

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Hartman – 2 min., vražení na hrazení + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (J. T. Miller – 2 min., hrubost).

27:40

Stalock si připisuje další úspěšný zákrok, dnes zastavil už 15 střel mířících do jeho klece.

26:58

Wild ve druhé třetině nejsou příliš aktivní, za úvodních takřka 7 minut dokázali vystřelit pouze 1.

26:29

Minnesota nepřesně rozehrála a máme tu další zakázané uvolnění.

25:16

Dumba vypálil od modré, ale jeho pokus neprošel skrz houštinu těl před brankou.

24:45

Kotouč je v hledišti, rozhodčí přerušuje hru.

23:59

Joel Eriksson Ek výborně tečoval střelu od modré, touš prolétl jen těsně kolem tyče!

23:44

Troy Stecher vypálil jedovatou střelu od modré, ale jeho pokus těsně minul šibenici!

22:20

Kotouč je ve třetině Canucks, následná rozehrávka hostí byla nepřesná a máme tu icing.

21:40

Antoine Roussel se dostal do dobré šance,ale Stalock výborně zasáhl.

21:01

Koivu získal kotouč na mantinelu a ihned ho odpálil pryč. Vancouveru už tak nezbývá moc času z přesilové hry.

20:01

Úvodní buly pro Wild, kteří kotouč odpalují ihned na druhý konec kluziště.

20:01

Je tu konec první třetiny. Úvodní dějství přineslo vyrovnanou hru. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit souvislejší tlak a vstřelit branku. Vancouver vstoupí do druhé třetiny s přesilovou hrou a bude mít ideální šanci ke vstřelení úvodní branky zápasu.
Střely po první třetině: Domácí – 10, Hosté – 10.
Druhá třetina začne přibližně v 21:40.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50

Wild vyhazují kotouč a vypadá to, že do konce třetiny už neinkasují.

19:40

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Eric Staal – 2 min., hrubost).

19:01

Kevin Fiala nezpracoval dobrou nahrávku na modrou čáru a Vancouver je znovu na puku.

18:30

Koivu je na ledě a znovu je tu hra 4 na 4.

18:06

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brandon Sutter – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Luke Kunin – 2 min., hrubost).

18:06

Stalock si připisuje další důležitý zákrok, když si poradil se střelou z předbrankového prostoru! Následně se strhla šarvátka.

17:40

Foligno výborně vystoupil a zblokoval pokus od modré!

16:45

Canucks vyhráli buly a kombinují ve třetině soupeře.

16:13

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mikko Koivu – 2 min., sekání).

15:57

Jacob Markström měl plné ruce práce s tečovanou střelou, ale nakonec vše zvládl a připsal si další úspěšný zákrok.

15:27

Alex Galchenyuk zavezl kotouč do třetiny,ale za brankou o něj přišel.

14:30

Joel Eriksson Ek dorážel střelu spoluhráče,ale Jacob Markström dokázal zasáhnout i podruhé a podržel svůj tým.

13:19

Minnesota potvrdila, že se jí přesilové hry nedaří. V sérii proti Canucks dokázala proměnit pouhé 2 z 11 pokusů.

12:40

Mats Zuccarello vypálil od mantinelu,ale jeho střela neměla gólové parametry.

12:20

Canucks znovu vyhazují kotouč přes všechny čáry.

11:41

Vancouver se dostal v oslabení do přečíslení 2 na 1,al Stalock výborně vybruslil a zasáhl.

11:20

Canucks se zvládli osvobodit.

10:51

Antoine Roussel za brankou poslal k zemi Stalocka a půjde si odpočinout.

10:51

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Antoine Roussel – 2 min., nedovolené bránění).

09:50

Hra je teď dost "neurovnaná", oba týmy ztrácejí puky při snaze o přechod přes střední pásmo.

08:17

Tyler Myers se snažil obtočit s kotoučem kolem tyče,ale Stalock byl pozorný.

07:40

Wild se usadili ve třetině soupeře a zvyšují svůj tlak! Dumba nakonec vypálil od modré,ale jeho pokus těsně minul branku.

06:50

Slibně rozvíjející se útok Canucks zastavuje rozhodčí pro offside.

05:29

Nepřesná rozehrávka Wild končí dalším icingem.

04:37

Brad Hunt nahodil backhandem na branku, ale Markström mezeru u tyče utěsnil a přerušil hru.

03:10

Nepřesná rozehrávka končí zakázaným uvolněním. Oba vyloučení hráči jsou zpátky na ledě.

02:40

Suter hledal Galchenyuka,ale zpětná nahrávka spoluhráče nenašla a Minnesota musí začít znovu ve středním pásmu.

01:49

Minnesota se usadila ve třetině soupeře,ale zatím jsme neviděli střelu na branku.

01:10

Oba týmy mají po jednom vyloučeném hráči a uvidíme hru ve 4.

00:54

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jordan Greenway – 2 min., podrážení).

00:01

Úvodní buly pro Vancouver. Boeser vypálil od modré,ale jeho pokus nedoletěl na branku soupeře.

00:01

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Fiala, E. Staal, Greenway – Kunin, J. Eriksson Ek, Parise – Zuccarello, Galchenyuk, M. Foligno – Hartman, M. Koivu (C), Donato.

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Q. Hughes, Ch. Tanev, Edler, Stecher, Fantenberg, T. Myers – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), L. Eriksson – Roussel, B. Sutter, Virtanen – Motte, Beagle, MacEwen.

Rozhodčí: Kozari, Pochmara – Shewchyk, Gibbons.
Rogers Place doznívají hymny Kanady a USA a za malou můžeme začít.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vancouver Canucks
Vancouver vstoupil do předkola opačně a v prvním zápase se hráči spíš rozkoukávali. Všichni útočníci si vylámali zuby na výborné chytajícím Stalockovi a Canucks odešli s prázdnou.
V minulém zápase to byl od Canucks odlišný výkon. Díky ráně Pearsona se Vancouver brzy ujal vedení, které ve druhé třetině ještě navýšil na 3:1. V poslední třetině rozhodl o výhře Kosatek Horvat, který proměnil přesilovou hru.
Vancouver tak srovnal stav série a uvidíme jestli se mu dnes podaří navázat na předchozí výkon.
Minnesota Wild
Wild vstoupili do předkola výborně, když v prvním zápase vynulovali soupeře 3:0. V prvním zápase dnes domácímu týmu výborně fungovaly přesilové hry a na konečných 3:0 upravil výsledek střelou do prázdné branky Spurgeon.
V odvetném utkání se podařilo Minnesotě vstřelit branku v oslabení,ale jinak v zápase stále dotahovala a nakonec si připsala prohru 3:4.
Dobrý večer, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na 3. zápas předkola play off mezi týmy Minnesota Wild a Vancouver Canucks. Stav série je zatím nerozhodný – 1:1 a v dnešním zápase si tak jedem z týmu vybojuje matchball!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

0:3

Branky a nahrávky: 34. Boeser (E. Pettersson, Q. Hughes), 43. Roussel (Q. Hughes, Ch. Tanev), 59. E. Pettersson (Q. Hughes, Boeser)

Rozhodčí: Kozari, Pochmara – Shewchyk, Gibbons

00:54 VAN 2 T. Myers, držení