Anglická Premier League

Leicester City – Sheffield United

2:0

konec (1:0)

16.07.2020, 19:00 • King Power Stadium, Leicester • 36. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.2 3.29 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

79

79. Demarai GRAY - 2:0

79

Leicester právě vstřelil branku!
Tak to byl od domácího trenéra dobrý tah. DEMARAI GRAY, který byl na hrací ploše necelé dvě minuty, přidává druhou branku pro Leicester. Krásně ho našel Jamie Vardy a prvně jmenovaný pak zakončil přízemní střelou ke vzdálenější tyči – 2:0. Asistence: Jamie Vardy.

29

29. Ayoze PÉREZ - 1:0

29

V devětadvacáté minutě se domácí celek ujímá vedení. Novic v sestavě Leicesteru, Luke Thomas, si připsal premiérovou přihrávku, když dostal míč na AYOZEHO PÉREZE, který poté dobře umístěnou střelou k bližší tyči nedal Hendersonovi šanci – 1:0. Asistence: Luke Thomas.