23.04.2020, 13:00 • Royal Bafokeng Stadium, Rustenburg • David Suchý

90+3

90+3. REID - 1:1

90+3

Nový Zéland právě vstřelil branku!
To je neuvěřitelné, Nový Zéland se ve třetí minutě nastaveného času dočkal vyrovnání, což znamená obrovskou ránu pro slovenskou reprezentaci! Nový Zéland se totiž nadechl k dost možná poslednímu útoku, při kterém to kvalitním způsobem provedl útočník Smeltz, který si přehodil míč na pravou nohu a poté odcentroval do šestnáctky. Na hranici malého vápna si navíc padající předmět našel WINSTON REID, který hlavičkou o tyč překonal Muchu.

50

50. VITTEK - 0:1

50

Slovensko právě vstřelilo branku!
Krátce po startu druhého poločasu tu máme vedoucí branku slovenské reprezentace! Kombinace na pravém křídle přinesla fantastický centr do pokutového území, kde si na něj dokázal naskočit RÓBERT VITTEK, který hlavičkou o zem překonal brankáře Pastona, jenž byl v tomto případě téměř bez šance na reakci!

1:1

konec (0:0)

Branky: 90+3. Reid – 50. Vittek

Karty:   42. Lochhead (NZL) – 55. Štrba (SVK)

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:10. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:15.

Nový Zéland: Paston – Reid, Nelsen, Vicelich (78. Christie), T. Smith – Bertos, Elliot, Lochhead – Fallon, Smeltz, Killen (72. Wood)
Náhradníci: Moss, Bannatyne – Sigmund, Mulligan, Boyens, Peverley, Barron, McGlinchey, Clapham, Christie, Wood, Brockie

Slovensko: Mucha – Zabavník, Ďurica, Škrtel, Čech – Weiss ml. (90. Kucka), Šesták (81. Hološko), Štrba, Hamšík – Vittek (85. Stoch), Jendrišek
Náhradníci: Perniš, Kuciak – Pekarík, Saláta, Petráš, Kozák, Sapara, Stoch, Kucka, Kopúnek, Hološko, Jakubko

Rozhodčí: Damon – Ntagungira, Molefe

Diváci: 23 871