Playoff běloruské extraligy

HC Šachťor Soligorsk – Junosť Minsk

1:2

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1) Stav série: 1:2

31.03.2020, 18:30 • Ĺedový sportovní palác Soligorsk • Finále • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.61 4.19 1.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:20

63:20 Michail STEFANOVIČ - 1:2

63:20

Tým Junosť Minsk právě vstřelil branku!
Hosté ve třetím finálovém zápase vítězí! Ivan Drozdov zajel s pukem za branku, objel ji a vybruslil si až na pravý kruh, odkud vystřelil. Maljutin jeho pokus vyrazil, ale jen k MICHAILOVI STEFANOVIČOVI, který z poměrně ostrého úhlu poslal kotouč k bližší tyčce, kde našel mezírku někde mezi rukou a tělem domácího gólmana. Asistence: Sergej Drozd a Ivan Drozdov.

60:45

Vyloučení v týmu Junosť Minsk (Jevgenij Nogačjov – 2 min., hákování).

53:19

53:19 Neproměněné trestné střílení hostujícího Drozdova.

53:19

Ivan Drozdov zvolil blafák do bekhendu, ale puk poslal vedle domácí branky! Stále tedy platí skóre 1:1.

53:19

Ivan Drozdov byl při samostatném úniku zahákován Stankevičem. Hosté mají k dispozici trestné střílení!

51:29

Tradiční přesilovková sehrávka Junosti na levý kruh, odkud pálil Michal Stefanovič. Maljutin s tím počítal a stačil se proti střele přemístit!

50:30

Roman Krikunenko podrazil Kulakova a posílá domácí do čtyř. Šance pro Minsk strhnout vedení na svou stranu!

48:20

Podle oficiálního zápisu zápas sleduje 880 diváků. Hala v Soligorsku je malá, má tribunu pouze na jedné straně.

46:16

Daniil Bukin dostal přihrávku na osu, odkud hned vystřelil. Maljutin puk vyrazil a dokázal se přemístit i proti dorážce Stanislava Lopačuka!

45:25

Nyní se vylučuje na obou stranách. Alexandr Kulakov vyprovokoval seknutím do lapačky brankáře Maljutina k odvětě Romana Dostanka. Ten dostal dvě minuty za hrubost, hostující hráč obdržel trest na 2+2 minuty. Bude se tedy hrát ve čtyřech na obou stranách, pak přijde na řadu přesilovka Šachtoru.

44:20

Postiženým hráčem je Denis Cyganov. Rozhodčí viděli provinění Arsenije Borisova, který je vyloučen na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

38:18

Šachtor málem podruhé v zápase vedl! Hned po buly přišla střela od levého mantinelu, která orazítkovala bližší tyčku hostující branky!

36:28

Hosté v přečíslení 2 na 1. Nikita Mickevič to řešil střelou z pravého kruhu, která minula bližší tyčku.

32:22

32:22 Michail STEFANOVIČ - 1:1

32:22

Hosté využívají přesilovku po necelé minutě! Hráči Junosti předvedli pěknou souhru, kdy Bokun nahrál z modré čáry doprava Drozdovovi, který našel přesným pasem MICHAILA STEFANOVIČE a ten z vrcholu levého kruhu prostřelil přesouvajícího se Maljutina – 1:1. Asistence: Daniil Bokun a Ivan Drozdov.

31:27

Vyloučení v týmu HC Šachtor Soligorsk (Arsenij Borisov – 2 min., vražení na hrazení).

30:14

Šance domácích! Do ní se dostal Alexandr Židkich, který mohl ještě přihrávat Bojkovi. Místo toho si stáhl kotouč více na osu kluziště a svou střelou našel brankáře Brikuna, který si stačil povyjet proti střelci.

18:12

18:12 Roman DOSTANKO - 1:0

18:12

Soligorsk právě vstřelil branku!
Teď už se domácí radují! V rohu kluziště skvěle zapracoval Roman Krikunenko, který našel parádním pasem ROMANA DOSTANKA a domácí obránce trefoval z levého kruhu poloodkrytou branku. Brikun se už nestačil přesunout. Asistence: Ilja Kambovič a Roman Krikunenko.

17:02

17:02 Ve velké šanci selhal domácí útočník Bojko.

17:02

Obrovská šance domácích! V situaci 2 na 1 chtěl Vladislav Bojko nahrávat. To mu překazil padající obránce, ovšem kotouč se od něj odrazil zpět k Bojkovi, který zblízka minul již odkrytou branku Minsku!

08:04

Domácí kapitán Sergej Bogolejša se před brankou zbytečně pustil do Drozdova a je vyloučen za hrubost. Druhá přesilovka pro Junosť.

04:55

Dvě minuty za hrubost dostal domácí Alexandr Levko. Tým z Minsku si tak zahraje přesilovku.

1:2

Branky a nahrávky: 19. Dostanko (Kambovič, Krikunenko) – 33. Stefanovič (Bokun, Drozdov), 64. Stefanovič (Drozd, Drozdov)

HC Šachťor Soligorsk: Maljutin (Petrov) – Stankevič, Dostanko, Kaznaděj (A), Suško, Čajka, Bogolejša (C), Borisov – Filjajev, Dadonov, Levko, Feklistov, Židkich (A), Rjadčenko, Karabanov, Bovbel, Pugolovkin, Kambovič, Karaban, Bojko, Krikunenko.

Junosť Minsk: I. Brikun (Šelepňov) – Nogačjov, Kazakevič, Mickevič, Jerjomenko, Bokun, Mažuga, Antonov (C) – K. Brikun (A), Kulakov, Levša, Stefanovič (A), Kaškar, Cyganov, Kolgotin, Gajnetdinov, Malcev, Drozdov, Parfejevec, Kogaljov, Lopačuk.