11.03.2020, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Osmifinále • David Suchý

Tipsport: 1.52 4.38 7.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

120+1

120+1. Álvaro MORATA - 2:3

120+1

Atlético právě vstřelilo branku!
Atlético Madrid nakonec zvrátilo výsledek ve svůj vlastní prospěch, čímž pečetí postup do čtvrtfinále! Fantastickým způsobem to udělala dvojice Llorente – Morata, přičemž druhý jmenovaný vyfasoval nahrávku do běhu. Rána levačkou byla pro Adriána příliš přesná, míč tak opět skončil za domácím brankářem!

105+1

105+1. Marcos LLORENTE - 2:2

105+1

Konec prvního prodloužení dokonale vychází Atléticu, které dokonce srovnává krok! Nejprve se domácí dožadovali odpískání faulu, místo toho jsme sledovali rychlý protiútok, který táhl střídající Morata. Ten si vybral jediného volného spoluhráče, kterým byl MARCOS LLORENTE, který si potáhl míč na pravou nohu a poté překonal Adriána. Liverpool musí vstřelit minimálně dvě branky!

97

97. Marcos LLORENTE - 2:1

97

To jsou věci, o pár minut později se totiž prosazuje španělský celek, který převzal postupovou pozici! Špatnou rozehrávku totiž předvedl brankář Adrián, který našel pouze kopačku Félixe. Tomu se povedlo načasovat nahrávku přesně na MARCOSE LLORENTEHO, jenž naprosto přesnou střelou překonal Adriána.

94

94. Roberto FIRMINO - 2:0

94

Liverpool právě vstřelil branku!
Krátce po startu prodloužení jdou domácí do zaslouženého vedení o dvě branky, což by jim na postup plně stačilo! Wijnaldum se totiž na pravém křídle protáhl přes protihráče, což vedlo k naprosto přesnému centru na ROBERTA FIRMINA. Hlavička nejprve skončila na tyči, domácí forvard opět dorážkou trefil odkrytou branku. V žádném případě tedy pokutové kopy neuvidíme!

43

43. Georginio WIJNALDUM - 1:0

43

Jenomže zničehonic tu máme branku v podání Liverpoolu! Ten opět pracoval s míčem na útočné polovině, kde se na pravém křídle dostal k centru Oxlade-Chamberlain. Jeho nabídka velice přesně našla hlavu GEORGINIA WIJNALDUMA, jenž naprosto přesným zakončením o zem nedal Oblakovi sebemenší šanci.

2:3

Branky: 43. Wijnaldum (Oxlade-Chamberlain), 94. Firmino – 97. M. Llorente (Félix), 105+1. M. Llorente (Morata), 120+1. Morata (M. Llorente)

Karty:   119. Alexander-Arnold (LIV) – 119. Morata (ATM), 120. Saúl Ñíguez (ATM)

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 12:6. Střely mimo: 15:4. Rohy: 16:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 18:16.

Liverpool FC: Adrián – Alexander-Arnold, Joe Gomez, V. van Dijk, Robertson – J. Henderson (C) (106. Fabinho), Wijnaldum (106. Origi), Oxlade-Chamberlain (82. Milner) – M. Salah, Firmino (113. Minamino), Mané.
Náhradníci: Lonergan – Fabinho, Lallana, Milner, Matip, Minamino, Origi.

Atlético Madrid: Oblak – Trippier (91. Vrsaljko), Savić, Felipe, Lodi – Koke (C), Saúl Ñíguez, Partey, Á. Correa (106. J. Giménez) – D. Costa (56. M. Llorente), Félix (103. Morata).
Náhradníci: Adán – Carrasco, J. Giménez, Lemar, M. Llorente, Morata, Vrsaljko.

Rozhodčí: Makkelie – Diks, Steegstra (všichni Nizozemsko)

První zápas: Atlético - Liverpool 1:0