po prodl. (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0) Stav série: 1:0

09.03.2020, 17:30 • RT TORAX ARENA • Předkolo • Gabriela Juříková

Tipsport: 2.54 4.3 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešní večer se z RT TORAX ARENY loučím, přeji krásný zbytek večera a zítra opět na počtenou. (20:32:59)
Prodloužení se nakonec dvacet minut nehrálo! Po několika šancích na obou stranách jej ukončil střelou z mezikruží Filip Dundáček a týmy tak mohou jít nabírat síly na zítřejší duel, který začne opět v 17:30.

67:02

67:02 Filip DUNDÁČEK - 3:2

67:02

Poruba právě vstřelila branku!
Autorem branky je FILIP DUNDÁČEK. Asistence: Marek Sikora.

64:40

Domácí se v útočné třetině neudrželi. Až druhý pokus měl gólové parametry, jenže Nejezchlebova střelba a následně dorážka Tomana za Brožem nekončí.

63:07

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Anatolij Protasenja – 2 min., nedovolené bránění).

62:50

Foltán udržel před čarou pokus Lichance. Na druhou stranu se řítil Gřeš, který byl ve finále nedovoleně bráněn, ale skórovat mohl Jáchym v dorážce. I to ale Brož likviduje.

61:16

Dukla rozjíždí akci od své branky, ale daleko se nedostává. Porubská obrana drží modrou čáru a soupeře dále nepouští.

60:14

Domácí v souladu s pravidly dokázali puk dostat až k Brožovi. Ale puk získává Dukla, která se následně provinila ofsajdem.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 20:12 hodin.
Jelikož se Jihlavě podařilo ve 47. minutě vyrovnat brankou Tomáše Harkabuse, jemuž nikdo neblokoval hůl v předbrankovém prostoru, tak nás čeká po 18 minutové přestávce dvacetiminutové prodloužení s pěti hráči na obou stranách.

Oba týmy měly mnoho šancí na zvrat, ale prim hrají gólmani. Hlavně v závěru třetí třetiny se zaskvěl skvělými zákroky Jan Brož a nedovolil Porubě potřetí v utkání jít do vedení.

60:00

59:40

Už se jen dohrává. Dukla se nedostala ani na dostřel brány, takže nás čeká prodloužení.

58:36

Nejezchleb vyslal na zteč Kanka, takže se icing nepíská. Za brankou operoval Zdeněk, ale byl blokován Pieglem a proto se střelecky prosadit ani nemohl. Hosté přesouvají hru k Foltánovi.

3:2

Branky a nahrávky: 22. J. Káňa (T. Jáchym, Slavík), 39. Gřeš (Kanko, Dluhoš), 68. Dundáček (Sikora) – 29. Skořepa (Pekr), 47. T. Harkabus (Protasenja)

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Pastor, Slavík, Šendera, Dundáček, Rudl, Dluhoš, Husák – Kanko, Nejezchleb, Hudeček – M. Hlinka, Sikora (A), Zdeněk (C) – Gřeš, T. Jáchym, Špaček – Brodek, Toman, J. Káňa (A).

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – D. Kolář, Půža, Piegl, J. Holý, Mareš, A. Dvořák, Bukač – Fronk, Chlubna, Protasenja – A. Zeman, Anděl, Poletín – Pekr, Lichanec, T. Harkabus – Skořepa (C), Čachotský (A), Jiránek (A).

Rozhodčí: Fiala, Vrba – Kreuzer, Polonyi

06:57 POR 2 Nejezchleb, hrubost