SHK Mustangové AUTO IN – HC Sledge Studénka

3:8

konec (1:2, 1:3, 1:3)

08.03.2020, 16:20 • Finále • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Je konec, vedení 1:0 ve finálové sérii slaví Studénka, která především díky výkonu dvou svých ruských hráčů Panfilova a Lisova vítězí 8:3! (18:00:53)

44:41

Studénka právě vstřelila branku!
Další chyba v rozehrávce, kterou trestá opět PANFILOV a i on zapisuje v dnešním utkání hattrick – 3:8.

43:42

Po chybě v domácí obraně dává sedmou branku hostů PANFILOV.

43:15

Zápas se stále dohrává v ofenzivním tempu z obou stran, Studénka se však dopředu už nežene tak, jako v předchozí třetině.

41:20

Dnešnímu utkání přihlíží 251 fandících diváků!

40:36

Na druhé straně skvělá příležitost pro Lisova, Boček ho ale náramným zákrokem vychytal!

39:32

Pabst ve skvělé příležitosti přestřeluje!

38:35

Pardubický kotel ještě domácí hráče podporuje v cestě za obratem, Mustangové to ale budou mít dnes hodně hodně těžké, pokud chtějí pomýšlet za momentálního stavu na zvrat.

36:41

Pardubice právě vstřelily branku!
PAVEL KUBEŠ zachytil špatnou rozehrávku hostů a pak to osamocený udělala lišácky – 3:6.

35:18

Vyloučení v týmu HC Sledge Studénka (Severin – 2 min, sekání).

35:13

Pabst po vhazování u branky Studénky neváhal a hned střílel, klec ale netrefil.

34:41

Hosté už zcela jistě rozhodují dnešní zpočátku napínavý mač, další branku přidává z bezprostřední blízkosti PANFILOV – 2:6.

31:49

Boček na druhé straně musel předvést hodně akrobatický zákrok, aby znovu neinkasoval.

30:58

Mustangové tlačí a chtějí ještě dramatickou třetinu, Studénka v plné sestavě ovšem nechce za žádnou cenu dopustit překvapení.

30:01

30:00

29:56

Panfilov nahrál tentokrát před branku na LISOVA, který pravděpodobně už ukončuje veškeré větší domácí naděje – 2:5!

28:56

LISOV dostal puk do samostatného úniku, a i když ho ještě stíhal Kubeš, nakonec hostující hráč přidává už svůj třetí gól a tedy kompletuje hattrick – 2:4!

3:8

Branky a nahrávky: 15. Michalec (Hering, Kubeš), 16. Kubeš (Hering), 37. Kubeš – 2. Kalegaris (Panfilov, Lisov), 8. Lisov (Panfilov), 25. Lisov, 29. Lisov (Panfilov), 30. Lisov (Panfilov, Kudrna), 35. Panfilov (Lisov), 44. Panfilov (Fojtík), 45. Panfilov (Severin)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Kubeš, Pabst, Buhr R., Neuman, Motyčka, Kolek, Štěpják, Michalec, Horníček, Buhr. V., Hering, Doležal, Kořínek.

HC Sledge Studénka: Lepáček (Kudela M.) – Kudela V., Fojtík, Panfilov, Lisov, Kudrna, Kalegaris, Prostředník, Severin, Mlčák.

Rozhodčí: Mariánus, Špulák, Borovec