Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HC´ 05 Banská Bystrica

5:4

po prodl. (2:1, 1:0, 1:3 - 1:0)

08.03.2020, 16:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Skupina A • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 2.0 4.2 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovan dnes v riadnom hracom čase siahal na zisk troch bodov. Nepodarilo sa mu to a tak zápas rozhodol v predĺžení. Skupina divákov si to užila a napriek korona vírusom ideme v lige k zisku cieľa. Slovan dnes vyhral zaslúžene a čo bude ďalej? Pekný večer a dobrú noc z Bratislavy vám želá Vladimír Korduliak. (18:33:13)

62:45

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan vyrobil brejkovú akciu a Beskorowany bol krátky na puk z hokejky ŽIGA PANCEHO. Asistencie: Patrik Bačik a Milan Kytnár.

62:32

Obrovská šanca, pred bránkovisko dostal puk Hickmott, ktorého Habal vychytal

60:40

Cardwell z pravého kruhu mohol vysvetliť divákom, zač je toho laket. Nedal.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Dnešný zápas v riadnom hracom čase nerozhodol o majiteľovi troch bodov a tak po krátkej prestávke ideme do predĺženia.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:43

Banská Bystrica dala gól!
Hostia hrali vabank power-play a z rohu klziska uspeli. Autor gólu JORDAN HICKMOTT. Asistencie: Jacob Cardwell a Marek Bartáus.

57:58

Hostia v plnom počte, Slovan gólovú poistku nepridal.

57:57

Dva puky Meszároša od modrej sa neujali, teraz z ľavej strany pálil Štajnoch, Beskorowany to v pokľaku schoval do náručia.

55:58

Nemčík dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

55:13

Hostia hrali s pukom v zóne domácich, Slovan nič neposkytol súperovi na streľbu a tak sme bez vzrušenia tu.

53:10

Slovan vyhral buly a puk smeroval do priestoru bránky hostí, Beskorowany to v pokľaku ustál.

52:14

Po prihrávkach na jeden dotyk domácich do vedenia poslal RADOVAN BONDRA. Asistencie: Andrej Meszároš a Martin St. Pierre.

50:35

Bystrica jej BRIAN IHNAČÁK nasmeroval publikum do predĺžeina. Asistencia: Václav Stupka.

50:14

Hostia v plnom počte, Slovan svoju presilovku uhral s časom.

48:14

Dvojka za hákovanie a presilovka pre Slovan.

47:40

Spoza kruhov švihom napriahol CHRISTOPHERV OWENS a puk Habal nevidel. Asistencie: Martin Kriška a Samuel Mlynarovič.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Viedenský, 18. Basaraba (Kytnár, Pierre), 26. Basaraba (Pierre, Bondra), 53. Bondra (Meszároš, St. Pierre), 63. Pance (Bačik, Kytnár) – 17. Hickmott (Ihnačák, Owens), 48. Owens (Kriška, Mlynarovič), 51. Ihnačák (Stupka), 59. Hickmott (Cardwell, Bartánus)

HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) – Bačík, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Carson, Šedivý, Kučný, Demo – Pance, Kytnár (A), Viedenský – Basaraba, St. Pierre, Bondra – Jendek, Zigo, Žitný – Petráš, Kukumberg, Sloboda

HC´ 05 Banská Bystrica: Beskorowany (Gajan) – Cardwell, Ďatelinka (C), Owens, Maier, Brejčák, Nemčík, Petrinec, Žiak – Hickmott (A), Ihnačák, Fafrák – Stupka, Mlynarovič, Kriška – Lunter, Bartánus (A), Hričina – Sarvaš, Gabor, Kabáč

Rozhodčí: Tvrdoň, Novák – Synek, Orolín

Diváci: 4.273

03:22 SBA 1:0 Viedenský
16:29 SBA 2 Meszároš
16:50 BBY 1:1 Hickmott (Ihnačák, Owens)
17:25 BBY 2 Ihnačák