Divize skupina C

MFK Trutnov – SK Benátky nad Jizerou

0:3

konec (0:3)

07.03.2020, 14:30 • stadion Osvobození, Na Lukách 466 • 16. kolo • Info o změnách stavu (Bohdan Miroslav)

Tipsport: 2.5 3.4 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

89

Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Kysela, přichází Komma.

88

Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází O. Šimek, přichází Mansfeld.

87

Střídání v týmu MFK Trutnov: ze hřiště odchází Valášek, přichází Jirousek.

85

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Macek (SK Benátky nad Jizerou). (08:15:27)

85

Žlutou kartu dostává Macek (SK Benátky nad Jizerou).

82

Střídání v týmu MFK Trutnov: ze hřiště odchází Doubic, přichází Tobiaš.

80

Žlutou kartu dostává Kysela (SK Benátky nad Jizerou).

Dnešní utkání sleduje 80 diváků.

78

Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Boček, přichází Čakurda.

73

Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Zoubek, přichází Košek.

72

Žlutou kartu dostává Štěpánek (MFK Trutnov).

66

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Turner (MFK Trutnov).

56

Žlutou kartu dostává Makovský (MFK Trutnov).

54

Žlutou kartu dostává Marks (MFK Trutnov).

52

Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází J. Šimek, přichází Zabilanský.

46

Před začátkem druhého poločasu střídání v týmu MFK Trutnov: ze hřiště odchází Mařas, přichází Štěpánek.

46

45

42

Benátky právě vstřelily branku!
Krásnou střelou o tyčku branky se prosazuje nová posila Benátek Filip Zoubek.

37

Střídání v týmu MFK Trutnov: ze hřiště odchází Brejcha, přichází Kejzlar.

37

Po krásném centru Holečka z pravé strany se z malého vápna prosazuje hlavou Milan Macek.

32

Žlutou kartu dostává J. Šimek (SK Benátky nad Jizerou).

32

Žlutou kartu dostává Turner (MFK Trutnov).

27

Autorem branky z pokutového kopu je VIKTOR ŠIMEČEK.

26

Žlutou kartu dostává Müller (MFK Trutnov).

26

Domácí Müller fauloval v pokutovém území hostujícího Zoubka a Benátky budou kopat pokutový kop!

1

MFK Trutnov: Šťastný – Turner, Makovský, Marks, Knap, Brejcha, Zieris, Valášek, Mařas, Doubic, Müller
Náhradníci: Kobos – Kejzlar, Tobiaš, Dvořák, Štěpánek, Jirousek

SK Benátky nad Jizerou: Straka – Kysela, Holeček, Borovička, Slicho – J. Šimek, Šimeček, O. Šimek, Boček, Macek – Zoubek
Náhradníci: Došek – Zabilanský, Jimmy, Košek, Mansfeld, Čakurda, Komma

Rozhodčí: Zita – Kvaček, Brychta. DFA: Ing. Vlk Martin.
Po zimní pauze se opět naplno rozjede kolotoč mistrovských fotbalových zápasů. Jako tradičně se uvidí, jak na tom po zimě budou fotbalové trávníky, avšak letošní zima (zatím) byla velmi mírná, a tak by snad počasí nemělo být žádnou velkou překážkou. Každopádně benátečtí fotbalisté by měli i na jaře nadále využívat azyl v nedalekých Horkách nad Jizerou, kde nalezli odpovídající zázemí a ani na výsledcích se to nijak negativně neodráží. Úvodní jarní kolo však svěřenci trenérů Tichaie a Jakubce sehrají u svého soupeře, dle rozpisu na umělé trávě týmu MFK Trutnov. A střetnou se dva týmy, které patří do té horní poloviny tabulky Fortuna Divize C. Benátečtí plánují atakovat příčky nejvyšší, když na vedoucí Vysoké Mýto ztrácejí jen čtyři body. Trutnov však na úvod pro Středočechy bude tvrdým oříšek, zvlášť na jeho hřišti. Po podzimu patří celku zpod Krkonoš šestá pozice v tabulce, když v patnácti zápasech osmkrát vyhráli a sedmkrát prohráli. Při skóre 24:32 získal Trutnov 24 bodů. Zajímavostí je, že MFK jako jediný tým divizního „céčka“ ani v jednom podzimním utkání neremizoval.

Vzájemné utkání na podzim v 1. kole:
Právě v podzimním vzájemném utkání Benátek a Trutnova měli hosté k remíze snad nejblíže ze všech zápasů letošní první půlsezóny. Bezbrankový stav vydržel až do nastaveného času druhé půle, kdy trutnovský Knap nešikovně ve vápně fauloval Koška a z nařízené penalty se nemýlil kapitán Viktor Šimeček. Vyrovnané utkání tak rozhodly šťastnější Benátky, jak se říká „za minutu dvanáct.“

Benátky v zimní přípravě:
V rámci zimní přípravy sehráli benátečtí fotbalisté celkem sedm přípravných duelů s bilancí pěti výher, jedné remízy a jedné porážky. Právě ta jediná prohra přišla hned v úvodním přípravném utkání s třetiligovou Admirou Praha, které se hrálo netradičně hned 120 minut – padlo sedm branek. Cenná, lépe řečeno šťastná, byla remíza s mladoboleslavskou rezervou, která patří ke špičce ČFL skupiny B. Zbylé duely Benátky vyhrály, a to včetně generálky s účastníkem ČFL skupiny A (tradičním soupeřem Benátek v přípravě) Štěchovicemi, které Benátečtí po dobrém výkonu a zejména výborném prvním poločase přehráli výsledkem 4:1. Z toho pohledu s přípravným obdobím může panovat spokojenost, ale vše se ukáže až s mistrovskými boji!

Trutnov v zimní přípravě:
Trutnovští fotbalisté v zimní přípravě vyzvali několik kvalitních týmů. Střetli se nejprve s béčkem Mladé Boleslavi, kdy prohráli 0:3, následně s Chlumcem nad Cidlinou nebo rezervou Hradce Králové. Zajímavá byla i konfrontace s účastníkem čtvrté polské ligy – KS Piast Nowa Ruda. Generálkou byl souboj s celkem RMSK Cidlina Nový Bydžov, týmem krajského přeboru Královéhradeckého kraje, který Trutnovští zvládli a zvítězili 4:0 po dvou trefách Doubice, jedné Valáška a Zierise.

Z utkání budeme přinášet pouze změny stavu !
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.