07.03.2020, 16:00 • Bramall Lane • 29. kolo • Milan Šplíchal

Tipsport: 1.74 3.81 5.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely: 11 – 11
Střely na branku: 4 – 4
Ofsajdy: 1 – 3
Rohové kopy: 10 – 5
Je tu konec. Fotbalisté Sheffieldu Utd. slaví hubené vítězství 1:0 nad posledním celkem tabulky. Norwich měl v závěru drtivý tlak a během druhého poločasu pár možností ke srovnání, ale Henderson chytal jistě. Vítěznou trefu zaznamenal již ve 36. minutě Sharp.

90+5

90+4

V závěru ještě jedna střela z dálky, kterou vyslal Buendia. Branku soupeře neohrozil, což znamená jediné – domácí nakonec vítězí!

90+4

Po faulu McGoldricka pošle do vápna balon zřejmě Krul.

90+3

Posledních 120 vteřin, míč ale mají v držení domácí, kteří kráčí ke třem bodům.

90+2

Domácí se mohli dostat do dobré šance, jenže míč vrátili dozadu. Je vidět, že se hodlají spokojit s výhrou o jeden gól a nebudou zbytečně riskovat.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90

Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Oliver McBurnie, přichází Sander Berge.

88

Sevření Sheffieldu Utd. pokračuje, Krul je dokonce vyběhnutý skoro na polovině, kde svým spoluhráčům pomáhá přesnými přihrávkami.

87

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Adam Idah.

86

V posledních minutách Norwich nepůjčil soupeři pomalu balon, ale ke kýženému srovnání to zatím nevede.

85

Lewis byl blízko ke srovnání! Na levé straně ve vápně se dostal ke střele, kterou ovšem Henderson dokázal vyrazit!

84

Hosté kombinují na vlastní polovině, teď se nemohou dostat blízko k brance, kterou hájí Henderson.

83

Nejlepší střelec hostů v lize – Pukki – se dopustil nedovoleného zákroku, takže mu byl odpískán útočný faul. Sheffield Utd. budou u balonu.

82

Pukki byl nalezen v ofsajdu, takže hosté musí na ofenzivní činnost na nějakou chvíli zapomenout. Henderson pošle míč kupředu.

81

Norwichy se pomalu krátí čas, s nastavením zbývá něco málo přes deset minut.

80

Útočný faul viděl rozhodčí, takže snažení domácích směrem kupředu je u konce. U míče jsou hosté.