Moravskoslezská fotbalová liga

1. SC Znojmo FK – FC Baník Ostrava B

0:5

konec (0:3)

07.03.2020, 14:30 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • 32. kolo • Matěj Šoba

Tipsport: 3.41 4.0 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

66

66. FOLTYN - 0:5

66

Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
Z rohu se opřel z voleje do míče MARTIN FOLTÝN a krásným gólem rozvlnil síť po páté za dnešní zápas!

46

46. ZAJÍČEK - 0:4

46

Hned na začátku druhé půle hosté dávají čtvrtou branku. Po hrubé chybě obrany se ocitl tváří v tvář ADAM ZAJÍČEK s gólmanem Jíchou a vstřelil gól.

45

45. ZAJÍČEK - 0:3

45

V závěru prvního poločasu hosté navyšují své vedení. Na centr Zálešáka si dobře na přední tyč naskočil ADAM ZAJÍČEK, který míč dobře umístil za záda Jíchy.

35

35. LOKŠA - 0:2

35

Hosté dobře přešli do útoku a podobně jako u první branky se podařilo RADOVANU LOKŠOVI projít až na hranici malého vápna a z levé strany vystřelil na vzdálenější tyč, kam se Jícha natahoval marně. – 0:2!

2

2. LEHNERT - 0:1

2

A je tu rychlý gól hostů z Ostravy. LUKÁŠ LEHNERT se poměrně jednoduše dostal přes trojici bránících hráčů a s míčem utkíkal až na hranici malého vápna, odkud tvrdou střelou nedal domácímu brankáři šanci.