Livesport Superliga

Sokoli Pardubice – PSN Tatran Střešovice

2:5

konec (0:2, 1:2, 1:1)

01.03.2020, 17:00 • Sportovní hala Dašická, Pardubice • 26. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 4.7 6.4 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:27

59:27 Jakub KOLÍSKO - 2:5

59:27

Tatran právě vstřelil branku!
Je konec, Střešovice si pojišťují vítězství zásahem prázdné pardubické svatyně a míří do play-off! Odkrytou svatyni Sokolů trefil JAKUB KOLÍSKO – 2:5! Asistence: Milan Meliš.

50:26

50:26 Ivo TEICHMAN - 2:4

50:26

Pardubice právě vstřelily branku!
Domácí nakonec dlouhou početní výhodu přeci jen využívají, Tatran v Dašické vede deset a půl minuty před koncem jen o dvě branky! Na střeleckou listinu se zapisuje IVO TEICHMAN, který zachytil Zozulákovu přihrávku a následně přesnou střelou rozvlnil střešovickou síť – 2:4! Asistence: Martin Zozulák.

39:27

39:27 Petr BRAUTFERGER - 1:4

39:27

Tak tenhle gól je pro domácí pořádně hořký, Tatran se jen sedm sekund po snížení vrací do třígólového trháku! Z pravé strany reflexy strážce domácí svatyně prověřil Sládeček, jehož střelu do klece dorazil PETER BRAUTFERGER – 1:4! Asistence: Pavel Sládeček.

39:20

39:20 Lukáš PRIX - 1:3

39:20

Domácí půl minuty před koncem prostřední části snižují na rozdíl dvou branek, ze standardní situace těsně před brankovištěm se prosadil LUKÁŠ PRIX – 1:3! Tenhle duel bude možná ještě zajímavý. Bez asistence.

21:07

21:07 Matěj HAVLAS - 0:3

21:07

Pražané odskakují do tříbrankového náskoku, play-off mají na dosah ruky! Z bezprostřední blízkosti svatyně nyní Haleše překonal MATĚJ HAVLAS – 0:3! Asistence: Petr Brautferger.

06:31

06:31 Martin PÁNEK - 0:2

06:31

Střešovičtí slaví podruhé, Haleš musí ze své klece lovit další míček! Minutu a jednu sekundu po Melišově trefě se prosazuje MARTIN PÁNEK, Tatran vede už o dvě branky – 0:2! Asistence: Josef Novák.

05:30

05:30 Milan MELIŠ - 0:1

05:30

Druhou přesilovku už hosté rychle využívají a v polovině šesté minuty jdou do vedení! Tlapák poslal z poloviny hřiště míček před branku a následovala rychlá akce, po které Haleše čistě prostřelil MILAN MELIŠ! Asistence: Filip Langer.

2:5

Branky a nahrávky: 40. Prix, 51. Teichman (Zozulák) – 6. Meliš (Langer), 7. Pánek (Josef Novák), 22. Havlas (Brautferger), 40. Brautferger (Sládeček), 60. Jak. Kolísko (Meliš)

Sokoli Pardubice: Haleš (Paukrt) – Oubrecht, Slabý, Klein – Kaluža, Zozulák, Kučera – Kourek, Teichman, P. Pakosta – Šmíd, Prix, Savický – Petržela, Žáček, Bílý – Černý, Formánek.

PSN Tatran Střešovice: Kříž (Frühbauer) – Mühlfait, Ja. Kolísko, Pánek, Sládeček, Faitenhanzl – Tlapák, Kreysa, Navrátil – Jak. Kolísko, Langer, Havlas – Josef Novák, Meliš, Brautferger – Šindelář, Švéda, Papoušek – Tomčo.

Rozhodčí: Bališ, Varga.