Tenis

WTA Dauhá (tvrdý povrch)

Karolína Plíšková (3) – Bernarda Peraová (Q)

2:0 6:3, 6:0

25.02.2020, 18:07 • Chalífův mezinárodní stadion, Centrální kurt, Dauhá (QAT) • 2. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.25 4.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:0

Karolína Plíšková dnes prolétla do třetího kola turnaje v Dauhá, když ve druhém setu nadělila soupeřce kanára! Zápas tak netrval ani hodinu!

5:0

1:0; 5:0 - Karolína Plíšková

5:0

Bernarda Peraová udělala chybu z forhendu a Karolína Plíšková vede ve druhém setu 5:0. Česká tenistka má úsměv od ucha k uchu a marně se ho snažila skrýt!

4:0

Další dlouhý forhendový return ze strany Američanky. Karolína Plíšková potvrdila brejk čistou hrou a vede už 4:0!

3:0

1:0; 3:0 - Karolína Plíšková

3:0

Bernarda Peraová udělala tři dvojchyby v řadě a prohrává ve druhém setu zápasu už 3:0! Challenge nepomohla.

2:0

Karolína Plíšková bez problému potvrdila předchozí brejk a vede stejně jako v prvním setu rychle 2:0!

1:0

1:0; 1:0 - Karolína Plíšková

1:0

Bernarda Peraová udělala druhou dvojchybu v řadě a vzteky poté praštila raketou! Karolína Plíšková má brejk!

6:3

1:0; 6:3 - Karolína Plíšková

6:3

Rodačka z Loun si vzápětí napravila reputaci, když skvěle podala ven z kurtu a úvodní set ukončila esem!

5:3

Karolína Plíšková sice returnovala, jenže Bernarda Peraová poté dominovala a zahrála vítězný forhend do levého rohu.

5:2

Karolína Plíšková si počkala na bekhendový return soupeřky a zahrála vítězný forhend do pravého rohu. Brejk potvrzen!

4:2

Bernarda Peraová musela podávat na druhý pokus a po returnu české hráčky se dostala pod tlak. Následný forhend skončil v síti a Karolína Plíšková získává svůj druhý brejk!

3:2

Bernarda Peraová vzápětí nezvládla forhendový return, který skončil za základní čárou, a Karolína Plíšková vede 3:2. Série dvou gemů Američanky v řadě skončila.

2:2

0:0; 2:2 - Bernarda Peraová

2:2

Poté následovala jedna z delších výměn, kterou Bernarda Peraová ukončila vítězným forhendem podél levé postranní čáry, a po potvrzení předchozího brejku vyrovnala na 2:2!

2:1

Bernarda Peraová se dostala do výměny a rychle ji ukončila vítězným forhendem podél pravé lajny! Rebrejk!

2:0

Karolína Plíšková vzápětí předvedla fantastický forhendový return podél pravé postranní čáry, který byl vítězný, a vede v úvodu zápasu s brejkem v zádech 2:0!