25.02.2020, 20:01 • Kurt č. 1, Dauhá (QAT) • 2. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.23 4.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V osmifinále si to Sakkariová rozdá s běloruskou ranařkou Sabalenkovou.

Díky za pozornost, dobrou noc. (22:32:46)
Zápas ovlivnil silný vítr v prvním a třetím setu. Docela to připomnělo semifinále US Open 2012 mezi Tomášem Berdychem a Andym Murraym.
Škoda. Tereza Martincová měla druhé kolo v Dauhá velice dobře rozehrané. Vedla o set a brejk (6:3, 4:3), ale nakonec nejtěsnějším možným rozdílem prohrála zkrácenou hru a ve třetím setu dostala kanára. Jestli člověk dobře slyšel, tak si v posledním dějství stěžovala na křeče. Ostatně ve třetí sadě udělala hodně nevynucených chyb a v Kataru tak končí. Byť asi bude spokojená. Z kvalifikace se probojovala do druhého kola. Konečně si letos zahrála hlavní soutěž.

Konec zápasu

6:0

Vyhozený křižný forhendový return do pravého koridoru pro debl. Tereza Martincová končí v Dauhá...

A-40

Řekyně nechala dopadnout return za základní lajnu, třetí mečbol!

40-40

Sakkariová hrála tvrdě do forhendu, zaběhla před téčko a náběhový volej zkazila do sítě.

A-40

Sakkariová dostává varování za nedodržení limitu před servisem... Nechápe to.

A-40

Return byl v pořádku, nikoliv ovšem bekhendový čop zleva do sítě.

40-40

Řekyně zaservírovala, jenže vzápětí poslala forhend do sítě.

40-30

Češka vyhazuje křižný bekhendový return, mečbol!

30-30

Nejprve forhendový return do bekhendu a poté bekhendová chyba Terezy zleva do pravého koridoru pro debl.

15-30

Nečistý forhend Sakkariové doletěl za základní lajnu.

15-15

Servis na tělo, následně zakončila Sakkariová vítězným křižným forhendem zprava. Martincová ještě zkusila jestřába.

0-15

Češka returnovala bekhendem na základní lajnu, Řekyně kontrovala forhendem do sítě.

5:0

Češka podala, ale potom napálila forhend do sítě. Řekyně půjde podávat na výhru v zápase a kanára v rozhodujícím setu.

40-30

Řekyni psal hlavně forhend, v závěru si pomohla bekhendem a kvůli forhendové chybě Češky z pravé strany do sítě má brejkbol!

30-30

Souboj od základních čar vyhrála Martincová vítězným bekhendem po levé lajně. Sakkariová ještě protestovala jestřábem.