4:3

po s.n. (2:1) (1:0, 2:3, 0:0 - 0:0)

24.02.2020, 20:15 • MSH Mladá Boleslav • 25. kolo • Aleš Skok (@Hopicek495)

Tipsport: 1.45 6.2 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi dlouhý florbalový večer. Ve šlágru 25. kola Superligy nakonec vítězí Mladá Boleslav, která přetlačila Chodov 4:3 po samostatných nájezdech. Celý zápas byl velice vyrovnaný a dělba bodů tak byla zasloužená. V samostatných nájezdech nakonec rozhodl zápas Martin Tokoš.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (22:20:22)

65:00

65:00 Martin TOKOŠ - 4:3

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Technology Florbal MB.
Autorem vítězné branky je MARTIN TOKOŠ.

3. série 2:1

Martin Pražan sice rozhýbal gólmana, rozhodl se pro bekhendové zakončení, ale neuspěl. Boleslav vítězí.

Jiří Curney se rozběhl velmi rychle, ale bekhendem neuspěl.

2. série 2:1

Marek Vávra se snažil také o zakončení pod tělem Bauera, ale nepovedlo se.

Tak to byla nádhera od Martina Tokoše. Který špičkou hokejky podebral míček a dostal ho za Rebra.

1. série 1:1

Tom Ondrušek se štěstím srovnává na 1:1. Udělal dlouhou kličku do forhendu a pod rukou procedil míček za Bauera.

1. série 1:0

Jakub Bína krásným bekhendovým blafákem pod víko prostřeluje Rebra.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani pět minut prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního zápasu. Mladá Boleslav měla více střel, ale Rebro byl proti. Jdeme na nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:57

Ještě jeden Suchánkův pokus. I proti tomuto se Rebro stačil přesunout.

64:43

Suchánkův pokus v závěru prodloužení. Rebro nakonec zasahovat nemusel.

63:36

Chodovští neuspěchali svůj pokus. Pomalinku stahovali mladoboleslavskou obranu, až se nakonec dostal ke střele Martin Pražan. Ale také on přestřelil.

62:22

Domácí kombinují mezi třemi hráči a hledají si střeleckou pozici. Ale Ondřej Mikeš odvádí skvělou defenzivní práci.

61:38

Oddechový čas pro Mladou Boleslav.

61:37

Nyní hra čtyři na tři na druhé straně. Tom Ondrušek to zkoušel příklepem, ale pokus mu absolutně nevyšel.

61:02

Natov kombinoval s Tomašíkem. Oba si několikrát vyměnili balonek a druhý jmenovaný nakonec vypálil. Rebro vychytal.

60:27

Mladá Boleslav vyhrála buly a Bauer ihned opouští branku.

60:01

Základní hrací doba je u konce. Ve třetí třetině byl o něco lepší Chodov, který také v poslední minutě trefil brankovou konstrukci. Uvidíme, zda nám rozhodne už prodloužení tři na tři, nebo dojde až na samostatné nájezdy.

60:00

59:10

Daniel Maxa předvedl krásné zakončení! Mladoboleslavské teď zachránila vzdálenější tyč!

59:00

Poslední minuta třetí třetiny. Zatím vše nasvědčuje prodloužení.

58:01

A další Ondruškova rána, která nadělala Bauerovi menší komplikace.

57:46

Tom Ondrušek pálil ze svého klasického místa, tedy z levého křídla. Ale Bauer vyráží.

56:55

Na druhé straně pro změnu průnik Natova. Ale ani on nestrhl misky vah na jednu stranu.

56:20

I na druhé straně musí mít stále Bauer oči na šťopkách. Matejčík šel do rychlého brejku a ve vysoké rychlosti dokázal zaútočit.

55:00

Je před námi posledních pět minut základní hrací doby.

54:33

Chodov pozorně brání rozehrávku Středočechů. Nepouští je k nějakým vážnějším střelám. Nyní navíc vše vyřešil Rebro skokem za branku, kde lapil balonek.

53:44

Dlouhé nahození směrem na Bauera. Vysoký balon si zpracoval Jan Natov a rozjíždí další útočné snažení svého celku.

53:21

Tom Ondrušek se prodral do velmi dobré příležitosti. Na poslední chvíli mu ale zkomplikoval zakončení Milan Tomašík a stav se nám tak stále nemění.

52:06

Lukáš Bauer nyní vykopl balonek, který letěl mimo brankoviště. Míček se dostává na hole domácích.

50:33

Do konce třetí třetiny nám nezbývá už ani deset minut hry a stav je stále nerozhodný 3:3. Dokáže jeden z týmů rozhodnout ještě do konce základní hrací doby?

49:56

Petr Krzyžanek prověřil Rebra, který jeho pokus chytá téměř bez problémů.

49:29

Filip Zakonov se uvolnil od mantinelu na střed hřiště. Jenže před ním stál val hráčů, který nedokázal prostřelit.

48:33

Hra se nám momentálně přelévá z jedné strany na druhou a oba gólmani musí být neustále ve střehu.

46:53

Jiří Koutný vypálil rychle z otočky, ale trefil pouze boční síť.

46:02

Domácí florbalisté měli možnost dobré standardní situace z hranice velkého brankoviště. Jenže využít se jí nepodařilo, i když se Rebro musel hodně ohánět.

45:42

Gruber to zkoušel vyběhnutím z rohu. Jeho pokus byl ale sražený za branku a skóre se nemění.

44:53

Chodov je v posledních chvílích lepší, drží balonek a posílá na Bauera jednu střelu za druhou. Ten zatím odolává.

43:34

Před Šebkem se uvolnil trošku prostor a boleslavský útočník neváhal. Rebro opět pozorný.

42:49

Poprvé o sobě dal v dnešním zápase nějak výrazněji vědět Tom Ondrušek, který trefuje tyč!

41:44

Tentokrát už Rebro musel zasahovat. Nebezpečnou střelu vyráží maskou mimo hřiště.

41:05

Tomašík pálil od pravého mantinelu z první. Rána byla hodně tvrdá, ale bohužel pro domácí mířila nad branku.

40:30

Před Bauerem byla dostatečná hradba těl, kterou hosté nedokázali prostřelit.

40:01

Čtyřicet minut hry je za námi. Druhá třetina byla o poznání zajímavější, než ta předchozí. Viděli jsme v ní hned pět branek. Domácí sice o dvě vedli, ale Chodov svůj výkon postupně zlepšoval, až nakonec srovnal na 3:3. V poslední části je tak vše otevřené.

40:00

39:37

Třetí chodovský útok je dnes jednoznačně nejlepší. Opět byl v šanci Ondřej Vošta, který se pěkně uvolnil, ale Bauer jeho pokus přečetl.

38:22

Boleslav se snaží ihned strhnout vedení zpět na svou stranu. Ale momentálně má problém přejít středovou čáru.

37:24

37:24 Martin ŘEZÁČ - 3:3

37:24

Chodov právě vstřelil branku!
Hosté srovnávají krok. Petru Krzyžankovi se svezl míček po čepeli a Mladá Boleslav šla do přečíslení dvou na jednoho. To vyřešil MARTIN ŘEZÁČ, když nadvakrát dostal balonek za Bauera. Asistence: Ondřej Vošta.

35:03

Boleslav opět dlouze kombinovala v hloubi své poloviny a najednou přišel dlouhý pas po mantinelu. Jenže Chodov tuto možnost přečetl a vybojoval balonek pro florbalisty z hlavního města.

33:03

33:03 Ondřej VOŠTA - 3:2

33:03

Máme opět sníženo na rozdíl jedné branky. Výbornou práci před Bauerem odvedl Jiří Koutný, který důrazem udržel balonek, dal ho za sebe na ONDŘEJE VOŠTU, který z jedničky propálil Bauera. Asistence: Jiří Koutný.

32:22

Šebek vypálil směrem na Rebra. Ten mohl zůstat v klidu. Boleslavský útočník pálil nepřesně.

31:03

Tadeáš Chroust se svíjí na palubovce a drží se za kotník. Uvidíme, zda bude v pořádku.

30:23

Mladá Boleslav v plném počtu.

30:00

Pražan nyní pálil od mantinelu nad branku. Jeho pokus nikdo netečoval a balonku se tak ujmou Mladoboleslavští.

29:11

Jako první zkoušel v přesilové hře štěstí Marek Vávra, který trefil pouze dobře postaveného Jakuba Grubera.

28:23

Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Milan Tomašík – 2 min., Hra na zemi).

27:53

Hosté sice kombinovali na útočné polovině a byli velmi aktivní. Bauer se pouze přesouval ze strany na stranu, ale v podstatě to bylo zbytečné. Směrem na něj nešla ani jedna střela.

26:55

Šavlovačka před Rebrem. Ani jeden z hráčů ale míček pořádně netrefil a nakonec skončil až za chodovskou brankou.

25:11

25:11 Jakub GRUBER - 3:1

25:11

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Z ničeho nic je to 3:1 pro domácí. Rebro po této brance nebude mít úplně čisté svědomí, jelikož propustil střelu JAKUBA GRUBERA z poměrně ostrého úhlu. Asistence: Jiří Curney.

24:12

Jiří Koutný se dostal do těsné blízkosti Bauera. Zkusil bekhendovou kličku, ale nakonec branku minul. Hned z protiútoku šli hráči Mladé Boleslavi dva na Rebra, ale ten byl úspěšnější.

23:00

Mladá Boleslav teď zamkla hosty na polovině hřiště. Celá pětice Chodova létala od jednoho hráče k druhému, až vše musel ukončit dobrým zákrokem Rebro.

21:44

21:44 Ondřej VOŠTA - 2:1

21:44

A máme sníženo. Byla to hodně podobná akce, jako ta předchozí u Mladé Boleslavi. Martin Řezáč našel křižným pasem ONDŘEJE VOŠTU, který neměl problém trefit odkrytou klec. Asistence: Martin Řezáč.

20:25

20:25 Jiří CURNEY - 2:0

20:25

Tak to byl nástup! Petr Krzyžanek využil zaváhání u mantinelu, našel křižnou přihrávkou úplně volného JIŘÍHO CURNEYHO, jenž skákající balonek poslal za záda Rebra. Asistence: Petr Krzyžanek.

20:01

Mladá Boleslav vede po první třetině na Chodovem 1:0, když se po pár minutách prosadil Jakub Bína. Domácí jsou o něco lepším celkem a zaslouženě vedou.

20:00

19:52

Na obou stranách ještě přišly dvě rychlé akce, ale ani jedna neskončila zakončením.

19:02

Jiří Koutný měl obrovskou příležitost k vyrovnání. Dostal přihrávku do ideální střelecké pozice, ale branku přestřelil.

18:34

Matejčík nakonec odebral u mantinelu čistě balonek a založil útočnou akci svého celku. Jenže příliš dlouhého trvání neměla.

17:22

Tempo hry nám malinko opadlo. Boleslav má míček na svých florbalkách a Chodovu ho téměř nepůjčuje. Nicméně je to bez pořádného zakončení.

15:53

Středočeši nyní naprosto v klidu kombinují, ale pouze na své polovině. Chodov nijak extra nepresuje a spíše se snaží zachytávat přihrávky po mantinelu.

14:50

Curney dostal trochu prostoru a pálil z otočky. Rebro opět úspěšný.

14:14

Mikuláš Komárek se snažil ze středu nadvakrát prostřelit Rebra. Jenže ani jeden z jeho pokusů nedošel až k chodovskému gólmanovi.

12:50

Obrovsky rychlá akce Mladé Boleslavi, konkrétně Curney – Natov. Prvně jmenovaný jen lehce přiťukl míček Natovovi, který se rychlou zasekávačkou zbavil obránce a tvrdou střelou trefil Rebra do Masky.

12:21

Tom Ondrušek dostal vynikající přihrávku na střed hřiště. Chtěl střílet ihned z otočky, ale trefil pouze blokujícího hráče.

11:12

Jiří Koutný pelášim téměř sám na Bauera. Ten se však nenechal ničím překvapit a chodovského útočníka vyčapal.

10:22

Teď o sobě dali vědět také hostující florbalisté. Vše končí útočným faulem.

10:00

Polovina první třetiny je za námi. Zatím jsme viděli pouze jednu branku. Nutno říct, že Boleslavští jsou zatím o něco aktivnější.

08:47

Martin Řezáč se prohnal po levém mantinelu a snažil se ohrozit Bauera. Zakončení mu ale vůbec nevyšlo.

07:53

Šebek byl faulovaný za brankou. Domácí tak měli možnost rozehrávky z rohu, z které nakonec zakončoval sám faulovaný hráč, leč neúspěšně.

07:20

Krbec hledal dlouhou přihrávkou Kašovského. Na něj byla ovšem přihrávka příliš dlouhá a už ji nedostihl.

06:32

Zaváhání v chodovské rozehrávce mohl využít Komárek. Jenže ho zklamalo zpracování a nakonec nezakončil.

05:02

Matejčík se nyní snažil rozhýbat Bauera. Ten se ovšem nenechal a následně chodovský útočník balonek ztratil.

04:32

04:32 Jakub BÍNA - 1:0

04:32

Až nyní se tak děje. Jakub Gruber vybojoval míček na středu hřiště, poslal ho doleva na JAKUBA BÍNU, který se z těžkého úhlu trefil do odkryté branky. Asistence: Jakub Gruber.

03:41

Středočeši jsou v úvodu zápasu aktivnějším celkem a mají míček více na hokejkách. Ale žádnou výraznou šanci si v necelých čtyřech minutách zatím nevypracovali.

03:06

Nyní zkoušel své štěstí Jiří Courney. Jeho pokus byl zablokovaný a končí až za mantinelem.

02:15

Domácí letěli do přečíslení tří na jednoho. Komárek posílal přihrávku doleva, ale oba jeho spoluhráči přihrávku přeběhli.

01:22

Zatímco na druhé straně si po lehkém nahození chytil míček Bauer, chvilku se s ním pomazlil a poté rozehrál.

00:32

V úvodu se dostala Mladá Boleslav na útočnou polovinu, kombinovala, ale k žádné střele se nedostala.

00:01

Zápas začíná před televizními kamerami v 20:15 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Utkání bude řídit zkušené duo rozhodčích Čížek Lukáš a Laštovička Lukáš.
Technology Florbal MB tabulce vévodí a již má jistý prezidentský pohár pro vítěze základní části. O tu již je nemůže nikdo připravit. Chodov naopak na dálku bojuje s Vítkovicemi o druhou pozici a tak v dnešním zápase potřebuje bezpodmínečně zvítězit. Pokud se mu to nepovede, na druhou pozici nedosáhne a skončí celkově třetí.
Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu ze šlágru předposledního kola Superligy florbalu, kde v rámci 25. kola proti sobě postaví florbalisté Technology Florbal MB a FAT PIPE Florbal Chodov. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.

4:3

Branky a nahrávky: 5. Bína (Gruber), 21. Curney (Krzyžanek), 26. Gruber (Curney), rozh. náj. Tokoš – 22. Vošta (Řezáč), 34. Vošta (J. Koutný), 38. Řezáč (Vošta)