4:3

po s.n. (2:1) (1:0, 2:3, 0:0 - 0:0)

24.02.2020, 20:15 • MSH Mladá Boleslav • 25. kolo • Aleš Skok (@Hopicek495)

Tipsport: 1.45 6.2 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi dlouhý florbalový večer. Ve šlágru 25. kola Superligy nakonec vítězí Mladá Boleslav, která přetlačila Chodov 4:3 po samostatných nájezdech. Celý zápas byl velice vyrovnaný a dělba bodů tak byla zasloužená. V samostatných nájezdech nakonec rozhodl zápas Martin Tokoš.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (22:20:22)

65:00

65:00 Martin TOKOŠ - 4:3

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Technology Florbal MB.
Autorem vítězné branky je MARTIN TOKOŠ.

3. série 2:1

Martin Pražan sice rozhýbal gólmana, rozhodl se pro bekhendové zakončení, ale neuspěl. Boleslav vítězí.

Jiří Curney se rozběhl velmi rychle, ale bekhendem neuspěl.

2. série 2:1

Marek Vávra se snažil také o zakončení pod tělem Bauera, ale nepovedlo se.

Tak to byla nádhera od Martina Tokoše. Který špičkou hokejky podebral míček a dostal ho za Rebra.

1. série 1:1

Tom Ondrušek se štěstím srovnává na 1:1. Udělal dlouhou kličku do forhendu a pod rukou procedil míček za Bauera.

1. série 1:0

Jakub Bína krásným bekhendovým blafákem pod víko prostřeluje Rebra.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani pět minut prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního zápasu. Mladá Boleslav měla více střel, ale Rebro byl proti. Jdeme na nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:57

Ještě jeden Suchánkův pokus. I proti tomuto se Rebro stačil přesunout.

64:43

Suchánkův pokus v závěru prodloužení. Rebro nakonec zasahovat nemusel.

63:36

Chodovští neuspěchali svůj pokus. Pomalinku stahovali mladoboleslavskou obranu, až se nakonec dostal ke střele Martin Pražan. Ale také on přestřelil.

62:22

Domácí kombinují mezi třemi hráči a hledají si střeleckou pozici. Ale Ondřej Mikeš odvádí skvělou defenzivní práci.

61:38

Oddechový čas pro Mladou Boleslav.

4:3

Branky a nahrávky: 5. Bína (Gruber), 21. Curney (Krzyžanek), 26. Gruber (Curney), rozh. náj. Tokoš – 22. Vošta (Řezáč), 34. Vošta (J. Koutný), 38. Řezáč (Vošta)