18.02.2020, 14:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.56 4.9 4.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (17:09:30)
Československá stopa v utkání

V tomto utkání jsme na československou stopu nenarazili. V ani jednom týmu totiž nepůsobí žádný český nebo slovenský hokejista.
Dnešní utkání sledovalo 4 801 diváků.
Střely na branku: 46 – 23
Je dobojováno. Hosté nakonec vítězí gólem v poslední minutě prodloužení a berou dva body. Domácí jsou s jedním bodem určitě spokojeni, neboť ještě pět vteřin před koncem třetí části hry prohrávali. Zápas nenabídl příliš mnoho krásy, mohlo to být i vinou jistoty postupu do playoff obou celků. Prakticky tak v základní části nemají už o co hrát. Snad jen o postup do vyšších pater v tabulce.

64:15

64:15 Jyrki JOKIPAKKA - 1:2

64:15

Sibir právě vstřelil branku!
Poslední minuta prodloužení patřila hostům, kteří rozhodli o tom, že získají bonusový bod navíc. JYRKI JOKIPAKKA na pravé straně uklidil puk za záda domácího brankáře po tom, co se k němu odrazila střela Puustinena – 1:2. Asistence: Juuso Puustinen.

64:00

Hraje se poslední minuta nastavené hrací doby.

63:31

A také domácí celek už je ve čtyřech hráčích. Po přerušení hry se tak bude pokračovat zase ve třech proti třem.

63:10

Hosté jsou ve čtyřech.

61:39

Domácí zachytili puk a dostali se s ním až před Krasikova. Jejich další střelu však brankář hostů chytá a drží svůj tým.

61:31

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Darren Dietz – 2 min., hákování).

61:10

Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Andrej Jermakov – 2 min., hákování).

60:49

Další pokus domácích v nastavené hrací době, ale jejich střela byla hodně nepřesná, a to i tak Michajlisova, která následovala záhy.

60:20

Darren Dietz se dostal do těsné blízkosti hostující branky, zblízka ale na Krasikova nevyzrál.

60:01

Střely na branku: 43 – 19
Už to vypadalo, že hosté své jednobrankové vedení udrží, opak byl pravdou. Domácí pouhých pět vteřin před koncem třetí třetiny vyrovnali při hře bez brankáře a tento tah jim tedy vyšel. Uvidíme tak minimálně prodloužení. Pokud ani to nerozhodne, tak na řadu přijdou samostatné nájezdy.

1:2

Branky a nahrávky: 60. Videll – 50. Milovzorov (Šaškov, Šarov), 65. Jokipakka (Puustinen)

Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Dietz (C), Makljukov, Ohtamaa, Svedberg, Šalapov, Blacker, Orechov – Knight (A), Videll, Pakarinen – Michajlis, Valk, Šestakov – Akolzin, Boyd (A), Sagadejev – Petuchov, Paňukov, Gurkov.

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Säteri) – Loginov (C), Jokipakka, J. Chabarov (A), Děmidov, Piganovič, Timašov, Jermakov – Puustinen, Ruohomaa, N. Korotkov – Milovzorov, Šarov, J. Peltola – I. Makarov, Romancev, Česalin (A) – Zyrjanov, A. Jakovlev, Šaškov – Romajev.

Rozhodčí: Gašilov, Ščeňjov – Sazonov, Černyšjov

Diváci: 4 801

10:48 SIB 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká A. Jakovlev
14:58 AST 2 Dietz, nedovolené bránění
24:38 AST 2 Blacker, sekání
28:56 SIB 2 Šaškov, vysoká hůl