Tipsport: 1.83 4.46 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost, dobrou noc! (01:15:05)

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

David Rittich (CGY) → byl náhradním gólmanem

1. Andrew Mangiapane (CGY) – 3+1, čas na l. 18:45
2. Matthew Tkachuk (CGY) – 1+1, 8 střel na bránu
3. Mikael Backlund (CGY) – 0+0, 3 kladné body
Dnešní utkání sledovalo 19 116 diváků.
Statistiky zápasu

Střely na bránu: 43 – 30; Vhazování (%): 50 – 50; Přesilová hra: 0/4 – 0/2; Trestné minuty: 4 – 8; Hity: 20 – 13; Zablokované střely: 3 – 10
Konečný výsledek:

Calgary Flames vs Anaheim Ducks 6:4

Branky a nahrávky: 27. Mangiapane (Hanifin, Tkachuk), 45. Mangiapane, 46. Bennett (Stone), 53. Tkachuk (Mangiapane), 55. Monahan, 60. Mangiapane ENG (Gaudreau) – 26. Henrique (Terry, Ritchie), 31. Silfverberg, 44. Deslauriers (Rowney), 60. Shore (Larsson, Silfverberg).

Flames porazili mezi domácími mantinely divizního soupeře, Ducks a získali čtvrtou výhru z posledních šesti zápasů.

Ve třetí třetině vstřelili pět gólů. Útočník Andrew Mangiapane nasázel hattrick a zapsal celkem čtyři kanadské body.

59:56

59:56 Devin SHORE - 6:4

59:56

Anaheim právě vstřelil branku!
DEVIN SHORE tečoval za Talbota střelu Larssona od modré čáry zleva. Jeho třetí gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Jacob Larsson, Jakob Silfverberg.

59:03

59:03 Andrew MANGIAPANE - 6:3

59:03

Calgary právě vstřelilo branku!
Čas 59:03 a je hotovo! ANDREW MANGIAPANE zkompletoval gólem do prázdné brány hattrick. Asistence: Johnny Gaudreau.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

57:50

Miller na střídačce, Anaheim ještě zkouší hru bez brankáře.

56:26

55:31

Elias Lindholm mohl přidat šestý gól Calgary, avšak Miller se proti jeho střele z pravého kruhu pro vhazování stačil přesunout.

54:26

Po reklamní přestávce tady bude čtvrtá početní převaha Flames.

54:26

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Steel – 2 min., vysoká hůl).

54:03

54:03 Sean MONAHAN - 5:3

6:4

Branky a nahrávky: 27. Mangiapane (Hanifin, M. Tkachuk), 45. Mangiapane, 46. S. Bennett (Mi. Stone), 53. M. Tkachuk (Mangiapane), 55. Monahan, 60. Mangiapane (J. Gaudreau) – 26. Henrique (Terry, N. Ritchie), 31. Silfverberg, 44. Deslauriers (Rowney), 60. D. Shore (Ja. Larsson, Silfverberg)

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Hanifin, R. Andersson, Brodie, Mi. Stone, Kylington, Jelesin – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Mangiapane, Backlund (A), M. Tkachuk (A) – Lucic, D. Ryan, Dubé – S. Bennett, Jankowski, Rieder.

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson (A), Fowler, Guhle, Ja. Larsson, Holzer – Jones, Getzlaf (C), Rakell – D. Shore, Steel, Silfverberg (A) – N. Ritchie, Henrique, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Brad Meier – Ryan Daisy, Brandon Gawryletz

Diváci: 19 116

10:33 ANA 2 Guhle, podrážení
14:51 CGY 2 Mangiapane, nedovolené bránění
25:53 ANA 0:1 Henrique (Terry, N. Ritchie)
26:46 CGY 1:1 Mangiapane (Hanifin, M. Tkachuk)