5:2
konec (1:1, 3:1, 1:0)
13.02.2020, 17:30 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Denisa Józsová
Tipsport: 1.3 5.93 8.31 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.3 - 5.93 - 8.31
Avangard Omsk – Admiral Vladivostok
5:2
konec (1:1, 3:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 12. McMillan (Franson, Širokov), 25. Beck (Košelev, Šumakov), 34. K. Semjonov, 39. Širokov (Franson, Šumakov), 60. Šumakov (K. Semjonov) – 14. K. Voronin (Mereskin, Achijarov), 29. Mereskin (Achijarov, K. Voronin)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Bobkov (Garipov) – Bondarev, Pokka, Franson, Jemelin, Vojnov, Martynov – McMillan, Pjanov, Širokov – Košelev, Šumakov, K. Semjonov – Zernov, Beck, Andrighetto – Stas, Dědunov, Gračjov.
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok:
Olkinuora (Krasotkin) – Lalonde, Almqvist, Achijarov, Ugolnikov, Ostrovskij, Miščenko, Kozlovskij – Vicharev, Ljungh, Bakoš – Mereskin, Glazačev, K. Voronin – Silajev, V. Butuzov, Korosteljov – A. Strelcov, Konnov, V. Strelcov – J. Petrov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Goljak, Ponamarenko
Diváci: 3823
1. třetina | ||||
03:05 | VLD | 2 | Almqvist, sekání | |
08:44 | OMS | 2 | K. Semjonov, nedovolené bránění | |
11:01 | VLD | 2 | K. Voronin, držení | |
11:30 | OMS | 1:0 | McMillan (Franson, Širokov) | |
13:16 | VLD | 1:1 | K. Voronin (Mereskin, Achijarov) | |
15:05 | OMS | 2 | Andrighetto, vysoká hůl | |
19:05 | VLD | 2 | Achijarov, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:10 | VLD | 2 | Olkinuora, podrážení | |
24:31 | OMS | 2:1 | Beck (Košelev, Šumakov) | |
28:43 | VLD | 2:2 | Mereskin (Achijarov, K. Voronin) | |
30:22 | VLD | 2 | Lalonde, hákování | |
33:31 | OMS | 3:2 | K. Semjonov | |
38:17 | VLD | 2 | Olkinuora, sekání | |
38:27 | OMS | 4:2 | Širokov (Franson, Šumakov) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:11 | OMS | 2 | Širokov, podrážení | |
59:09 | OMS | 5:2 | Šumakov (K. Semjonov) | |
Konec |
Novosibirsk – Soči • po s.n. (2:3) 13:30 2:3
Jekatěrinburg – Jokerit 15:00 3:4
Ufa – Spartak Moskva 15:00 2:5
Čerepovec – Kunlun 17:00 2:1
Jaroslavl – Minsk 17:00 4:1
Nižněkamsk – Magnitogorsk 17:00 4:0
N.Novgorod – Petrohrad 17:00 2:3
CSKA Moskva – Barys 17:30 2:3
Omsk – Vladivostok 17:30 5:2
Viťaz – Chabarovsk • po s.n. (2:3) 17:30 3:4
Riga – Kazaň 18:30 1:2
47:11
38:17
30:22
23:10
19:05
15:05
11:01
08:44
03:05