3:4
konec (0:2, 2:1, 1:1)
13.02.2020, 18:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Skupina A • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Kobra Praha
3:4
konec (0:2, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 29. Harkabus (Stuchlý, Šindelář), 31. Stuchlý (Harkabus, Šindelář), 46. Janoušek (Brandner, Gottfried) – 5. Zmeškal (Šálek), 12. Káninský (Cichoň, Ksandr), 28. Černý (Káninský, Ksandr), 62. Bálek (Pelant, Káninský)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Kmoch (Svoboda) – Šedina, Stuchlý, Jeřábek, Gottfried, Polata, Štěpánek – Brandner, Průša, Čermák, Harkabus (C), Hampl, Tot, Janoušek, Šindelář, Koval
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha:
Ondrík (Dusil) – Stejskal, Ženíšek, Skorčík, Zmeškal, Pelant, Cichoň – Výrut, Janiurek, Stupka, Ksandr, Káninský, Mucha, Míšek, Škutina, Šálek (C), Černý
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mareš – Toman, Janíček
Diváci: 83
1. třetina | ||||
02:10 | KOB | 2 | Janiurek, podrážení | |
04:33 | KOB | 0:1 | Zmeškal (Šálek) | |
06:35 | UNL | 2 | Tot, držení | |
08:33 | KOB | 2 | Ksandr, vysoká hůl | |
09:34 | UNL | 2 | Polata, sekání | |
11:30 | KOB | 0:2 | Káninský (Cichoň, Ksandr) | |
12:25 | UNL | 2 | Harkabus, nedovolené bránění | |
16:19 | KOB | 2 | Míšek, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:55 | KOB | 2 | Cichoň, hákování | |
27:53 | KOB | 0:3 | Černý (Káninský, Ksandr) | |
28:08 | KOB | 2 | Stejskal, nedovolené bránění | |
28:36 | UNL | 1:3 | Harkabus (Stuchlý, Šindelář) | |
29:26 | KOB | 2 | Ženíšek, držení hole | |
30:42 | UNL | 2:3 | Stuchlý (Harkabus, Šindelář) | |
36:43 | UNL | 2 | Brandner, držení | |
40:00 | UNL | 2 | Brandner, nesportovní chování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:59 | KOB | 5+20 OK | Míšek, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
45:14 | UNL | 3:3 | Janoušek (Brandner, Gottfried) | |
45:50 | UNL | 2 | Brandner, nedovolené bránění | |
50:17 | UNL | 2 | Průša, hákování | |
57:21 | KOB | 2 | Ksandr, zdržování hry / porušení postupu vhazování | |
61:07 | KOB | 3:4 | Bálek (Pelant, Káninský) | |
Konec |
Novosibirsk – Soči • po s.n. (2:3) 13:30 2:3
Jekatěrinburg – Jokerit 15:00 3:4
Ufa – Spartak Moskva 15:00 2:5
Čerepovec – Kunlun 17:00 2:1
Jaroslavl – Minsk 17:00 4:1
Nižněkamsk – Magnitogorsk 17:00 4:0
N.Novgorod – Petrohrad 17:00 2:3
CSKA Moskva – Barys 17:30 2:3
Omsk – Vladivostok 17:30 5:2
Viťaz – Chabarovsk • po s.n. (2:3) 17:30 3:4
Riga – Kazaň 18:30 1:2
57:21
50:17
45:50
43:59
40:00
36:43
29:26
28:08
23:55
16:19
12:25
09:34
08:33
06:35
02:10