12.02.2020, 18:00 • Tipsport Aréna, Žilina • Skupina B • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.13 8.3 9.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (20:25:12)

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:58

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Kokavec – 2 min., hrubosť + osobný trest do konca zápasu, nešportové správanie).

58:37

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Bobál – 2 min., krosček).

52:00

Dnešné stretnutie sleduje 232 divákov.

48:21

Žilina dala gól!
Gól strelil HÚŽEVKA. Asistencie Dubeň, Minárik.

47:54

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Burian – 2 min., nedovolené bránenie).

45:49

Gól strelil MARKOVIČ. Asistencie Húževka, Minárik.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:55

Gól strelil ZAHRADNÍK. Asistencie Kokavec, Ondruš.

39:28

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Schmidt – 2 min., hákovanie).

37:08

Gól strelil ZAHRADNÍK. Asistencie Prášil, Macek.

36:36

Gól strelil ONDRUŠ. Asistencie Kokavec, Coma.

35:47

Domáci v plnom počte.

33:47

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Petrovický – 2 min., podrazenie).

32:41

Gól strelil DUBEŇ. Asistencie Húževka, Macek.

31:38

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Baránek Daniel – 2 min., podrazenie).

30:01

Polovica riadneho hracieho času je za nami, Žilina stále vedie nad Trnavou 2:1.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu v Žiline je 2:1.

24:53

22:53

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Gálik – 2 min., podrazenie).

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine vedie Žilina nad Trnavou 2:1. Druhá tretina sa začne približne o 18:52.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

16:00

Zo zvyšku prvej tretiny a úvodu druhej tretiny Vám prinesieme informácie o zmenách stavu.

15:42

Ďalšia obrovská šanca Žiliny, Pjaták v dorážke však trafil tyč trnavskej bránky!

15:22

Brankár hostí Šimon Opatovský si pripisuje jedenásty úspešný zákrok v prvej tretine.

15:01

Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, Žilina zatiaľ vedie nad Trnavou 2:1.

14:32

Štvrtá formácia Vlkov sa snaží niečo zaujímavé vymyslieť v útočnom pásme, mladým Vlkom sa to však zatiaľ nedarí podľa predstáv.

13:33

Útočná snaha domácich je zastavená, dôvodom je postavenie mimo hru.

12:44

Nuž a Mikoláš znovu musel skryť puk vo svojej výstroji. Trnava je zatiaľ Žiline pomerne vyrovnaným súperom.

12:21

Hostia sa dostali do prečíslenia 3 na 1, výborný zákrok však predviedol domáci brankár Maroš Mikoláš a podržal svoj tím.

11:44

Domáci už mohli viesť o dva góly, v zakončení však dvakrát za sebou neuspel mladý útočník Vlkov Simeon Pjaták.

11:10

Nuž, obrany na oboch stranách hrajú dnes pomerne ľahkovážne. V Žiline máme reklamnú prestávku a domáci tréner bude mať počas nej svojim zverencom čo povedať.

10:49

Domáci sa prakticky okamžite dostávajú znovu do vedenia, Matej Macek našiel prihrávkou ONDREJA PRÁŠILA, ktorý sa zbavil obrancu a blafákom dostal puk do bránky hostí. Asistencie: Matej Macek, Samuel Zahradník.

10:13

Trnava dala gól!
Nuž a pod Dubňom je z ničoho nič vyrovnané, pretože pred Mikolášom sa k puku dostal FILIP HUDEC a s prispením teču prekonal domáceho gólmana. Bez asistencií.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Žilina vedie stále 1:0.

09:18

Domáci teraz spustili na bránku hostí doslova kanonádu, Opatovský má plné ruky a nohy práce.

08:55

Z medzikružia pálil skúsený žilinský útočník Michal Kokavec, jeho pokus však Opatovský kryl.

08:33

Domáci hokejisti sa snažia dostať čo najskôr cez stredné pásmo, zatiaľ sa im však nedarí vytvoriť si súvislejší tlak.

07:55

Pekná strela hostí z pravého kruhu, v permanencii bola lapačka Maroša Mikoláša.

07:19

Norbert Gálik sa vrútil do útočného pásma, sťahovačka na obrancu hostí mu však nevyšla podľa predstáv.

06:42

Trnava sa na niekoľko chvíľ dostala do útočného pásma, Gladiátori sympaticky bojujú o každý jeden puk.

06:03

Hostia stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry, dnes však majú na súpiske len dve obranné dvojice.

05:33

Prášil pálil z pravej strany, jeho strelu Opatovský vyrazil a následnej kryl aj Minárikovu dorážku.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Žilina vedie nad Trnavou 1:0.

04:49

Prvá vážnejšia akcia hostí, Dávid Baránek ale recept na Maroša Mikoláša nenašiel.

04:23

Domáci znovu v mohutnom nápore, Vlci majú v útočnom pásme až priliš veľa voľného miesta.

03:57

Obrovská šanca Žiliny, z pravej strany zakončoval Ondrej Prášil, ale skvelým zákrokom mu pokazil gólovú radosť Šimon Opatovský.

03:09

Žilina je pri chuti, Vlci sa snažia dostať znovu čo najskôr pred bránku súpera.

02:35

Vlci napokon využívajú hneď prvú presilovú hru v zápase, v pravom kruhu sa k odrazenému puku dostal MATEJ MACEK a prestrelil brankára hostí. Asistencie: Lukáš Dubeň, Marek Minárik.

02:02

Krátko po začiatku presilovej hry zvoní tyč Opatovského bránky!

01:48

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Burian – 2 min., hákovanie).

01:19

Hra sa prelieva zo strany na stranu, domácim sa zatiaľ nedarí niečo smerom dopredu vymyslieť.

00:45

Prvý úspešný zákrok na svoje konto si pripisuje trnavský brankár Šimon Opatovský.

00:22

Zakázané uvoľnenie Trnavy, vhadzovať sa bude pred bránkou Gladiátorov.

00:01

Úvodné buly zápasu v prospech hostí z Trnavy.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
V Žiline doznela štátna hymna a môže sa začať samotný zápas. Domáci sa dnes posilnili v obrane, keď Vlkom vypomôže obranca Rayen Petrovický. Do konca sezóny však bude chýbať útočník Matej Sikela, ktorý má problémy s kolenom. Hostia pod Dubeň prišli v poriadne oklieštenej zostave, v kádri dnes majú len štyroch obrancov.
Úvodné zostavy:

MsHK Žilina: Mikoláš (Lackovič) – Surán, Dubeň, Coma, Petrovický, Leško, Pišoja, Patlevič – Minárik, Húževka, Markovič – Pjaták, Ondruš, Rehák D. – Macek, Prášil, Zahradník – Gálik, Valášek, Korbáš

HK Gladiators Trnava: Opatovský (Brucháč) – Schmidt, Burian, Vidovič, Klein – Kamenický, Ševčík, Lukačovič – Bobál, Lindeman, Kormúth – Baránek Dávid, Baránek Daniel, Hudec

Rozhodca: Krist – Hájnik, Ďurina.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

8:1

Branky a nahrávky: 3. Macek (Dubeň, Minárik), 11. Prášil (Macek, Zahradník), 33. Dubeň (Húževka, Macek), 37. Ondruš (Kokavec, Coma), 38. Zahradník (Prášil, Macek), 40. Zahradník (Kokavec, Ondruš), 46. Markovič (Húževka, Minárik), 49. Húževka (Dubeň, Minárik) – 11. Hudec

Rozhodčí: Krist – Hájnik, Ďurina