Třinec – Mladá Boleslav 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Adamský (Novotný, Dravecký), 5. Wolski (Gernát, P. Vrána), 39. M. Kovařčík (Martin Růžička), 58. Martin Růžička – 15. Skalický (Klepiš), 26. R. Zohorna (Pláněk, Zbořil), 27. Najman (P. Kousal, Flynn), 30. Zbořil (Kašpar, Klepiš), 57. Bičevskis (Kašpar, Dlapa), 60. Lunter (Kašpar)
Kladno – Zlín 2:3
17:20, konec
Branky a nahrávky: 16. Nash (O'Donnell), 44. Jágr (O'Donnell, Austin) – 29. Dufek (Claireaux, Freibergs), 33. J. Ondráček (M. Novotný, Kubiš), 43. Kubiš (J. Ondráček, Buchta)
Liberec – Litvínov 5:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Šmíd (Bulíř, Marosz), 14. Bulíř (Lenc, Šmíd), 28. Birner (Lenc, Knot), 57. Birner (L. Hudáček, Bulíř), 65. Birner (Šmíd) – 20. Petružálek (Moravčík, V. Hübl), 40. Pospíšil (M. Hanzl), 50. Pospíšil (M. Hanzl, Jarůšek), 52. F. Lukeš (V. Hübl, Aliu)
Kometa Brno – Vítkovice 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Zaťovič (Vincour, O. Němec), 26. L. Horký – 5. Schleiss (L. Kovář), 6. O. Roman, 32. Werbik (R. Černý, Dočekal), 45. Hruška (Šišovský), 59. Lakatoš (Roberts Bukarts, O. Roman)
Sparta – Mountfield HK 2:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Řepík (Sukeľ), 47. Sukeľ (T. Pavelka, Buchtele) – 30. Klíma (Š. Lukeš), 40. Perret (Šalda, Klíma), 44. Klíma (Jergl, Cibulskis)
SHK Hodonín – Žďár n/S 0:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Kovářů (Bureš), 21. Jícha (Wasserbauer, Čermák), 33. Chlubna (Čermák, Wasserbauer), 46. Gregar (Kovářů)
Nový Jičín – Šumperk 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Pecha – 17. Milfait, 19. Pokorný (Sedlák, Milfait), 24. Vachutka (Jaroš, Kabelka), 28. Milfait (Sedlák, Jaroš), 37. Milfait (Jaroš, Vachutka)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 0:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Vaněk (Běhal), 37. Vávra (Seidler, Běhal), 44. Seidler (Vaněk, Vávra), 46. Andris (Ďurkáč, Vávra)
Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 1:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Krutiš (Procházka, Horký) – 15. Kadlec (Ludvík, Kuchta), 44. Plachý (Voříšek), 46. Ludvík (Vala)
Buffalo – Detroit 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Sheary (Ma. Johansson, Lazar), 35. Ma. Johansson (Dahlin, S. Reinhart), 41. S. Reinhart (Eichel, Jokiharju) – 1. Helm (Mantha), 28. Helm (Mantha, Green)
Toronto – Arizona 3:2
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Hyman (Barrie, Kerfoot), 42. Hyman (Tavares, Kerfoot), 64. Kapanen – 2. Dvorak (Ekman-Larsson, Garland), 40. Söderberg (Richardson, Chychrun)
New Jersey – Florida 3:5
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. J. Hughes (Severson, Simmonds), 25. Rooney (J. Anderson), 35. Palmieri (Butcher, C. Carrick) – 12. Connolly (Trocheck, Hoffman), 20. Matheson (Acciari, Pysyk), 23. Pysyk (Matheson, Yandle), 25. Vatrano (Yandle, Sceviour), 26. Acciari (Pysyk, Matheson)
NY Islanders – Philadelphia 5:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Jo. Bailey (Barzal), 12. M. Martin (Komarov, Brassard), 16. Eberle (Barzal, Lee), 60. Pulock (Barzal, Eberle), 60. Komarov (Jo. Bailey) – 30. Konecny (J. van Riemsdyk, Laughton), 32. Hägg (Giroux, Laughton), 59. Couturier (Giroux, Provorov)
Pittsburgh – Tampa 1:2
01:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 12. Malkin (Crosby, Letang) – 24. Sergačjov (Kučerov, Maroon), 63. Gourde (B. Point, Hedman)
Minnesota – Vegas 4:0
02:00, konec
Branky a nahrávky: 6. J. Eriksson Ek (Greenway, Dumba), 13. Spurgeon (Fiala, Suter), 30. Fiala (Parise, Brodin), 36. Parise (E. Staal, Fiala)
Winnipeg – NY Rangers 1:4
02:15, konec
Branky a nahrávky: 45. Ehlers (Niku, Morrissey) – 20. Kreider (Bučněvič), 28. Kreider (R. Strome, Zibanejad), 41. R. Strome (Fast, Panarin), 42. Zibanejad (Bučněvič)
Dallas – Carolina 4:1
02:40, konec
Branky a nahrávky: 8. Ja. Benn (Johns, Heiskanen), 33. Gurjanov (Heiskanen, Hintz), 36. Ja. Benn (Seguin), 59. Ja. Benn – 18. Aho (Svečnikov, Slavin)
Colorado – Ottawa 3:0
03:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Rantanen (MacKinnon, Graves), 51. Ničuškin (Burakovsky, Girard), 59. Landeskog (MacKinnon)
Edmonton – Chicago 5:3
03:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Sheahan (Kassian, J. Archibald), 18. Yamamoto (Chiasson, Draisaitl), 24. Yamamoto (Nugent-Hopkins, Draisaitl), 25. Nugent-Hopkins (Draisaitl, M. Smith), 60. Draisaitl – 6. Saad (P. Kane, C. Murphy), 15. J. Toews (Carpenter, Määttä), 22. Boqvist (P. Kane)
Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Luštinec (Karlík, Matějíček), 27. Franc (Půhoný, Mert) – 17. Jirků (Dvořák, Voženílek)
Nová Paka – Děčín 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Půlpán (Bezděk, Müller), 50. Bezděk (Hnik, Abraham) – 16. Zajan (Gottfried, Volráb), 20. Fojt, 35. Sýkora (Volráb)
Jablonec n/N – Trutnov 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Jursa (Pulec, Nezbeda), 40. Maďar (Pavlů, Miškovský) – 5. Škvrně (Pohl), 7. Suk (Kynčl, Pohl), 29. Tatar (Vácha), 55. Krsek
Klatovy – David Servis 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Slanina (Krliš), 44. Hanzlík, 54. Uhlík (Roubal, Hanzlík) – 5. Ferebauer (Pecka, Tejko), 22. Ferebauer (Krtek, Tejko)
Kobra – Písek 12:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Novák (Bárta M., Knesl), 21. Šťastný (Bříška, Tondr), 22. Novák, 24. Bříška (Šťastný), 28. Šťastný (Tondr), 28. Bárta M. (Novák), 30. Mrkvička (Furch), 36. Petrov (Brož, Hlinka), 43. Novák (Knesl, Davídek), 45. Bříška (Mrkvička, Antončík), 51. Furch (Heldák), 52. Bříška (Tondr) – 3. Rod (Hanus)
Příbram – Tábor 3:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Tlačil, 38. Brzák (Straka, Kolouch), 38. Rohlík (Gengel, Šinágl) – 24. Prášek (Březina), 57. Blažek (Hajič, Matušík)
Lipt. Mikuláš – Zvolen 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Tamáši (Surový, Romančík) – 12. Mikúš (McPherson), 16. McPherson (Trotter), 25. Mráz (Meliško, Marcinek), 49. Trotter (Corrin, Parks), 56. McPherson (Trotter)
Trenčín – Detva 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Špirko (Alderson), 15. Štach (Hecl, Paukovček), 25. Sojčík (Sládok), 27. Sádecký (Brodeur), 37. Sádecký (Švec, Sojčík), 52. Alderson (Špirko, Paukovček), 56. Sádecký (Hecl) – 18. Fekiač V. (Čenka), 25. Král (Mons), 56. V. (Lalík)
HC Slovan – MAC Budapešť 4:3
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Zigo (Sersen), 34. Bačik (St. Pierre, Basaraba), 47. Jendek (Šedivý, Sloboda), 64. Sersen (Štajnoch) – 28. Sofron (Pozsgai, Klempa), 29. Stretch (Klepma, Bodó), 46. Nagy (Szigeti)
Nové Zámky – Banská Bystrica 0:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Jääskeläinen (Hickmott, Mihalik), 51. Mlynarovič (Bartánus, Nemčík)
Miskolc – Košice 4:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Valchař (Beauviller), 24. Beach (Rodman, Ross), 26. Wehrs (Rodman), 60. Beach (Ross) – 36. Chovan (Pavlin, Haščák), 56. Haščák (Chovan, Skokan)
Skalica – Bratislava Capitals 2:5
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Jaša, 48. Jaša (Kotzman Alexander, Mikéska) – 13. R. Varga (T. Varga), 19. Kalináč (Surovka), 27. Kalináč (Hudec), 29. Slovák (Vašaš, Selleck), 37. Sloboda (Danišovský, Šalka)
Martin – Spišská N. Ves 5:1
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 8. Cíger (Murček, Cebák), 10. Murček (Cíger, Jurášek), 32. Cíger (Jurášek, Murček), 57. Paulíny, 60. Babka (Videlka, Žiak) – 29. Piačka (Vartovník, Köver)
Dubnica – Topoľčany 1:4
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 5. Lantoš (Čakajík, Klimenta) – 9. Tomčák (Novák Michal, Ďurčo), 17. Koyš (Kováčik), 24. Podstavek, 56. Pätoprstý (Novák Michal, Tomčák)
Žilina – Trnava 8:1
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 3. Macek (Dubeň, Minárik), 11. Prášil (Macek, Zahradník), 33. Dubeň (Húževka, Macek), 37. Ondruš (Kokavec, Coma), 38. Zahradník (Prášil, Macek), 40. Zahradník (Kokavec, Ondruš), 46. Markovič (Húževka, Minárik), 49. Húževka (Dubeň, Minárik) – 11. Hudec
Levice – Pov. Bystrica 3:4
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 25. Tábi (Kobolka, Kuzma), 30. G. Olejník (Š. Nemec), 47. Gubo (Kohút, Klenko) – 6. Švantner (Rufati, Rodionov), 48. Chykantsev (Rufati), 52. Drevenák (Ligas), 57. Drevenák
Black Dogs Budweis – HC UP Olomouc 10:2
19:40, konec (17)
Branky a nahrávky: 8. Vochozka (Hrůša, Vávra), 14. Grauer (Křenek), 16. Hrůša (Vochozka), 22. Sumerauer (Šafář), 29. Bahula (Sitter, Fiala), 35. Bahula (Hrůša), 44. Hubata (Šafář, Dvořák), 47. Sitter (Vochozka), 51. Dvořák (Šafář), 51. Sitter (Fiala, Grauer) – 6. Kerda (Siegel), 10. Kropáč (Janečko)
Nový Bydžov – Jaroměř 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Hlaváček (Hladík), 17. Eis (Zmítko, Nedbal), 25. Divíšek (Kulhánek, Černý), 37. Chára (Zmítko), 48. Černý (Jebavý), 60. Kubišta (Chára, Zmítko) – 44. Karel (Kačerovský, Souček)
N. Město n. M. – Opočno 5:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Verner, 22. Lelka, 23. Chmelík (TS), 32. Lelka (Veselý), 56. Veselý (Krejcar)
Třebechovice p. O. – Náchod 3:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Šeda (Dittrich, Drašnar), 18. Bartoň (Filip), 41. Matouš (Hornyš, Bartoň) – 1. Macháň (Rojšl, Havrda), 18. Havrda (Macháň, Rojšl), 31. Macháň (Pánek, Škoda), 35. Macháň (Havrda, Rojšl), 36. Škoda (Pánek, Chaloupka), 57. Škoda (Havrda), 60. Vondřejc (Rojšl, Plíhal)
Krnov – Frýdek-M. "B" 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Svoboda (Tošenovjan, Galvas), 38. Tichý (Polok), 51. Kysela (Havlíček, Kubík) – 30. Vančo-Minařík (Puzoň, Mičulka)
Studénka – H. Benešov 10:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Tomášek (Janečka), 37. Novák (Sluštík, Trubka), 39. Sochorek (Tomášek), 40. Tatarčík (Tomášek), 46. Sochorek (Tomášek, Slovák), 47. Rosypka (Pokorný, Sluštík), 50. Čáň (Orszulik), 52. Tomášek (Slovák), 58. Rosypka (Sluštík), 59. Slovák – 7. Kadula (Hlísta), 23. Hlísta (Kadula), 28. Fraš (Mlýnek), 54. Hlísta (Fraš, Pavelek)
Orlová – Bohumín 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Klíma (Milch, Pacoň), 41. Petrák (Štefanka, Zakuťanský) – 8. Černín (Kropka, Prokop)
SK Karviná – Wolves Č. Těšín 5:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Vlček (Kasperlík), 10. Holý (Fejko, Krul), 16. Chomič (Tvrdík), 34. Malík (Bolek), 41. Kasperlík (Plánka, Juhász) – 11. Ščurek (Foltyn, Pniok), 36. Piecha (Ščurek, Haas), 55. Malíř (Piecha)
Chotěboř – Česká Třebová 3:2
18:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 22. Svoboda (Dvořák, Eis), 33. Dvořák (Lacina), rozh. náj. Vlček (TS) – 19. Plášek (Filip, Křečan), 54. Hemský (Pažourek, Korhoň)
Litomyšl – Moravská Třebová 6:9
18:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Křesťan (Ostřanský, Švec), 13. Ostřanský (Jakubec, Voříšek), 31. Ostřanský (Voříšek, Jakubec), 38. Mečiar (Skoumal, Cink), 54. Barkóci (Švec), 59. Jakubec (Švec, Voříšek) – 3. Augustin (Čikl), 14. Kudrna, 16. Pavlovský (Kudrna, Augustin), 20. Augustin (Čikl), 23. Cach (Řehulka), 29. Kudrna (Augustin, Čikl), 31. Řehulka (Marek), 40. Marek (Pavlovský, Čikl), 58. Langr (Kobza, Bahounek)
Auta&Auta Cheb – Brimstones 2:12
19:45, konec
Branky a nahrávky: 33. Strecker, 44. Strecker – 1. Podhrázský (Petr, Vokoun), 3. Podhrázský (Petr, Zámečník), 4. Petr (Vokoun, Podhrázský), 21. Podhrázský (Vokoun), 23. Vokoun (Podhrázský), 27. Vokoun (Havlíček), 30. Petr (Turek), 30. Podhrázský (Postl), 34. Vokoun (Petr, Podhrázský), 39. Vokoun (Podhrázský), 42. Podhrázský (Vokoun), 45. Petr (TS)
Buldoci Stříbro – SAXANA Group 1:6
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Sládek (Steiner) – 8. Štefl (Maxa, Fiala), 10. Fiala (Maxa), 30. Štefl (Bárek, Fiala), 36. Štefl, 38. Süss (Štefl), 40. Jabůrek
Motor ČB B – Berounští Medvědi 8:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Pitel (Hromada), 10. Bukovský (Panoch, Pitel), 12. Bukovský (Marhoun, Dohnal), 23. Pitel (Olejník), 32. Kotalík (Pitel), 35. Korndörfer (Marhoun) – 8. Scafari (Let), 37. Dragoun (Hošek, Typolt), 38. Typolt (Scafari), 39. Chudoba (Hošek, Kotočikov)
Klášterec nO – Sokolov 2:5
18:15, konec
Branky a nahrávky: 17. Dautovský (Jungwirth, Zahradník), 31. Kalová (Barantál) – 26. Sipl, 36. Remta, 42. Remta (Král), 49. Kratochvíl (Šilhan), 59. Šilhan (Holejšovský)