0:2

konec (0:1, 0:0, 0:1)

12.02.2020, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • 48. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 3.94 4.4 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky na domácom ľade podľahli Banskej Bystrici 0:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:45:37)

59:36

Domáci v plnom počte.

59:35

Lamper ešte v závere presilovej hry ohrozil domáceho brankára, Pavlas ale bol pozorný.

59:22

Barani stále kombinujú pred Christiánom Pavlasom.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:43

Kombinácia hostí v útočnom pásme, po zakončení Ihnačáka končí puk v moci Christiána Pavlasa.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:36

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., držanie).

57:17

Hostia získali puk a s prehľadom do nahadzujú do útočného pásma.

56:22

Domáci hokejisti sa z hĺbky vlastného pásma vybrali do útoku, hostia už na ich akcie vyčkávajú v strednom pásme-

55:44

Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

55:01

Začali sa posledných 5 minút tretej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Banskou Bystricou 0:2.

54:49

Hostia kontrolujú priebeh tretej tretiny, domáci sa snažia, ale zdá sa, že dnes im to nebude nič platné.

54:16

54:02

Barani kombinujú v útočnom pásme, následnú strelu Bartánusa rieši Pavlas. Pred bránkou domáceho tímu ešte vzniká menšia šarvátka, vylučovať sa ale nebude.

53:21

Hostia kombinujú v útočnom pásme, následná strela však končí v moci Christiána Pavlasa.

52:30

Dnešné stretnutie sleduje 1054 divákov.

52:16

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Števuliak – 2 min., držanie).

50:51

Banská Bystrica dala gól!
SAMUEL MLYNAROVIČ dostal výbornú prihrávku v útočnom pásme, z ľavej strany spoza obrancu strelou pomedzi betóny prekvapil Christiána Pavlasa a Banská Bystrica už vedie 0:2. Asistencie: Marek Bartánus, Martin Nemčík.

50:28

Emócie už planú na oboch stranách, očakávaný záverečný tlak domáceho tímu však neprichádza.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Banskou Bystricou 0:1.

49:53

Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Lamper – 2 min., podrazenie).

49:46

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Števuliak – 2 min., podrazenie).

49:01

Domáci hokejisti sa snažia niečo v útoku vymyslieť, Števuliak ale fauloval Ihnačáka v útočnom pásme a domáci tak budú hrať v oslabení.

48:28

Hostia v plnom počte.

48:05

Nové Zámky okamžite v útočnom pásme, nedarí sa im však ohroziť brankára Beskorowanyho.

47:47

47:28

Hostia v útoku, zvoní tyč domácej bránky!

47:01

Puk končí za bránkou hostí, oba tímy striedajú svoje formácie na ľadovej ploche.

46:28

Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Mlynarovič – 2 min., podrazenie).

46:01

Hostia kombinujú v útočnom pásme, v týchto momentoch je to však už výrazne emotívne a bude sa znovu vylučovať.

45:47

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Pavúk – 2 min., nedovolené bránenie).

44:19

Peter Mikuš sa oprel do strely, puk však končí na výstroji Tylera Beskorowanyho.

43:45

Domáci sa síce snažia, dopredu ich ženú aj fanúšikovia, ale zatiaľ to nie je ten pravý orechový nápor na vyrovnanie.

43:12

Hra sa prelieva zo strany na stranu, ani jeden z tímov však nedokázal vážnejšie ohroziť súperovho brankára.

42:30

42:29

Tesne pred skončením presilovej hry ešte preveril pozornosť Tylera Beskorowanyho Patrik Števuliak.

42:08

Domáci stále v kombinácii v útočnom pásme, Ordzovenskému však na útočnej modrej čiare ušiel puk.

41:43

Rýchly útok domáceho tímu, Stupka však minul puk. Následne ho len rozohral na Rogoňa.

41:15

Strela od modrej čiary v podaní obrancu Mareka Drtinu si cestu do siete hostí nenašla.

40:50

Domáci majú síce puk v útočnom pásme, zatiaľ však nevystrelili.

40:30

Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Hohmann – 2 min., napadnutie).

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech hostí z Banskej Bystrice.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine máme v Nových Zámkoch stále stav 0:1. Tretia časť hry začne približne o 20:10.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:44

Domáci majú puk za vlastnou bránkou, Novozámčanom sa už moc dopredu nechce.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:33

Nemčík výborne zapracoval v obrane hostí, puk putoval následne do stredného pásma. Tam ho získal Magovac a domáci tak idú znovu dopredu.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:59

Dve dobré šance domácich v krátkom slede za sebou, v oboch mal prsty Patrik Rogoň, ale Beskorowany napokon vôbec nemusel zasahovať.

37:32

Ihnačák hľadal prihrávkou Šoltésa, ktorý však následne nemieril presne.

37:15

Hrá sa dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú svoje formácie počas hry.

36:23

Juraj Jurík sa tiesnený Jääskeläinenom predieral pred bránku hostí, puk však do siete Beskorowanyho nedostal.

35:54

Hra má v týchto momentoch dobré tempo, chýbajú však výraznejšie gólové šance.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú s Banskou Bystricou rozdielom jediného gólu.

34:42

Barani spod Urpína tvrdo dohrávajú osobné súboje a to domácim hokejistom robí celkom problémy.

34:04

Puk znovu končí v lapačke banskobystrického gólmana Beskorowanyho, tentoraz po strele Stupku. Ten je do týchto chvíľ oporou svojho tímu.

33:44

Andrej Hatala pálil od modrej čiary, jeho strelecký pokus bol však zblokovaný.

33:03

Nepríjemný odraz puku do tváre Samuela Feretu, ktorý však i napriek tomu pokračuje v hre a dokonca strelou ohrozil Tylera Beskorowanyho.

32:44

Tvrdé boje za bránkou domáceho tímu, na následnú prihrávku však tesne nedosiahol Cardwell.

32:21

V Nových Zámkoch máme reklamnú prestávku.

32:02

Ivan Ďatelinka pohrozil strelou, následne tvrdo pálil i Ján Brejčák, no nemieril presne.

31:44

31:01

Domáci hokejisti sa snažia využiť presilovú hru, Beskorowany však zatiaľ vôbec nemusel zasahovať.

30:45

Nové Zámky s piatimi hráčmi, Banská Bystrica so štyrmi hráčmi.

30:01

Máme za sebou polovicu zápase, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Banskou Bystricou 0:1.

29:44

Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Cardwell – 2 min., napadnutie).

29:01

Domáci stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry.

28:45

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Rogoň – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Kabáč – 2 min., hrubosť).

28:25

Nuž, viacero sporných momentov v podaní rozhodcovskej štvorice, na ľade horia emócie, máme tu i roztržku a bude sa vylučovať.

28:15

Patrik Števuliak sa krátko po návrate z trestnej lavice mohol dostať do šance, napokon to však bolo postavenie mimo hru.

28:06

27:59

Lamper skúsil strelecké šťastie, Pavlas bol však pripravený.

27:30

Joona Jääskeläinen chyboval v rozohrávke, Fábry získal puk a zaviezol ho do útočného pásma, získal tak cenné sekundy pre svoj tím.

27:12

Hostia znovu v obrovskom nápore.

27:02

Jordan Hickmott pálil z prvej, tentoraz však nemieril presne.

26:33

Hostia spod Urpína už kombinujú v útočnom pásme.

26:06

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Števuliak – 2 min., hákovanie).

25:01

V Nových Zámkoch máme malé problémy s internetovým pripojením, zdá sa však, že už je všetko v poriadku. Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny a stav zápasu je stále 0:1.

21:44

Puk znovu končí v moci Christiána Pavlasa.

21:34

21:09

Obrovská šanca hostí počas presilovky, Hohmann s Jääskeläinenom však recept na Pavlasa nenašli.

20:45

Puk je za bránkou hostí, domáci okamžite striedajú svoju formáciu na ľade.

20:15

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine prehrávajú Nové Zámky na domácom ľade s Banskou Bystricou 0:1. Druhá tretina sa začne približne o 19:20.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:34

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Stupka.

19:27

Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:45

Domáci hokejisti kombinujú v útočnom pásme.

18:15

Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Hickmott – 2 min., sekanie).

18:13

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:47

Rýchly útok domáceho tímu, Andrisík so Števuliakom ale recept na Beskorowanyho nenašli.

17:22

Presilová hra zatiaľ hosťom nevychádza podľa predstáv.

16:49

Hostia kombinovali v útočnom pásme, Ihnačák našiel Šoltésa, ale ten minul domácu bránku.

16:13

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fereta – 2 min., podrazenie).

15:45

Domáci znovu stiahli puk za vlastnú bránku a striedajú počas hry.

15:01

Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Banskou Bystricou 0:1.

14:32

Domáci hokejisti stiahli puk za svoju bránku a striedajú počas hry.

13:35

Hra má spád i solídne tempo, chýbajú však vážnejšie gólovú príležitosti.

12:53

Alexandar Magovac skúsil strelecké šťastie, strela nováčika v domácom drese však bola zblokovaná.

12:22

Výborný obranný zákrok predviedol Brian Ihnačák, následne sa predral do útoku, ale s jeho zakončením Pavlas Nemal vážnejší problém.

11:55

Veľká šanca domáceho tímu, Patrik Števuliak mal však vo výbornej pozícii puk na bekhend a opäť ho netrafil úplne ideálne!

11:33

Tentoraz je však na ľade prvá útočná formácia hostí, Joona Jääskeläinen okamžite nedá vydýchnuť Hatalovi pri rozohrávke.

10:55

Tempo hry nám opticky trošku upadlo, priestor dostáva aj štvrtá formácia hostí z Banskej Bystrice.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Nové Zámky zatiaľ prehrávajú na domácom ľade s Banskou Bystricou 0:1.

09:44

Patrik Števuliak sa dostal v útoku do streleckej pozície, no bekhendom zle trafil puk a brankár hostí nemusel zasahovať.

09:11

Domáci hokejisti sa snažia smerom dopredu niečo vymyslieť, obrana Baranov je však v týchto momentoch pozorná.

08:22

Marek Drtina sa snažil vysunúť dopredu Juríka, v tomto momente však jeho prihrávka nebola presná.

07:59

Hra sa v týchto chvíľach prelieva zo strany na stranu, ani jeden z tímov sa však nedostal do vážnejšej gólovej príležitosti.

07:33

Štvrtá formácia hostí robí poriadny prievan v obrane domáceho tímu, Pavlas ale v tomto momente nemusel zasahovať.

06:55

Domáci hokejisti sa zo všetkých síl snažia o vyrovnanie, v týchto momentoch sa im však nedarí dostať sa do útočného pásma.

06:12

JOONA JÄÄSKELÄINEN sa dostal do dobrej pozícii, Ordzovenský sa ho snažil brániť, ale nebolo to nič platné, fínsky útočník hostí pohodlne otvoril skóre zápasu. Asistencie: Jordan Hickmott, Vladimír Mihalik.

06:09

Výborný obranný zákrok Juraja Juríka, pretože pred Pavlasa sa natlačil aktívny Kabáč, gólovo sa však nedokázal presadiť.

06:00

Puk je za domácou bránkou, oba tímy striedajú počas hry.

05:23

Petr Obdržálek vysokým napádaním nedáva priestor obrane hostí na rozohrávku.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Nové Zámky hrajú s Banskou Bystricou 0:0.

04:11

Stále platí, že sa hrá vo výbornom tempe, Števuliak sa snažil vystreliť z prvej, to sa mu však v tejto chvíli nepodarilo.

03:50

Mihalik nahodil puk do útočného pásma, ako prvý pri ňom však bol domáci obranca Ordzovenský.

03:21

Ivan Ďatelinka vystrelil na domácu bránku, Pavlasovi však táto strela vrásky na čele rozhodne neurobila.

02:49

Zápas má výborné tempo, domáci fanúšikovia ženú svoj tím dopredu.

02:01

Martin Andrisík našiel prihrávkou Branislava Fábryho, ktorý sa okamžite oprel do strely, Beskorowany bol však pozorný.

01:29

Domáci hokejisti sú v úvode zápasu trošku aktívnejším tímom.

00:52

Dávid Šoltés sa dostal ku strele, minul ale bránku domáceho tímu.

00:44

Zakázané uvoľnenie v podaní domáceho tímu, hra sa sťahuje pred Christiána Pavlasa.

00:22

Prvá strela v zápase patrí takisto domácim hokejistom, Andrej Hatala však Tylera Beskorowanyho neprekonal.

00:01

Úvodné buly zápasu v prospech domácich Býkov.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
V Nových Zámkoch je už všetko pripravené na štart zápasu, po zaznení štátnej hymny Slovenska sa začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky: Pavlas (Nechvátal) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk, Magovac – Stupka, Bajtek, Rogoň – Jurík, Šille, Obdržálek – Andrisík, Fábry, Števuliak – Mikula, Holovič

HC 05 iClinic Banská Bystrica: Beskorowany (Melicherčík) – Mihalik, Cardwell, Ďatelinka, Žiak, Nemčík, Brejčák J., Maier – Jääskeläinen, Hickmott, Hohmann – Šoltés, Ihnačák, Lamper – Bartánus, Mlynarovič, Kriška – Kabáč, Gabor, Róth

Rozhodca: Snášel, Juhász – Stanzel, Soltész.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.

0:2

Branky a nahrávky: 7. Jääskeläinen (Hickmott, Mihalik), 51. Mlynarovič (Bartánus, Nemčík)

HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Nechvátal) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk, Magovac – Stupka, Bajtek, Rogoň – Jurík, Šille, Obdržálek – Andrisík, Fábry, Števuliak – Mikula, Holovič

HC´ 05 Banská Bystrica: Beskorowany (Melicherčík) – Mihalik, Cardwell, Ďatelinka, Žiak, Nemčík, Brejčák J., Maier – Jääskeläinen, Hickmott, Hohmann – Šoltés, Ihnačák, Lamper – Bartánus, Mlynarovič, Kriška – Kabáč, Gabor, Róth

Rozhodčí: Snášel, Juhász – Stanzel, Soltész