Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – MAC Budapešť

4:3

po prodl. (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)

12.02.2020, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 48. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.25 6.4 7.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:40

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan zakombinoval s pukom v pásme súpera, Sersen si ho dvakrát vymenil so Štajnochom a MICHAL SERSEN svojim príklepom od modrej z jej stredu poslal puk pod brvno bránky MAC. Asistencia: Martin Štajnoch.

63:13

Sofron dve minúty za faul kolenom. Stretch desať minút za nešportové správanie sa a už putoval do šatne. Presilovka pre Slovan, hrať budeme štyria proti trom.

63:01

Carlisle sa sám rútil na Habala, zakončil z ľavého kruhu, Habal ho vychytal.

61:08

Abdul so Zigom v prečíslení dva na jeden, Zigo však minul cieľ.

58:36

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, dve minúty pre Abdula a presilovka pre MAC.

54:25

Sofron vystrelil z medzikružia, Habalovi puk prekĺzol do bránkoviska a puk zastavila žrď jeho bránky!

50:51

Zigo neposlúchal na vhadzovaní a správne dostáva dvojku, nech sa diváci hnevajú ako len chcú. Presilovka domácich štyri na tri.

50:51

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Macaulaya, MAC pôjde na trinásť sekúnd do trojky.

49:04

Za vyhodenie puku na tribúnu dve minúty pre Garáta, Slovan bude hrať ďalšiu svoju presilovku.

46:57

Za krosček dostal trest dve minúty Pozsgai, k tomu desať minút za nešportové správanie sa, presilovka pre domácich.

46:09

Z medzikružia spoza obrancu zakončil DOMINIK JENDEK a puk skončil v sieti Bernarda. Asistencie: Eduard Šedivý a Marek Sloboda.

45:24

Budapešť dáva gól!
Z vrcholu pravého kruhu vystrelil Szigeti, Habal puk poslal pred seba a KRISZTIÁN NAGY v dorážke zakončil. Asistencia: Ákos Szigeti.

36:13

Hákovanie a dve minúty pre Terbócsa, presilovka pre domácich.

34:11

Urbánek inkasuje dve minúty za vrazenie na mantinel a k tomu automaticky aj desiatku, spoločnosť na lavici hanby mu robí Jendek.

33:51

Celú situáciu hlavný preverí s videorozhodcom zápasu. Slovan vyrobil akciu a puk z pravej strany na ľavú posielal St. Pierre, ktorý trafil nohu PATRIKA BAČIKA a ten dopravil puk do siete hostí. Úmysel to nebol a gól platí. Asistencie: Martin St. Pierre a Joe Basaraba.

32:08

Bodó ušiel domácim po ľavej strane, zakončil po ľade, Habal v rozkľaku ľavým betónom poslal puk späť do hry a domáci ho majú na svojich hokejkách.

31:00

Slovan vyhral buly, puk smeroval na modrú, odtiaľ príklepom pálil Sersen, Bernard puk vyrazil pred seba a TOMÁŠ ZIGO uspel v dorážke. Asistencia: Michal Sersen.

28:15

Z ľavého kruhu spoza hráča vystrelil CHARLES GREGORY STRETCH, Habal puk dobre nevidel a pomedzi betóny mu prekĺzol do siete. Asistencie. Tomáš Klepma a Chris Bodó.

27:46

Hákovanie a dve minúty pre Ziga, MAC si zahrá opäť presilovú hru.

27:15

Po modrej puk putoval z ľavej strany na druhú a do puku sa oprel príklepom ISTVÁN SOFRON, ktorý prestrelil Habala v bránke domácich. Asistencie: Tamás Pozsgai a Tomáš Klempa.

26:19

Dve minúty za držanie hokejky a na trestnú si sadol Hudec, presilovka pre MAC.

23:46

Kytnár ukázal defenzíve hostí svoj chrbát, položil si Bernarda na ľad a zakončil po kľučke vpravo, brankár hostí ho vychytal!

21:08

Zigo z pravej strany ako čašník na podnose priviezol puk do bránkoviska, Bernard ho v zákroku smerom dozadu za seba dokázal prikryť pod svoju rukavicu.

20:01

S klaksónom, ktorý ukončil prvú tretinu, dve minúty pre Stretcha za držanie a Kytnár za hrubosť.

18:41

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, dve minúty pre Jendeka a presilovka pre MAC.

17:18

Sersen napriahol k streľbe spoza kruhov príklepom, jeho tvrdú ranu Bernard v pokľaku dokázal zneškodniť.

15:35

Blake Orbán dostal menší trest za podrazenie a Slovan si zahrá presilovku.

12:50

Pance vyrobil kľučku na pravej strane pri bránkovisku, Bernard ho aj teraz vychytal a puk poslal do rohu klziska.

08:02

Macaulay vystrelil z ľavého kruhu a Habal puk poslal reflexívne späť do hry, zatiaľ najkrajšia akcia tímu MAC.

05:57

Slovan zakombinoval s pukom v pásme a vypracoval si prvú nebezpečnú akciu v zápase, Pance zakončil po prihrávke cez bránkovisko z ľavej strany pri bránkovisku, Bernard ho dokázal vychytať a zmenu skóre nepripustil.

4:3

Branky a nahrávky: 31. Zigo (Sersen), 34. Bačik (St. Pierre, Basaraba), 47. Jendek (Šedivý, Sloboda), 64. Sersen (Štajnoch) – 28. Sofron (Pozsgai, Klempa), 29. Stretch (Klepma, Bodó), 46. Nagy (Szigeti)

HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Hudec, Šedivý, Kučný, Demo – Pance, Zigo, Abdul – Basaraba, St. Pierre, Bondra – Jendek, Kytnár (A), Sloboda – Urbánek, Viedenský (A), Matoušek – Petráš

MAC Budapešť: Bernard (Halász) – Bl. Orbán, Pozsgai (C), Bugár, Carlisle, Macaulay (A), Garát, Lakatos – Terbócs, Pitt, Br. Orbán (A) – Sofron, Stretch, Klempa – Bodó, Majoross, Kreisz – Szigeti, Nagy, Löczi

Rozhodčí: D. Konc st., Valach – Synek, Durmis

Diváci: 4.185

15:35 MAC 2 Blake Orbán
18:41 SBA 2 Jendek
20:01 SBA 2