2:0

konec (0:0, 2:0, 0:0)

12.02.2020, 18:00 • MEO Aréna, Přerov. • 19. kolo • Daniel Doležal

Tipsport: 2.05 4.5 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina žádnou další branku nepřinesla, podobně jako včera tak utkání mezi Přerovem a Chomutovem končí vítězstvím domácího celku o dvě branky! Já se s vámi tímto pro dnešek z přerovské MEO arény loučím, u dalšího přenosu na počtenou! (20:14:23)

59:36

A další velkou šanci měl Berger, ani on tváří v tvář Palátovi neuspěl!

59:01

Michal Popelka měl v přečíslení tři na jednoho stoprocentní příležitost, puk mu ale na hokejku příliš nesedl a odkrytou branku ležícího Pavláta přestřelil!

58:23

Další puk končí mimo mantinely, pro vhazování ve středovém kruhu se Pavlát vrací mezi tři tyče, dokud jeho spoluhráči nestabilizují situaci v útoku.

58:13

Chloubova střela končí v ochranné síti. Buly v přerovském pásmu.

57:54

Podobně jako včera, Pavlát po time-outu zůstává na střídačce. Piráti to tak zkusí v šesti bez brankáře!

57:54

Oddechový čas pro hosty.

57:54

Klimeš likviduje další střelu a i proti Tomicovi drží nulu.

57:18

Žovincova střela se zastavila na Formanovi, jehož pokus o vyhození se ale neujal.

56:44

A chomutovskou přesilovku nyní brzdí i ofsajd.

56:32

Gazda vyhazuje puk od vlastní brány až k Pavlátovi.

56:00

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Berger – 2 min., podrážení).

55:37

Na opačné straně zahrozil Číp, který v přečíslení zvolil střelu! Puk se ještě nakonec odrazil směrem k Bergerovi na druhé straně, ani on ale z krkolomné pozice neuspěl!

54:28

Stloukal po buly obkroužil branku a vyslal prudkou střelu, která minula Klimešovu tyč jen o malý kousek!

54:17

A poradil si i s Llewellynem střílejícím z levého kruhu.

53:49

Klimeš schoval do lapačky další nahození hostů, buly se odehraje po jeho levici.

53:27

Puk skončil v ochranné síti za Pavlátem, komerční přestávka.

53:04

Doležalovu střelu z ostrého úhlu vytěsnil Pavlát ramenem.

52:05

Za Klimešem se odehrává přetahovaná o kotouč, sudí nechávají hru plynout.

51:03

Llewellynovo nahození zkoušel tečovat Chrpa, puk ale letěl mimo tři tyče.

50:43

Dlouhou pasáž nahoru dolů zakončují zákroky Klimeše a následně na opačné straně Pavláta, který raději hru po střele Čípa přerušil. Vhazovat se bude po jeho pravici.

48:44

Šimon Kratochvil střílel z pravého kruhu ze zákrytu obránce, Pavlát puk schoval do lapačky.

47:13

Lukáš Klimeš podržel Zubry! Krisl neudržel kotouč na modré, Nicolas Hlava tak ujížděl zcela sám! Jeho přízemní pokus ale na přerovského brankáře nestačil!

46:41

Klimeš sbalil chomutovské nahození do lapačky, po přerušení následuje krátká komerční přestávka.

46:31

Hru přerušuje další přerovský icing.

45:30

Čtvrtá přerovská formace předvedla nebezpečný nástup do útoku, nakonec se ale nedostala k zakončení.

44:45

Havel pálil po vhazování, Klimeš ukryl kotouč na hrudi.

44:41

Zakázané uvolnění Přerova.

43:52

Hlava obkroužil Klimešovu branku a ze středu pásma vyslal ránu zápěstím, Klimeš byl pozorný.

43:03

A pro změnu odpískán icing i na opačné straně.

42:45

Icing Přerova.

42:31

Süss v přečíslení nepřihrál dobře, nastřelil pouze hokejku lehajícího chomutovského obránce.

42:15

Chomutovské ofenzivní snahy brzdí ofsajd.

40:41

Zbořilova střela se zpoza brány odrazila k levé tyči, kde byl volný Číp, Pavlát se ale stihl proti jeho zakončení skvěle přesunout!

40:32

Pšurný se ocitl poblíž puku u Pavláta, atakován Kverkou ale neměl zakončení jednoduché.

40:05

Po vyhraném vhazování nahazuje puk do útočné třetiny Žovinec.

40:01

Druhá třetina dlouho nabízela vyrovnanou podívanou. Chvílemi měli navrch hosté, chvílemi zase celek domácích. Krátce před koncem však Přerov dokázal v první gól zápasu přetavit přesilovou hru prostřednictvím Jakuba Kubeše a pět vteřin před sirénou přichystal Chomutovu další gól do šatny Jan Berger. Třetí třetina začne přibližně v 19:40.

40:00

39:55

39:55 Jan BERGER - 2:0

39:55

Přerov právě vstřelil branku!
Konec druhé třetiny se Zubrům narámně vyvedl a během 65 sekund se najednou dostávají do dvoubrankového vedení! Nastřelený kotouč se ztratil ve zmatku před Pavlátem a došoural se až za brankovou čáru! Autorem branky je JAN BERGER. Bez asistence.

38:50

38:50 Jakub KUBEŠ - 1:0

38:50

Zubrům se poslední dobou v přesilovkách mnoho nedařilo, teď už však smůlu prolomili! Jeden z chomutovských beků sice v leže zachytil Doležalovu přihrávku, která mířila do přebrankového prostoru, JAKUB KUBEŠ byl ale přesto dostatečně důrazný, aby mohl chvíli před koncem druhé třetiny otevřít skóre zápasu! Asistence: Tomáš Doležal, Roman Pšurný.

38:27

Chomutovská přesilovka je dávno minulostí, operovat už musel Pavlát, který svým zákrokem přerušil hru v oslabení jeho spoluhráčů.

37:45

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Radek Havel – 2 min., napadení).

37:15

Spektakulární zákrok Lukáše Klimeše! Ten se dokázal přesunout proti střele Hlavy, jenž střílel z prvního doteku z levého kruhu!

36:40

A ukrojit z něj dokázali podstatně, Piráti míří za modrou až nyní.

36:15

První minuta tohoto oslabení je již pro domácí minulostí.

35:39

Zubři odpalují kotouč až k Pavlátovi.

35:15

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Filip Dvořák – 2 min., hrubost + 2 min., sekání). Trest odpyká Matěj Svoboda.
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vít Seemann – 2 min., hrubost).

35:15

Na trestné lavici je jak Dvořák, tak Seemann, hosté si ale zahrají přesilovku, jelikož trest za Dvořáka jede odpykat Matěj Svoboda.

35:15

Podobné zakončení předvedl na opačné straně Číp a i Pavlát uspěl. Po přerušení se ale za brankou strhl konflikt mezi Dvořákem a Seemannem. Bude se vylučovat.

34:53

Kverka zakončil chomutovskou akci střelou příklepem, i Klimeš prodlužuje čekání na první gól.

34:00

Zatím stále čekáme na úvodní branku zápasu, začíná pětatřicátá minuta.

32:44

Popelka se ocitl v dobré pozici před Pavlátem, puk měl ale přes ruku a nemohl jej tak zpracovat a následně zakončit.

32:24

Další zákrok Pavláta, toho se z pravé strany pokoušel ohrozit Süss. Následuje krátká komerční přestávka.

31:13

Hezkou souhru s Moučkou zakončil střelou z levého kruhu Gazda, Zubři setrvávají v útočné třetině.

30:08

Zubři hrají v plném počtu.

29:46

Klimeš schoval puk na hrudi po střele Pituleho, vhazování se odehraje po jeho levé ruce.

29:39

Zubři zatím střelecké pokusy blokují, puk se ale odráží na hokejky útočícího soupeře.

29:01

Stloukal nabil na stranu Chloubovi, ten však puk promáchl.

28:28

Doležal zvládl šermířský souboj s chomutovským obráncem a dostal kotouč za modrou čáru.

28:08

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Süss – 2 min., sekání).

27:40

První přesilovou hru si zahrají i hosté, je signalizováno vyloučení na domácí straně.

27:09

Mnoho prostoru se naskytlo na pravém křídle Hlavovi, který měl domácí beky za zády, při zakončení ale nechal kotouč za sebou a vůbec tak nevystřelil.

26:48

Přesilovková souhra končila střelou Čípa který ale nastřelil prvního hráče, hosté toto oslabení zvládnou.

25:59

A další puk ke Klimešovi vyhazuje Radek Havel.

25:29

Přerovu ujel u mantinelu kotouč, Chomutovští si mohou na chvíli oddechnout.

24:56

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Roman Chlouba – 2 min., hákování).

24:56

Šimon Kratochvil dostal přihrávku k brankovišti, přesouvajícího se Pavláta ale ve velké šanci nepřekonal!

24:24

Přerovské přečíslení zkazil couvající Hlava, hraje se nahoru dolů.

22:36

Piráti teď Zubry tlačí, ti se nemohou z jejich sevření vymanit.

21:39

Chomutovští začali aktivně, rozruch před Klimešem dělá Chloubova formace.

20:23

Po vhazování zavezl puk do útočného pásma Stloukal, vyplývající ofenzivu zakončil střelou Seemann.

20:01

Úvodní dějství dnešního zápasu ten včerejší napodobilo jen zčásti. Zubři byli opět lepším, aktivnějším celkem a svého soupeře přestříleli v poměru 14:5. Branky už jsme ale žádné neviděli ani v jedné početní výhodě, kterou sehrávali právě Hanáci. Druhá třetina začne přibližně v 18:50.

20:00

19:19

Kubeš nabil Formanovi, tomu rána sedla, Pavlát ale i přes to stále drží bezbrankové skóre.

19:05

S oznámením probíhající poslední minuty zkusil Pavláta letmou střelou bekhendem překvapit Pšurný.

18:11

Na opačné straně předvedl svou tvrdou ránu Moučka, Pavlát zakročil.

18:04

Seemann napřáhl na modré čáře, jeho rána ale letěla vedle.

17:35

Chomutovští nemohou útočit, čároví sudí signalizuje postavení mimo hru a rozehrávat tak můžou domácí.

16:46

Na pravém kruhu rychle útočil Číp, Pavlát si připisuje další zákrok vyrážečkou.

16:01

Krislovi byl odpískán těsný ofsajd, po něm však v nápřahu střelu dokončil. Pavlátovi, který zakročil, se jel sportovně omluvit, pěkné gesto.

15:31

Zubři opět útočí, Piráti se z jejich spárů nemohou vymanit.

14:57

Nenápadná akce, která mohla končit gólem! Za Pavlátem byl s pukem Lukáš Forman, který zahlédl na střelu si sjíždějícího Bergera. Pavlát na jeho střelu zblízka ovšem vyzrál!

14:04

Před dojíždějícím Hlavou Klimeš raději přikryl puk lapačkou. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

13:49

Gazda napřáhl na modré čáře, puk končí sražen v ochranné síti.

12:47

Mikuláš Zbořil má puk na holi ve vlastním pásmu a rozhlíží se při rozehrávce.

11:42

Dvořákovi se naskytlo mnoho prostoru na pravém křídle, v přečíslení pak zkusil vystřelit mezi Pavlátovy betony, brankář hostů ale prostor mezi nimi neprodyšně uzavřel.

11:25

Puk se ve středním pásmu odrazil od brusle jednoho z hráčů mimo mantinely, vhazování ve středovém kruhu.

11:01

Po delší době útočili Chomutovští, k žádné střele se však nedostali, podobně dopadl rychlý přerovský protiútok.

09:51

Ofsajd Přerova.

09:47

09:24

Popelka dostal přesnou křižnou přihrávku od Pšurného a nastřelil spojnici Pavlátovy brankové konstrukce! Ten ji při přesunu posunul, hra tak musela být přerušena. Něco málo přes dvacet vteřin zbývá z Havlova trestu.

08:52

Zubři dál kombinují v útočné třetině, Piráti si v oslabení ještě na puk nesáhli. Nepočítaje tedy zblokované střely domácích.

07:59

Doležal clonil před Pavlátem, když střílel Forman, jeho dorážka jen těsně minula levou tyč! Zubři byli opět blízko gólu!

07:50

Ve včerejším duelu si Zubři přesilovkami nepomohli, teď mohl hned po třech vteřinách poslat Havla zpátky na led Popelka! Ten ale z bezprostřední blízkosti Pavláta nepřekonal!

07:47

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Radek Havel – 2 min., podrážení).

07:44

Hbitý Šimon Kratochvil byl faulován při průniku podél pravého mantinelu, sudí signalizují první vyloučení v zápase.

06:33

Přerov je podobně jako ve včerejším zápase aktivnějším celkem ze startu zápasu, Chomutovští zatím nemohou nalézt efektivní způsob dobytí útočného pásma.

05:40

Klimeš sráží Havlovu nepříjemně skákavou střelu betonem do rohu kluziště.

05:00

Goiš opět nahrává do předbrankového prostoru, Moučka ale na jeho pas těsně nedosáhl.

04:49

Moučka vybojoval puk pro Goiše, který přešel do útočné třetiny, před brankou pak hledal Šimona Kratochvila.

04:02

Pavlát musel zasahovat proti střele Bergera zdálky, přerovský útočník se poté nenechal atakovat Stloukalem, za což sklidil ovace domácího publika.

03:03

Roman Pšurný se pokoušel tečovat puk osamocen před Pavlátem puk ale letěl těsně mimo!

02:48

Oba brankáři zatím čekají na první zákroky.

02:02

Na opačné straně střílel z levého kruhu Sklenář, tomu ještě předcházela Štochlova dorážka odraženého puku.

01:35

Do ofenzivy se dostali Zubři, Bodák ale trefil prvního clonícího hráče.

00:52

Piráti ale v útoku dlouho nepobyli, puk mají na svých holích domácí, konkrétně Bodák rozehrává zpoza Klimeše.

00:10

Úvodní vhazování vyšlo lépe hostům. Kverka nahazuje puk do útočné třetiny.

00:01

Utkání za malou chvíli začne, obě mužstva se chystají k úvodnímu vhazování.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – Forman, Kubeš, Bodák, Zbořil, Gazda, Krisl, Kleiner – Doležal, Pšurný, Popelka – Berger, Hejcman, Číp – Goiš, Moučka, Š. Kratochvil – Matěj Svoboda, Süss, Dvořák.

Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Žovinec, Seemann, Rýgl, Havel, Lang, Štochl – Suchý, Pitule, Stloukal – Sklenář, Kverka, Hlava – Tomica, Chlouba, J. Svoboda – Matyáš Svoboda, Šagát, Chrpa – Llewellyn.

Rozhodčí: Dědek, Kopeček – Lukš, Kráľ.
HC ZUBR Přerov
Piráti Chomutov
Hezký středeční podvečer z přerovské MEO arény, která dnes bude hostit utkání 49. kola mezi týmy HC ZUBR Přerov a Piráti Chomutov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:0

Branky a nahrávky: 39. Kubeš (T. Doležal, Pšurný), 40. Berger

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – Forman, Kubeš, Bodák, Zbořil (A), Gazda, Krisl (C), Kleiner – T. Doležal, Pšurný (A), Popelka – Berger, Hejcman, Číp – Goiš, Moučka, Š. Kratochvil – Matěj Svoboda, Süss, F. Dvořák.

Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Žovinec, Seemann, Rýgl, R. Havel, Lang, Štochl – Suchý, Pitule, Stloukal – J. Sklenář, Kverka, Hlava – Tomica (C), Chlouba, J. Svoboda – Matyáš Svoboda, Šagát, Chrpa (A) – Llewellyn.

Rozhodčí: Dědek, Kopeček – Lukš, Kráľ

07:47 CHM 2 R. Havel, podrážení
24:56 CHM 2 Chlouba, hákování
28:08 PRE 2 Süss, sekání
35:15 PRE 2+2 F. Dvořák, hrubost+sekání, odpyká Matěj Svoboda