12.02.2020, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Aleš Skok (@Hopicek495)

Tipsport: 1.56 4.92 4.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:55

58:55 Gabriel LANDESKOG - 3:0

58:55

Colorado právě vstřelilo branku!
O vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto. Ottawě nevyšel přechod do pásma, puku se zmocnil Nathan MacKinnon, který ho jen posunul na GABRIELA LANDESKOGA. Ten ho poté zavezl až do prázdné branky. Asistence: Nathan MacKinnon.

50:26

50:26 Valerij NIČUŠKIN - 2:0

50:26

Je to tady! Avs využívají svou přesilovou hru a zvyšují na 2:0. Od pravého mantinelu nastřeloval kotouč André Burakovsky a před Högbergem ho přesně tečoval VALERIJ NIČUŠKIN. Asistence: André Burakovsky, Samuel Girard.

19:19

19:19 Mikko RANTANEN - 1:0

19:19

Domácí se v poslední minutě první třetiny dostávají do vedení! MIKKO RANTANEN vybojoval kotouč v útočném pásmu, dostal se do úniku a bekhendem prostřelil Högberga. Asistence: Nathan MacKinnon, Ryan Graves.

3:0

Branky a nahrávky: 20. Rantanen (MacKinnon, Graves), 51. Ničuškin (Burakovsky, Girard), 59. Landeskog (MacKinnon)

Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Graves, Makar, Girard, E. Johnson, Cole, Zadorov – Burakovsky, MacKinnon, Rantanen – Landeskog, Compher, Donskoi – Calvert, Bellemare, Ničuškin – Nieto, Jost, Kameněv.

Ottawa Senators: M. Högberg (C. Anderson) – Chabot, DeMelo, Reilly, N. Zajcev, Hainsey, Goloubef – B. Tkachuk, Pageau, Co. Brown – Naměstnikov, Tierney, Batherson – N. Paul, Anisimov, Duclair – Ennis, White, Boedker.

Rozhodčí: McIsaac, Brenk – Murphy, Driscoll

Diváci: 18015

07:42 COL 2 Landeskog, hrubost
10:49 OTT 2 Co. Brown, hákování
19:19 COL 1:0 Rantanen (MacKinnon, Graves)
20:30 COL 2 Makar, vysoká hůl