01.02.2020, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.42 3.77 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:18:58)
V dnešním utkání nenastoupili žádní čeští nebo slovenští hokejisté.
Nicméně jim to vadit nemusí. Čechov už se do útoku nedostal, a tak v dnešní divoké přestřelce vítězí Soči 5:4! Domácí sice prohrávali 2:4, ale dokázali ještě do konce druhé třetiny vyrovnat na 4:4 a ve třetí třetině byli jediní, komu se podařilo skórovat.

59:33

Mohlo být rozhodnuto, když si domácí dojeli pro vyhozený kotouč. Na zadním hrazení ale zaváhali a puk před branku nedostali.

59:04

Domácí vytěsnili hru do středního pásma. Stále ale má Čechov dost času.

58:35

Tvrdá střela Nattinena zpoza levého kruhu. Nalimov ji vychytal.

58:08

Čechov si vzal oddechový čas a brankář zůstává na střídačce.

56:59

Tentokrát však do útoku vyrazili domácí. Dopustili se postavení mimo hru.

56:45

Třetí třetina se blíží ke svému konci. Soči odráží útoky soupeře, který mobilizuje síly k závěrečnému tlaku.

55:53

Pokus o brejk domácích končí pouze zakázaným uvolněním.

55:45

Laričev zkoušel štěstí zpoza kruhů, ale Nalimov byl i na jeho střelu připravený.

54:37

Další vhazování. Rychlá střela po buly Nalimova nepřekvapila.

54:31

Hosté vybojovali vhazování v útočném pásmu. Čas, během něhož mohou něco s výsledkem udělat, se krátí.

52:30

Poslední komerční přestávka.

50:42

Trochu napravit se to hosté pokusili nyní, ale znovu, střela Šinkeviče šla z pozice, ze které se příliš neskóruje. A Nalimov neměl se zákrokem problém.

50:10

Třetí třetina plyne velmi rychle, což příliš nevyhovuje Čechovu. Ten je po přesilovkové brance soupeře zatím stále pod jakousi dekou a nedaří se mu vůbec kombinace.

48:40

Komerční přestávka.

47:43

Zakázané uvolnění hostů.

5:4

Branky a nahrávky: 21. Altybarmakjan (Rundblad, Strömwall), 27. Točickij (Rundblad), 37. Točickij (Mosaljov), 40. Archipov, 43. Strömwall (Šmeljov, Altybarmakjan) – 12. Q. Howden (A. Sjomin), 16. A. Sjomin (Makejev), 25. A. Sjomin (Q. Howden), 28. Jo. Nättinen (Jevsejenkov, Makejev)

HK Soči: Nalimov (A. Achmetov) – Rundblad, Pogorišnyj, Bertilsson, A. Petrov, D. Alexandrov, Abrosimov, Gordějev – R. Rosén, Strömwall, Altybarmakjan – Starkov, Lugin, Collins – Točickij, Mosaljov, Šmeljov – Archipov, Makarenko, Vyglazov – Rybakov.

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Saprykin) – Pylenkov, Jevsejenkov, Vorobej, V. Lajunen, Golovkov, Šinkevič, Katičev – Q. Howden, A. Sjomin, Makejev – Byvalcev, Jo. Nättinen, Varfolomejev – Laričev, P. Černov, Grebenščikov – Petrakov, A. Ševčenko, Koltygin – Orlovič-Grudkov.

Rozhodčí: Vasiljev, Sojn – Goljak, Sadovnikov

02:56 VTZ 2 Katičev, hákování
11:56 VTZ 0:1 Q. Howden (A. Sjomin)
15:07 VTZ 0:2 A. Sjomin (Makejev)
20:30 VTZ 2 A. Sjomin, hákování
20:56 SOC 1:2 Altybarmakjan (Rundblad, Strömwall)