1:3

konec (1:1, 0:1, 0:1)

31.01.2020, 18:00 • Zimný štadión Detva • 46. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.05 4.3 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Detva na domácom ľade podľahla Novým Zámkom 1:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok piatkového večera. Dočítania priatelia. (20:18:30)

59:28

Hostia už len kontrolujú záver zápasu, Nové Zámky sa dnes budú tešiť z troch cenných bodov.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:55

Hostia bez problémov kombinujú v útočnom pásme.

58:25

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Král – 2 min., napadnutie).

58:23

Detva sa konečne dostala do útočného pásma, po pár sekundách ho však stráca.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:02

Radim Hruška s pukom získava cenné sekundy v útočnom pásme.

56:33

Domácim sa kráti čas aspoň na kontaktný gól, situácia pre Detvu začína byť zúfalá.

55:59

Séria nepresností na oboch stranách.

55:28

Dnešné stretnutie sleduje 300 divákov.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:32

Peter Zuzin skúsil strelu zápästím, tá však bola zblokovaná.

53:29

Hra sa prelieva zo strany na stranu, hostia však pozorne bránia a domácim to robí veľké problémy.

52:55

Strela Branislava Pavúka bola zblokovaná, domáci sa následne dostali do útoku, ale celú ich snahu zmaril pozorný Christián Pavlas.

52:33

Detva už stiahla hru na tri útoky, domácim to zatiaľ želaný efekt neprinieslo.

51:55

Detvania sa zo všetkých síl snažia o kontaktný gól, Pavlas po ďalšej strele domácich padol na ľad, domáci to však nedokázali využiť.

51:29

Domáci hokejisti zo všetkých síl bojujú o puk v útočnom pásme.

50:52

Patrik Števuliak sa dostal do streleckej pozícii, ale jeho delovka končí na zadnom mantineli.

50:01

V polovici tretej tretine máme v Detve stav 1:3.

49:07

Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú svoj formácie na ľadovej ploche.

48:22

Hra sa prelieva zo strany na stranu, hostia sa sústredia na pozornú defenzívu, ale domácim sa vôbec nedarí vytvoriť si aspoň aký taký nápor.

47:53

Ladislav Ščurko sa snažil dostať pred bránku hostí, v následnej skrumáži však Král s Podešvom nedokázali pretlačiť puk do siete hostí.

47:32

Strelecký pokus domácich zblokovaný Pavúkom.

47:05

Zakázané uvoľnenie v podaní hostí, hra sa vráti späť pred Christiána Pavlasa.

46:33

Peter Zuzin sa dostal do zaujímavej streleckej pozície, krátko pred jeho strelou však bola hra prerušená.

45:44

Tvrdý súboj pri mantineli, vylučovať sa však tentoraz nebude.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Detva na domácom ľade prehráva s Novými Zámkami 1:3.

44:21

Detvania majú na ľadovej ploche svoju prvú formáciu, domácim sa ale v týchto momentoch skutočne nedarí.

43:42

HC Nové Zámky dali gól!
Nuž ale hostia sa z ničoho nič dostávajú do dvojgólového vedenia! Gachulinec prehral súboj s Mikulom, ktorý našiel napravo PATRIKA ŠTEVULIAKA a ten vymietol vinkel Petríkovej bránky! Asistencia: Dalibor Mikula.

42:27

Martin Chovan sa oprel do strely od modrej čiary, Christián Pavlas bol však pozorný.

41:58

Obrovská šanca Detvy, pred Viliamom Čachom zívala odokrytá bránka hostí, no mladý útočník puk nedokázal poslať do siete!

41:25

Fereta nahodením puku od modrej čiary vyzval Juraja Juríka na teč, kapitán hostí však puk netrafil ideálne.

40:44

Domáci hokejisti sa od úvodu tretiny snažia o vyrovnanie, zatiaľ sa im však nepodarilo vytvoriť si tlak v útočnom pásme.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech domácej Detvy.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine prehráva Detva na domácom ľade s Novými Zámkami 1:2. Tretia tretina sa začne približne o 19:48.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:05

Domáci v plnom počte.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:52

Nové Zámky kombinujú v útočnom pásme.

38:22

Hosťom sa stále nedarí vymyslieť počas presilovej hry niečo zaujímavé.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:33

Hostia znovu v kombinácii v útočnom pásme, pokus Ordzovenského bol však tečovaný na ochrannú sieť.

37:05

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Valent – 2 min., podrazenie).

36:21

Marek Drtina pálil z prvej od modrej čiary, ale neuspel. Následne hostia neuspeli ani v dorážke.

36:13

35:32

Domáci hokejisti skvele napádajú hostí pri rozohrávke a získavajú tak cenné sekundy počas oslabenia.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny.

34:55

Detvania získali puk a posielajú ho cez všetky čiary.

34:33

Hostia okamžite v kombinácii pred Romanom Petríkom.

34:13

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Klíma Tomáš – 2 min., držanie).

33:32

Hra sa prelieva zo strany na stranu, stále však chýbajú vážnejšie gólové šance.

32:58

Po strele Goliana Pavlasovi puk vypadol, obrancovia Nových Zámkov ho však stihli včas upratať pred číhajúcimi domácimi útočníkmi.

32:21

Znovu vidíme viacero nepresností na oboch stranách.

31:55

Ladislav Ščurko sa snažil o strelu, tentoraz ale Pavlas nemusel zasahovať.

31:09

Novozámčania kombinujú v útočnom pásme, Stupkova prihrávka však bola nepresná.

30:33

Hra je v týchto momentoch často rozkúskovaná.

30:05

Domáci sa dostali do tlaku, puk po skrumáži pred vlastnou bránkou skryl do svojej lapačky Roman Petrík.

30:01

V polovici zápasu máme v Detve stav zápasu 1:2.

29:56

Hostia v plnom počte.

29:11

Domáci sa zo všetkých síl snažia dostať do útočného pásma, v týchto momentoch sa im ale naozaj vôbec nedarí.

28:51

Podešva opäť príklepom, tentoraz však len vyprášil výstroj Christiána Pavlasa.

28:34

Martin Podešva príklepom minul bránku hostí a puk následne opúšťa útočné pásmo Detvy.

28:11

Domáci v obrovskom nápore, v skrumáži pred Pavlasom neuspel Ladislav Ščurko.

27:56

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Drtina – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

27:23

Domáci síce pokračujú v ďalšej presilovej hre, v kombinácii si však vôbec nerozumejú.

27:02

Nové Zámky so štyrmi hráčmi.

26:48

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Pavúk – 2 min., napadnutie).

26:44

Domáci sú v závere presilovej hry takmer zúfalí, strela Martina Podešvu nemala gólové parametre.

26:10

Ďalšia akcia Detvy zastavená pre postavenie mimo hru.

25:53

Domácim hokejistom sa zatiaľ počas tejto presilovej hry vôbec nedarí dostať do útočného pásma.

25:31

Patrik Števuliak napádaním rozohrávky domáceho tímu odvádza penzum cennej práce pre svoj tím počas oslabenia.

25:02

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Obdržálek – 2 min., sekanie).

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je 1:2.

24:51

Strela z prvej v podaní Frederika Fekiača, ktorý neuspel, domáci však budú hrať presilovú hru.

24:09

O puk sa vedú tvrdé boje v obrannej tretine domáceho tímu.

23:34

Nové Zámky sa po vedúcom góle dostali do tempa a Roman Petrík musel znovu zasahovať.

23:01

Hostia využívajú presilovú hru, pretože Mikušovu strelu od modrej čiary šikovne tečoval PETR OBDRŽÁLEK a puk končí v sieti! Asistencia: Peter Mikuš, Filip Bajtek.

22:38

22:12

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Klíma Tomáš – 2 min., nedovolené bránenie).

22:05

Ščurko v strednom pásme stratil puk, Václav Stupka sa po pravej strane vrútil do pásma a dobrou strelou švihom poriadne vystrašil Romana Petríka!

22:01

Hostia napádajú rozohrávku hostí až s dvomi hráčmi a domácim to robí veľké problémy.

21:35

Domáci znovu v útočnom pásme, ale hostia puk získali a poslali ho cez všetky čiary.

21:11

Gašparovu strelu z ľavej strany likviduje pozorný Pavlas.

21:01

Cenné sekundy pre svoj tímy počas oslabenia zbiera kapitán hostí Juraj Jurík.

20:35

Domácim sa zatiaľ nedarí počas presilovej hry usadiť v útočnom pásme.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny pre hostí.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine máme v Detve stav 1:1. Druhá tretina sa začne približne o 18:55.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:31

Strela Klímu bola ideálna na teč pre Jakuba Žilku, ktorý však puk netrafil.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:45

Hostia posielajú po buly puk až za Romana Petríka.

18:38

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fereta – 2+2 min, nebezpečná hra vysokou hokejkou).

18:33

Detva po vyrovnaní výrazne ožila a hostia majú teraz v obrane plné ruky a nohy práce.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:41

Hostia zahrali tretie zakázané uvoľnenie po sebe.

17:09

Po zakázanom uvoľnení hostí sa hra sťahuje späť pred Christiána Pavlasa.

16:41

Detva dala gól!
Domáci hokejisti sa dostali do dobrej šance, po Jendroľovej strele sa puk odrazil pred Gašpara, ktorý ešte neuspel, ale VIKTOR FEKIAČ v dorážke už dokázal puk upratať do siete. Asistencie: Rastislav Gašpar, Viliam Čacho.

15:33

Hra je v týchto momentoch opticky vyrovnaná, domácim herne pomohla presilová hra o dvoch hráčov.

15:01

Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny, stav zápasu je stále 0:1.

14:50

14:33

Detva stráca útočné pásmo, domáci musia ísť po puk až ku Romanovi Petríkovi.

14:22

14:11

Detva stále kombinuje v útočnom pásme, Žilka sa pred bránkou hostí dostal k puku, ale všetko vyriešil pozorný Christián Pavlas.

13:54

Detvania stále obliehajú bránku súpera. Pavlas je v jednom ohni.

13:31

Domáci hokejisti v obrovskom nápore, strela Chovana z prvej sa ale neujala.

13:01

Detva má v týchto momentoch výhodu presilovky o dvoch hráčov, čo je ideálny priestor na vyrovnanie.

12:50

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Obdržálek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

12:33

Domáci okamžite v kombinácii v útočnom pásme, Gašparova strela ale bola zblokovaná na ochrannú sieť.

12:22

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Mikuš – 2 min., nedovolené bránenie).

12:11

Pomerne dlho sa hrá bez prerušenia, oba tímy tak striedajú počas hry.

11:22

Zápas má v týchto momentoch solídne tempo, chýba však viac gólových šancí na jednej či druhej strane.

10:43

Detva sa v týchto momentoch dostala do náznakov náporu, Pavlas tak puk radšej skryl do svojej lapačky a prerušil hru.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Detva prehráva na domácom ľade s Novými Zámkami 0:1.

09:32

Obrovská šanca hostí, Obdržálek sa rútil do prečíslenia s Jurajom Juríkom. Obdržálkovi sa nepodarilo prihrať spoluhráčovi, dostal sa však ku strele, ktorú ale Roman Petrík zlikvidoval.

08:55

Nové Zámky v tejto časti prvej tretiny diktujú tempo hry, ale Roman Petrík nemusel riešiť žiadny vážnejší problém.

08:12

Domáci hokejisti sú po inkasovanom góle akoby trošku zaskočení a nemôžu sa dostať do tempa.

07:44

Frederik Fekiač pálil od modrej čiary, puk však končí na ochrannej sieti za bránkou Christiána Pavlasa.

07:23

Petr Obdržálek výborne vystrelil, Petrík puk znovu vyrazil len pred seba, hostia však v následnej dorážke tentoraz neuspeli.

06:59

Domáci sa okamžite snažia kontrovať, Fekiačova strela ale nebola úplne vydarená.

06:25

Hostia sa dostali do výraznejšieho náporu. Z veľkého uhla pálil Filip Bajtek, Petrík puk vyrazil len pred VÁCLAVA STUPKU, ktorý pohodlne otvoril skóre dnešného zápasu. Asistencie: Patrik Rogoň, Filip Bajtek.

05:34

Marcel Holovič našiel v dobrej pozícii obrancu Drtinu, ktorého strela ale Romana Petríka neprekvapila.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, stav zápasu je stále 0:0.

04:44

Hosťom znovu nevyšla kombinácia smerom dopredu, následne však rovnako chybovali aj domáci hokejisti.

04:22

Zakázané uvoľnenie v podaní hostí, hra sa vracia pred Christiána Pavlasa.

04:02

Domáci hokejisti si síce vynútili tlak, ale výraznejšiu šancu si nevypracovali.

03:44

Mikuš mal veľké problémy s rozohrávkou, výsledkom je strela Janisa Andersonsa, ktorá si však cestu do siete nenašla.

03:13

Hostia stiahli puk za svoju bránku a striedajú.

02:39

Novozámčania v týchto momentoch kombinujú v útočnom pásme, dve strely v podaní Rogoňa boli zblokované.

02:15

Vzápätí strela hostí, ale Roman Petrík bol opäť pozorný.

01:56

Domácim nevyšla ideálne rozohrávka, napriek tomu Král získal puk, našiel obrancu Gachulinca, ktorý strelou preveril Pavlasa.

01:15

Z veľkého uhla z ľavej strany skúsil šťastie obranca Marek Drtina, Petrík však s jeho pokusom nemal žiadny problém.

01:08

Po rozohrávke domáceho kapitána Martina Chovana je to zakázané uvoľnenie, hra sa vracia pred Romana Petríka.

00:49

Prvé útočné akcie oboch tímov neboli úspešné, hostia sa však snažia o vysoké napádanie rozohrávky domáceho tímu.

00:01

Úvodné buly v prospech domáceho tímu.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Doznela štátna hymna Slovenska, čochvíľa sa začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

HC 07 WPC Koliba Detva: Petrík (Bátory) – Chovan, Golian, Fekiač, Andersons, Turan, Jedroľ, Gachulinec, Török – Zuzin, Klíma, Žilka – Ščurko, Podešva, Čacho – Gašpar, Valent, Lalík – Čenka, Fekiač, Král

HC Mikron Nové Zámky: Pavlas (Vyžinkár) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk – Stupka, Bajtek, Rogoň – Jurík, Fábry, Obdržálek – Andrisík, Hruška, Števuliak – Odrušek, Holovič, Mikula

Rozhodca: Kalina, Juhász – Bogdaň, Kis-Király.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

1:3

Branky a nahrávky: 17. Fekiač Viktor (Gašpar, Čacho) – 7. Stupka (Rogoň, Bajtek), 24. Obdržálek (Mikuš, Bajte), 44. Števuliak (Mikula)

HK DOXXbet Detva: Petrík (Bátory) – Chovan, Golian, Fekiač, Andersons, Turan, Jedroľ, Gachulinec, Török – Zuzin, Klíma, Žilka – Ščurko, Podešva, Čacho – Gašpar, Valent, Lalík – Čenka, Fekiač, Král

HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Vyžinkár) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk – Stupka, Bajtek, Rogoň – Jurík, Fábry, Obdržálek – Andrisík, Hruška, Števuliak – Odrušek, Holovič, Mikula

Rozhodčí: Kalina, Juhász – Bogdaň, Kis-Király