po prodl. (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)

31.01.2020, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 42. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.3 4.2 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (21:05:27)
Trojhodinové klání nakonec dopadlo lépe pro Karlovy Vary, které se mohou radovat ze dvou bodů. Kladno se i přes svůj povedený výkon musí spokojit s jedním bodem, takže prohrává už po páté v řadě. Naopak Energie boduje již po páté za sebou.

61:23

61:23 Tomáš RACHŮNEK - 4:5

61:23

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Vary nakonec ukořistí druhý bod! Jakub Flek skvěle přihrál před bránu, kde byl připraven k zakončení TOMÁŠ RACHŮNEK, který vsítil rozhodující gól zápasu střelou mezi betony Denise Godly. Asistence: Jakub Flek.

60:48

Jaromír Jágr si najel do své typické pozice, ale odtud mířil jen do bránícího hráče.

60:23

Úvodní buly sice vyhráli Rytíři, ale i přesto neudrželi kotouč. Karlovy Vary tak míří dopředu.

60:01

Tento dramatický zápas bude mít ještě dramatičtější pokračování! Závěrečná třetina končí výsledkem 1:1, což tedy znamená prodloužení, které může vzhledem k průběhu dnešního zápasu vyhrát opravdu kdokoliv.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:18

Energie ještě vyhrála vhazování v útočném pásmu, ale k ničemu to nevedlo. Do útoku dokonce ještě spěchá Kladno.

59:00

Patrik Machač zakončil rychlý protiútoku, ale Filip Novotný opět bez problémů zasáhl.

58:35

Oba týmy už se soustředí hlavně na defenzivu, nikdo se totiž nemůže dostat do útočné třetiny.

57:38

Útočné snažení Kladna přerušuje postavení útočícího hráče brankovišti, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.

57:13

Vary jsou po delší době pevně u kotouče, ale ztratily ho při přechodu středního pásma, takže opět nemohou zaútočit.

56:13

Domácí jsou v závěru třetí třetiny aktivnější. Kotouč byl nyní před karlovarskou brankou, ale Filip Novotný tuto situaci opět dokázal vyřešit.

55:20

Filip Novotný dokázal pokrýt i tečované zakončení, Kladno tak získalo alespoň buly v útočném pásmu.

54:39

Brendon Nash riskantně rozehrával, což se mu se štěstím nevymstilo. Rytíři se však v útočném pásmu moc dlouho neohřáli.

4:5

Branky a nahrávky: 13. Zikmund (Jágr), 28. Jágr (Vampola), 40. Austin (Vampola, Jágr), 49. Kehar (Lakos, J. Strnad) – 5. T. Rachůnek (Flek), 31. Koblasa (Graňák, Plutnar), 37. Skuhravý (M. Rohan), 43. Gríger (T. Rachůnek), 62. T. Rachůnek (Flek)

Rytíři Kladno: Godla (40.–41. Cikánek) – Nash, Austin, Kehar, Lakos, Romančík, Barinka (A) – Zikmund, Vampola, Jágr – Redlich, Melka, J. Strnad (C) – O'Donnell, T. Kaut (A), Hovorka – Machač, Stach, Bílek – Š. Bláha.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Horák) – M. Rohan, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, D. Mikyska, Eminger, Šafář – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, Vildumetz, Šik – Koblasa, Černoch, Kohout – M. Zabloudil, Skuhravý (C), Vondráček.

Rozhodčí: Jeřábek, Hradil – Frodl, Ganger

04:17 KVA 0:1 T. Rachůnek (Flek)
10:20 KVA 2 Gríger, vysoká hůl
12:27 KLA 1:1 Zikmund (Jágr)
19:33 KLA 2 Jágr, sekání