26.01.2020, 16:00 • Penton Park (Birkenhead) • 4. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 12.9 6.32 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56

56. Mason GREENWOOD - 0:6

56

Manchester United právě vstřelil branku!
Penaltu si vzal na starosti mladíček MASON GREENWOOD a poradil si zkušeně. Ze svého pohledu zakončil po zemi doleva a Daviese poslal na opačnou stranu.

45

United svého soupeře nešetří a těsně před přestávkou přidávají už pátou branku. Obránci Tranmere znovu dali hráčům United před vápnem moře prostoru a tentokrát toho využil ANTHONY MARTIAL, který technickým obstřelem k levé tyči překonal Daviese. Asistence: Luke Shaw.

41

41. Phil JONES - 0:4

41

Další hřebíček do rakve Tranmere Rovers. United zahrávali rohový kop z levé strany a na parádní Pereirův centr si na zadní tyči naskočil stoper PHIL JONES a hlavou míč neomylně namířil pod břevno. Asistence: Andreas Pereira.

16

16. Jesse LINGARD - 0:3

16

Vypadá to, že po šestnácti minutách je po zápase, favorit si jde pro postup. Maguire našel před vápnem JESSEHO LINGARDA, který měl dostatek času na to, aby si míč nachystal na pravačku a pak přesnou technickou střelou k pravé tyči překonal Daviese. Asistence: Harry Maguire.

13

13. Diogo DALOT - 0:2

13

Rozdíl ve kvalitě obou týmů se projevuje už od začátku a United už vedou 2:0. Z pravé strany si do šestnáctky naběhl DIOGO DALOT a po jednoduché kličce vypálil. Trefil se přesně k protější tyči, tam nemohl Davies dosáhnout. Asistence: Anthony Martial.

10

10. Harry MAAGUIRE - 0:1

10

Domácí jdou z první pořádné šance do vedení! A prosazuje se stoper a kapitán HARRY MAGUIRE, který vzal zodpovědnost na sebe, navedl si míč na pravačku a práskl do míče. Ten i po jemné teči jednoho z domácích hráčů zapadl krásně pod břevno. Asistence: Victor Lindelöf.

0:6

konec (0:5)

Branky: 10. Maguire, 13. Dalot, 16. Lingard, 41. Jones, 45. Martial, 56. Greenwood

Karty:   4. Jones (MAN), 56. Davies (MAN)

Držení míče: 28 % : 72 %.
Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 7:9. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:11.

Tranmere Rovers: Davies (C) – Caprice, Clarke, Monthe, Ridehalgh – Danns, Perkins (65. Gilmour) – Morris, Jennings, Taylor (74. Hepburn-Murphy) – Ferrier (74. Moullin)
Náhradníci: Woods, Moullin, Hepburn-Murphy, Gilmour, Pilling, Payne, Wilson

Manchester United: Romero – Lindelöf, Maguire (C) (64. Williams), Jones – Dalot, Pereira, Matič (46. Fred), Shaw – Lingard – Greenwood, Martial (46. Chong)
Náhradníci: Bailly, Mata, Grant, Fred, Jemes, Chong, Williams

Rozhodčí: Mason – Bennett, Robathan