23.01.2020, 15:45 • Zimní stadion v Chebu • Finále • Tomáš Stehlík

Domácí v útočném pásmu v šesti bez brankáře.

43:20

Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Milata – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

41:40

Teď měl na hokejce gól u pravé tyče Lukáš Král, ale netrefil! Tohle ho může na konci mrzet.

40:37

Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
Domácí jsou zpátky v zápase. Na 2:4 snižuje JIŘÍ KLÍMA. Asistence: Daniel Dunda a Jiří Felcman.

33:01

Že by ještě naděje pro Královéhradecký kraj? Po strkanici před brankovištěm Dybala našel puk PAVEL ŠIMEK a protlačil ho za brankovou čáru. Bez asistence.

30:49

Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Buják – 2 min., hákování).

29:40

Jiskru naděje mohl vykřesat Lukáš Král, který zblízka trefil tyč!

28:18

Moravskoslezský kraj právě vstřelil branku!
Tohle už budou mít královéhradečtí hodně těžké. Střela MATĚJĚ ŠTIAKA propadla až za záda nešťastného Kasala. Bez asistence.

25:38

Martin Milata měl puk na hokejce před odkrytou brankou, na poslední chvíli mu do střely zasáhl Vojtěch Vytlačil!

21:30

Bialy přišel o puk na vlastní modré a Jaromír Síla neproměnil nájezd na Dybala.

19:45

Petr naskočil z trestné lavice rovnou na přihrávku, ale skvělým rozklekem zachránil svůj tým Jan Kasal!

17:38

Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Petr – 2 min., hákování).

16:53

Oddechový čas pro tým Královéhradeckého kraje.

16:53

Druhý gól během půl minuty! V samostatném úniku přehodil TADEÁŠ KALUŽÍK bekhendem padajícího brankáře Kasala. Asistence: Ilja Kovalčík.

16:22

Matěj Štiak nabil na modrou čáru obránci ŠIMONU BIALYMU, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Matěj Štiak.

11:27

Ilja Kovalčík nahodil na Kasala, kterému puk vypadl těsně vedle levé tyčky!

07:34

06:24

Marek Mach za vražení na hrazení dostává 2 + 10 minut. Menší trest odsedí Ondřej Zámečník.

Informace z boxu časoměřičů: utkání se po domluvě trenérů bude hrát 3x 15 minut.

02:33

Dnes padají góly hodně rychle a finále není výjimkou! Krásnou kličkou do bekhendu vykoupal Kasala JAKUB BELAN. Asistence: Dominik Petr.

2:4

Branky a nahrávky: 34. Šimek, 41. Klíma (Dunda, Felcman) – 3. Belan (Petr), 17. Bialy (Štiak), 17. Kalužík (Kovalčík), 29. Štiak

Královéhradecký kraj: Kasal (Lequin) – Sklenář, Fiala, Dunda, Klepš, Mráz, Žaba, Vytlačil, Bezpalec, Veselý – Sláma, Klíma, Vencl, Šimek, Síla, Král, Mach, Trejbal, Felcman, Zámečník. Trenér: Král.

Moravskoslezský kraj: Dybal (Smolka) – Pospíšil, Zielinski, Kubíček, Kočí, Pavič, Fibigr, Buják, Bialy – Činčala, Belan, Pavelec, Vehovský, Štiak, Kovalčík, Milata, Kalužík, Krčmarský, Rigo, Petr, Csabi. Trenér: Krayzel.

Rozhodčí: Kostourek, Zubzanda – Dědek, Hradil

02:33 MSK 0:1 Belan (Petr)
06:24 HKK 2+10 Mach, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Zámečník
07:34 MSK 2 Petr, hákování
16:22 MSK 0:2 Bialy (Štiak)
16:53 MSK 0:3 Kalužík (Kovalčík)