23.01.2020, 17:00 • Arena 2000, Jaroslavl • Petr Sumbal

Tipsport: 4.44 4.29 1.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, hezký zbytek večera. (19:25:08)
Československá stopa v utkání:
Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:02
Zápas je u konce, a ač byl poměrně vyrovnaný, tak z vítězství na ledě Jaroslavle se raduje CSKA Moskva. Po bezbrankové první třetině se na první gól zápasu čekalo dlouho i ve druhé třetině, až ve 40. minutě skóre otevřel pohotovou dorážkou Maxim Šalunov. Ve třetí třetině se hosté soustředili hlavně na obranu, což jim vyšlo a v závěru utkání definitivně rozhodli, když nejprve využil přesilovku Anton Slepyšev a poté se ještě do prázdné branky trefil Maxim Šalunov, který se dnes prosadil podruhé. Čisté konto si udržel brankář CSKA Moskva Ilja Sorokin.

58:35

58:35 Maxim ŠALUNOV - 0:3

58:35

CSKA právě vstřelilo branku!
A je definitivně hotovo, CSKA na ledě Jaroslavle vyhraje, což potvrzuje gólem do prázdné branky. Mamin předložil puk před branku MAXIMU ŠALUNOVOVI, a ten vstřelil dnes už druhý poměrně snadný gól. Asistence: Maxim Mamin, Klas Dahlbeck.

57:03

57:03 Anton SLEPYŠEV - 0:2

57:03

Hosté využívají přesilovku a dostávají se do vedení 2:0! CSKA předvedlo rychlou nacvičenou kombinaci, na jejímž konci byl na levém kruhu připravený ANTON SLEPYŠEV, který rychlou střelou překonal Lazušina. Asistence: Kirill Kaprizov.

56:37

Jakub Nakládal od levého hrazení hned po průjezdu do útočného pásma vypálil, ale branku netrefil.

55:36

Konstantin Okulov dostal výbornou přihrávku k pravé tyči, ale v rychlosti nedokázal bohužel pro hosty zakončit přesně.

55:08

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., držení).

55:02

Z pravé strany to zkusil Kirill Kaprizov, ale tato jeho střela nemohla Lazušina překvapit.

53:48

Hosté rychle překonali střední pásmo a usadili se v útočné třetině. Prostor na středu zatím nedostali.

52:18

Lazušin musel po delší době zasahovat a proti střele z levé strany si poradil a drží svůj tým ve hře o body.

51:32

Po vyhození hostujícího celku se píská zakázané uvolnění.

51:26

50:49

CSKA se opět podařilo vyhodit kotouč do středního pásma.

50:24

Z levé strany vypálil Nikita Čerepanov, ale jeho střela nebyla dostatečně přesná a domácí přišli o útočné pásmo.

0:3

Branky a nahrávky: 40. Šalunov (A. Romanov, Okulov), 58. Slepyšev (Kaprizov), 59. Šalunov (Mamin, Dahlbeck)

Lokomotiv Jaroslavl: Lazušin (Konovalov) – Nakládal, Markov, Savčenko, Rafikov, M. Osipov, Čerepanov, Kronwall (C) – J. Averin (A), S. Da Costa, Kudrjavcev – Děnisenko, Lander (A), Pääjärvi – Kovalenko, Alexejev, Kajumov – Iljenko, Tkačjov, Kraskovskij – Polunin.

CSKA Moskva: I. Sorokin (Lars Johansson) – Nestěrov (C), Blažijevskij, A. Marčenko, Naumenkov, M. Robinson, Dahlbeck, A. Romanov (A) – Slepyšev, M. Kempe, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Mamin – Kalinin, P. Karnauchov, Al. Popov (A) – Tolčinskij, Sorkin, Rtiščev – Komissarov.

Rozhodčí: Birin, Romasko – Bersenjov, Nikolajev

08:11 MOS 2 I. Sorokin, podrážení
28:26 JAR 2 S. Da Costa, podrážení
39:38 MOS 0:1 Šalunov (A. Romanov, Okulov)
42:35 MOS 2 Blažijevskij, držení
49:26 MOS 2 Dahlbeck, hrubost