3:4

konec (1:1, 2:1, 0:2)

20.01.2020, 19:30 • Zimní stadion v Chebu • Skupina B • Tomáš Stehlík

Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Denis Řehoř a Richard Marek. (21:17:29)
Poslední utkání prvního hracího dne hokejového turnaje olympiády dětí a mládeže skončilo vítězstvím Jihomoravského kraje 4:3 nad krajem Jihočeským. Hosté z jižní Moravy rozhodly zápas dvěma góly na konci třetí třetiny.

44:40

Jihočeši ještě zkouší power-play!

44:30

Půl minuty před koncem mají puk na holích hráči Jihomoravského kraje.

44:00

Jihomoravané mohli jít dokonce čtyři na jednoho, ale nepřesná přihrávka je připravila o šanci.

43:00

Do konce utkání zbývají dvě minuty.

42:30

Jihomoravský kraj právě vstřelil branku!
Dvě a půl minuty před koncem Jihomoravský kraj otáčí skóre. Po další chybě domácích v obranném pásmu se trefil ONDŘEJ KOS. Asistence: Lukáš Eich a Jáchym Nesvadba.

41:41

Ofsajd Jihomoravského kraje.

40:12

Dva na jednoho jeli Jihočeši a Denis Řehoř trefil břevno Brodeckého branky!

39:37

Nedáš, dostaneš! Místo Jihočechů udeřili vzápětí Jihomoravané. Na 3:3 vyrovnává MIHCAL NEKVAPIL. Asistence: Eduard Šalé a Richard Marek.

39:00

Eich na modré namazal Kotalíkovi, který jel sám na Brodeckého, ale neproměnil!

38:42

Nakonec je čas na staven na 38:42.

38:36

Opět problémy s časomírou, která se při hře na chvíli zastavila.

38:21

Vyloučení v týmu Jihočeský kraj (Willmann – 2 min.).

37:50

Po zaváhání domácí obrany střílel Kuswito, Jansa vyrazil.

37:21

Jihočeský kraj hraje v plném počtu.

36:52

Odkrytá brána číhala na Šalého, jenže ten mířil příliš vysoko.

36:00

Další vyhození Jihočeského kraje přes celé hřiště.

35:33

Po prohraném vhazování rozehrávají Jihomoravané od vlastního brankáře.

35:21

Vyloučení v týmu Jihočeský kraj (Šindelář – 2 min., sekání).

35:10

Vylučovat se bude na straně Jihočechů.

34:35

Hohenberger se dostal ke střele v pravém kruhu, ale jeho střela šla vedle.

33:39

Přesilová hra se domácím zatím nepodařila, nyní Jansa dokonce jen tak tak zabránil vlastnímu gólu.

32:53

Jihočeši neudrželi útočné pásmo a musí znovu rozehrávat od své brány.

31:20

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Škodík – 2 min., hrubost).

31:03

Signalizovaný trest pro Jihomoravský kraj.

30:26

Eduard Šalé předvedl krásný útočný výpad, s jeho střelou měl brankář Jansa plné ruce práce.

30:01

Druhá třetina přinesla tři branky, z toho dva rychlé zásahy Jihočechů v prvních 73 vteřinách. V poslední části budou tedy hokejisté Jihomoravského kraje dohánět ztrátu za stavu 3:2.

30:00

28:55

Po chybě ve středním pásmu kvapil sám na brankáře Michal Nekvapil, ale Jansa udržel svému týmu vedení!

28:38

Další střela od modré, kterou vyslal Šindelář. David Brodecký nadvakrát zkrotil puk v lapačce.

27:40

Povedená rána od modré Ivana Shakleina skončila na betonu brankáře Brodeckého.

27:07

Hosté vyhodili a nakonec se v oslabení dostali i k ohrožení Jansy.

26:49

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Eich – 2 min., nedovolené bránění).

26:30

Další rána Máši zblokována.

25:57

Martin Máša střílel od modré čáry. Gólman Jansa v klidu zasáhl lapačkou.

24:44

Matěj Bělohlav jel jeden na jednoho, jenže když se odhodlal ke střele, puk mu sjel z hole.

24:02

Série nepřesností ve středním pásmu končí vyhozením puku mimo kluziště.

23:05

Ondřej Kos zkoušel po objetí branky zasunout puk, ale Jansa si levou tyč pohlídal.

22:39

Jihočeský kraj v plném počtu.

22:25

A znovu vyhození až k Davidu Brodeckému.

22:00

Jihočeský kraj dobře brání a nyní dvakrát za sebou vyhodil puk ze svého pásma.

21:09

Eduard Šalé se zjevil před brankářem Jansou, ale trefil pouze logo na dresu jihočeského gólmana.

20:39

Vyloučení v týmu Jihočeský kraj (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Šindelář.

20:39

Čárový rozhodčí signalizoval hru v šesti Jihočeského kraje, rozhodčí se nyní radí, jestli k ní opravdu došlo.

19:35

Krátce po přesilovce však Jihomoravský kraj přeci jen snižuje zásluhou MICHALA NEKVAPILA. Asistence: Eduard Šalé.

19:27

Jihočeský kraj už hraje v plném počtu.

19:20

Komplikovaná rozehrávka Jihomoravského kraje skončila neúspěchem.

18:56

S další ránou si poradil brankář Jansa. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

18:45

Střela Svobody od modré čáry sražena mimo.

17:42

Jihomoravský kraj bude mít příležitost snížit, zatím se však hráči v modrých dresech neusadili v útočném pásmu.

17:27

Vyloučení v týmu Jihočeský kraj (Willmann – 2 min., sekání).

16:13

Jihočeský kraj právě vstřelil branku!
Tak to je vstup do třetiny! Jihočeský kraj po 73 sekundách rázem vede o dvě branky. Na 3:1 zvýšil ONDŘEJ SABINIOK. Asistence: Michal Duben.

15:26

A tuto výhodu Jihočeši bleskově využívají! Po rychlé rozehrávce v útočném pásmu se trefil MATĚJ BĚLOHLAV. Asistence: Martin Willmann a Jan Kučera.

15:01

Jihočeský kraj vstoupil do druhé třetiny s výhodou jednoho hráče.

15:01

Do druhé třetiny bohužel nenastoupí obránce Jihočeského kraje Josef Eichler, který odjel do nemocnice na rentgen.
Máme za sebou první třetinu utkání mezi Jihočeským a Jihomoravským krajem. Na světelné tabuli svítí nerozhodný stav 1:1, který odpovídá vyrovnanému průběhu. Druhá třetina začne zhruba ve 20:25.

15:00

15:00

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Middleton – 2 min., sekání).

14:43

Sedmnáct sekund před koncem první třetiny střílel obránce Kuswito, ale puk zamířil přesně do lapačky Jansy.

13:38

Willmannovi se na modré čáře zamotal puk mezi brusle a obránce Jihočechů se musel hodně ohánět, aby zažehnal pohromu v podobě přečíslení.

12:51

Zakázané uvolnění Jihomoravského kraje.

12:37

Kotalík se rval do útoku, ale přes dva obránce neprošel.

11:50

Nyní se Eduard Šalé nechal nachytat v ofsajdu.

11:37

Po nepřesné rozehrávce Lukáše Eicha pískáno zakázané uvolnění.

11:00

Ondřej Kos do útočného pásma neprošel a hra se zas valí na druhou stranu.

10:06

Pěkná individuální akce Kotalíka s jehož střelou si ovšem poradil David Brodecký.

09:13

Máša nyní nedosáhl na přihrávku po buly a Jihomoravský kraj se musí vracet do svého obranného pásma.

09:06

Další zakázané uvolnění Jihočeského kraje.

08:54

Jansa měl nyní plné ruce i nohy práce s nahozením obránce Martina Máši.

08:46

Nepřesná rozehrávka Jihočeského kraje končí zakázaným uvolněním.

07:50

Střelu Willmana zblokoval Michal Nekvapil.

07:35

06:42

A hned po buly, vteřinu po konci oslabení, Jihomoravský kraj vyrovnává zásluhou ONDŘEJE KOSA. Asistence: Antonín Pospíšil.

06:38

Tři sekundy před návratem Nesvadby na led se vhazuje před Jansou.

06:30

Střelu Eichlera od modré čáry vyrazil Brodecký za branku.

05:42

Po přihrávce Willmanna střílel z voleje Bělohlav, jenže mimo.

05:14

Jihomoravskému kraji se podařilo vyhodit až na brankáře Jansu.

04:53

Z levé strany zkoušel nahazovat nebo možná střílet Denis Řehoř, ale puk si do lapačky stáhl brankář Brodecký.

04:41

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Nesvadba – 2 min., faul kolenem).

03:17

Místo toho udeřilo na druhé straně. Po přihrávce Řehoře prostřelil z pravého kruhu Brodeckého FILIP ŠINDELÁŘ. Asistence: Denis Řehoř.

02:35

Krásný blafák před Jansou zkoušel Eduard Šalé, jenže beton brankáře nakonec nepřehodil.

02:00

Zásah střídačky Jihomoravského kraje, následuje buly před Brodeckým.

01:38

Další zákrok Daniela Jansy po střele Ondřeje Kosa.

01:30

Puk v ochranné síti, vhazovat se bude před Jansou.

00:53

První střelu na branku máme za sebou, vyslal jí Richard Marek a Daniel Jansa zkrotil puk v lapačce.

00:01

Jihočeský kraj: Jansa (Punda) – Ondřej, Eichler, Šťastný, Cícha, Bůžek, Shaklein, Willmann, Váňa – Vondrášek, Sabiniok, Duben, Šindelář, Kotalík, Špánek, Hohenberger, Řehoř, Kučera, Bělohlav, Strnad, Šachl. Trenér: Boháč.

Jihomoravský kraj: Brodecký (Kavan) – Svoboda, Smolka, Kuswito, Šebela, Pospíšil, Máša, Eich – Middleton, Nekvapil, Modl, Marek, Kos, Nesvadba, Šalé, Pejchar, Rakus, Škodík, Zduba, Kučera. Trenér: Kališ.

Rozhodčí: Grech – Krutina, Troch.
Hráči Jihočeského kraje už poslušně uklízí puky do kanystru a zápas za malou chvíli začne.
Momentálně oba týmy krouží na ledové ploše. Jihočeský kraj nastoupí v bílých dresech, Jihomoravský kraj v modrých.
Oba týmy budou chtít napravit své porážky z prvních zápasů. Jihočeský kraj podlehl odpoledne 1:5 Olomouckému kraji, hokejisté z jihu Moravy nestačili po stejném výsledku na Zlínský kraj.
První den Zimní olympiády dětí a mládeže utekl jako voda a před námi je poslední dnešní utkání chebské skupiny B, ve kterém se střetnou dva týmy z jihu republiky – kraje Jihočeský a Jihomoravský.
Ze Zimního stadionu v Chebu Vás zdraví Tomáš Stehlík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

3:4

Branky a nahrávky: 4. Šindelář (Řehoř), 16. Bělohlav (Willmann, Kučera), 17. Sabiniok (Duben) – 7. Kos (Pospíšil), 20. Nekvapil (Šalé), 40. Nekvapil (Šalé, Marek), 43. Kos (Eich, Nesvadba)

Rozhodčí: Grech – Krutina, Troch

03:17 JHC 1:0 Šindelář (Řehoř)
04:41 JHM 2 Nesvadba, faul kolenem
06:42 JHM 1:1 Kos (Pospíšil)
15:00 JHM 2 Middleton, sekání
15:26 JHC 2:1 Bělohlav (Willmann, Kučera)
16:13 JHC 3:1 Sabiniok (Duben)
17:27 JHC 2 Willmann, sekání