4:2

konec (1:1, 0:1, 3:0)

20.01.2020, 16:00 • Zimní stadion v Chebu • Skupina B • Tomáš Stehlík

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Vojtěch Port a Adam Buzek. (17:38:22)
Okamžik po siréně dostal puk do branky Ondřej Hájek, ale jeho trefa přišla už po konci utkání. Můžeme tedy konstatovat, že Kraj Vysočina vyhrál 4:2 nad Plzeňským krajem. Vyrovnané utkání rozhodly tři branky Vysočiny v poslední třetině.

44:38

Ofsajd zastavil založení útoku Plzeňského kraje.

44:00

Do konce zbývá minuta, Plzeňský kraj zkouší znovu power-play.

43:39

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Kraj Vysočina (Fábry – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Plzeňský kraj (Benák – 2 min., hrubost).

43:25

Střela Lučana skončila kdesi v hradbě těl před brankáře Vysočiny.

43:16

Plzeňská kraj si bere oddechový čas, po něm se bude vhazovat před brankářem Černým.

43:10

Plzeňský kraj odvolává brankáře!

42:50

Mazanec našel před brankou hůl Zdeňka Šmída, ale ten z velké blízkosti Černého neprostřelil.

41:42

Kevin Coufal získal puk ve středním pásmu a nikým neatakovaný ho pouze poslat za branku Tomáše Mečla.

40:50

Plzenští se nyní snaží aktivně napadat, ale obrana Kraje Vysočina si nekomplikuje situaci a jen posouvá puk do středního pásma.

40:02

Jakub Doležal jel sám na brankáře Mečla, ale ten rychlým švihem lapačkou udržel naděje svého týmu.

38:54

Hráči Kraje Vysočina jeli znovu tři na dva, ale tentokrát útočnou akci nevyřešili dobře.

38:08

Kraj Vysočina právě vstřelil branku!
Neuběhla ani celá minuta a Vysočina se znovu raduje. Na 4:2 zvyšuje po rychlém útoku TOMÁŠ ŠANTORA. Asistence: Jakub Doležal.

37:10

Skóre se nám znovu přelévá na stranu Vysočiny. Velké zmatky v obraně Plzeňského kraje využil ANDREJ FÁBRY. Asistence: Hynek Peš.

36:47

Obránce Vysočiny Topol při vyhození trefil nohu rozhodčího Červenky, který si z dnešního utkání odnese minimálně modřinu.

35:50

Adam Jiříček se snažil vyslat do šance Hořejšího, ale k tomu se puk přes obránce nedostal.

34:43

Přihrávka rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu blíže k brance Tomáše Mečla.

4:2

Branky a nahrávky: 1. Port (Coufal), 31. Peš (Coufal), 38. Fábry (Peš), 39. Šantora (Doležal) – 3. Hájek (Štulc), 24. Mazanec (Benák)

Kraj Vysočina: Černý (Sigmung) – Port, Vaněček, E. Zamazal, Bláha, Topol, Vandas, Matějíček, Jeletz – Fábry, D. Zamazal, Doležal, Novák, Peš, Bakus, Prchal, Teplý, Jungwirth, Kudrna, Coufal, Šantora. Trenér: Morava.

Plzeňský kraj: Mečl (Smola) – Prošek, Štulc, Lučan, Hromádka, Buzek, Černý, Šlosar, Sochor – Hájek, Bílek, Hořejší, Šmíd, Mazanec, Reiser, Horský, Křemen, Kaiser, Benák, Jiříček, Komínek. Trenér: Vostřák.

Rozhodčí: Červenka – Dědek, Hradil

00:33 VYS 1:0 Port (Coufal)
02:58 PLK 1:1 Hájek (Štulc)
06:18 VYS 2 Matějíček, držení
08:18 VYS 2 Coufal, napadení
18:33 VYS 2 Topol, podrážení