konec (5:1)

18.01.2020, 20:30 • SH Chemik Lovosice • 15. kolo • Zdeněk Kamínek st.

39:07

Baník Chomutov právě vstřelil branku!
Chomutovský MINAŘÍK si předešlou smůlu vynahradil gólovou střelou po přihrávce Nováka. Také on má svůj hattrick a ještě kosmeticky upravuje konečnou podobu výsledku. Asistence: Novák.

33:50

Chomutov pokračoval ve své powerplay, Novák uvolnil MINAŘÍKA a ten překonal Votavu. Oba borci tak zopakovali stejnou spolupráci, jaká vedla k třetímu gólu. Baník ještě nesložil zbraně. Asistence: Novák

32:54

Rapid právě vstřelil branku!
Při powerplay Chomutova se do prázdné klece trefil VOBOŘIL. Rána šla z půlky hřiště. Bez asistence.

26:10

MARTIN MACHÁČEK po křižné přihrávce Výborného vrací čtyřbrankové vedení Ústí zase rychle zpátky. Zároveň dává už svůj čtvrtý gól v utkání. Asistence: Výborný

25:36

MINAŘIK se trefil k bližší tyči po pasu Nováka. Znovu je rozdíl třígólový. Asistence: Novák

24:22

Po přihrávce Dlouhého se prosadil VÁCLAV SLOUP a navyšuje skóre už na 6:2. Asistence: Dlouhý

20:57

Po nedorozumění mezi brankářem Votavou a obranou se k lehkému zakončení dostal v samém zárodku druhé půle kapitán Chomutova NOVÝ. Ten tak snižuje na 5:2. Bez asistence.

18:26

Po odražené střele Vobořila se míč dostal k MARTINU MACHÁČKOVI, který se prosadil z dorážky. Ústecký obránce tak stál u čtyř z celkových pěti domácích gólů v prvním poločase, zároveň uzavírá hattrick. Asistence: Vobořil.

13:40

Domácí zahrávali přímý kop ze sedmi metrů, kdy Vobořil lehce přiťukl míč na DLOUHÉHO a ten navýšil stav na 4:1. Asistence: Vobořil

10:52

Macháček našel krásně LUKÁŠE KROKA, který střelou z levé strany z úhlu překvapil Nejedlého a vrací Ústí nad Labem dvougólový náskok. Asistence: Martin Macháček

10:00

NOVÁK teď využil zaváhání domácí obrany a snížil na 1:2. Bez asistence.

06:52

Po přihrávce Martina Výborného z ostrého úhlu z levé strany přidává druhý gól v rozmezí minuty a 9 vteřin MARTIN MACHÁČEK. Asistence: Martin Výborný

05:43

Krok zahrával přímý kop, před brankou volný MARTIN MACHÁČEK v pohodě otevřel skóre. Asistence: Lukáš Krok

8:5

konec (5:1)

Branky: 6. Macháček (Krok), 7. Macháček (Výborný), 11. Krok (Macháček), 14. Dlouhý (Vobořil), 19. Macháček (Vobořil), 25. Sloup (Dlouhý), 27. Macháček (Výborný), 33. Vobořil – 10. Novák, 21. Nový, 26. Minařík (Novák), 34. Minařík (Novák), 40. Minařík (Novák)

Karty:   18. Macháček (RUL) – 14. Micák (BCH)

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava – Čapek, Sloup, Klier, Macháček – Vobořil, Dlouhý (C) – Krok, Výborný – hrající trenér Martin Dlouhý

Oxyworld Baník Chomutov: Nejedlý – Novák, Nový (C), Micák, Dolechek – Minařík, Tykal – Boček, R. Jelínek – trenér Jan Brič

Rozhodčí: Laštovička – Říha