2:5
konec (1:2, 1:0, 0:3)
16.01.2020, 18:00 • Uherský Ostroh • 20. kolo
HOKEJ Uherský Ostroh – SKMB Boskovice z.s.
2:5
konec (1:2, 1:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 20. Zalubil (Antonovič, Žabčík), 35. Galuška (Nevídal) – 17. Bednář (Strýček), 18. Pelikán (Benýšek), 43. Benýšek (Krejčiřík, Bednář), 52. Benýšek, 54. Stehlík (Krejčiřík)
Karty:
Neproměněná penalta:
HOKEJ Uherský Ostroh:
Náhradníci:
Trenér:
SKMB Boskovice z.s.:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Radim Slavka — Michal Bačák, Michal Kučera
Diváci: 320
1. třetina | ||||
4:38 | BSK | 2 | Štancl, faul loktem | |
7:24 | BSK | 2 | Krejčiřík, krosček | |
10:44 | UOS | 2 | Flora, nedovolené bránění | |
13:37 | UOS | 2 | Galuška, hákování | |
16:26 | UOS | 2 | Galuška, hákování | |
16:37 | BSK | 0:1 | Bednář (Strýček) | |
17:46 | BSK | 0:2 | Pelikán (Benýšek) | |
19:52 | UOS | 1:2 | Zalubil (Antonovič, Žabčík) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:02 | BSK | 2 | Pelikán, sekání | |
30:29 | BSK | 2 | Štancl, hrubost | |
30:29 | UOS | 2 | Rauš, hrubost | |
34:05 | UOS | 2:2 | Galuška (Nevídal) | |
36:17 | UOS | 2 | Rauš, nedovolené bránění | |
36:17 | BSK | 2 | Bednář, hrubost | |
37:06 | UOS | 2 | Kučera, hrubost | |
37:06 | BSK | 2 | Benýšek, hrubost | |
39:20 | BSK | 2 | Skácel, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:05 | BSK | 2:3 | Benýšek (Krejčiřík, Bednář) | |
43:33 | BSK | 2 | Skácel, držení, odpyká Müller | |
43:33 | BSK | 10 | Skácel, nesportovní chování | |
44:51 | UOS | 2 | Žabčík, pozdní dohrání | |
47:28 | UOS | 2 | Beneš, příliš mnoho hráčů | |
50:58 | UOS | 5 | Veselý, zásah do hlavy nebo krku, odpyká Flora | |
50:58 | UOS | 20 OK | Veselý, zásah do hlavy nebo krku | |
50:58 | BSK | 2 | Strýček, hrubost | |
50:58 | BSK | 2 | Strýček, hrubost | |
51:57 | BSK | 2:4 | Benýšek | |
53:10 | BSK | 2:5 | Stehlík (Krejčiřík) | |
57:04 | BSK | 2 | Müller, hákování | |
Konec |
Chabarovsk – Novosibirsk • po s.n. (1:2) 10:00 1:2
Vladivostok – Omsk 10:30 1:3
Kunlun – Kazaň 12:30 3:1
Barys – Magnitogorsk 14:30 4:3
Jekatěrinburg – Ufa 15:00 4:2
Čerepovec – Spartak Moskva • po prodl. 17:00 1:2
Nižněkamsk – Čeljabinsk • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
N.Novgorod – Dynamo Moskva 17:00 6:4
CSKA Moskva – Soči 17:30 6:1
Petrohrad – Jokerit 17:30 4:1
Viťaz – Minsk 17:30 5:1
57:04
53:10
Autorem branky je ONDŘEJ STEHLÍK. Asistence: Filip Krejčiřík.
51:57
Autorem branky je KAREL BENÝŠEK.
50:58
50:58
50:58
50:58
47:28
44:51
43:33
43:33
42:05
Autorem branky je KAREL BENÝŠEK. Asistence: Filip Krejčiřík a Luboš Bednář.
40:01
40:00
39:20
37:06
37:06
36:17
36:17
34:05
Autorem branky je LUMÍR GALUŠKA. Asistence: Aleš Nevídal.
30:29
30:29
27:02
20:01
20:00
19:52
Autorem branky je JAKUB ZALUBIL. Asistence: Radim Antonovič a Zbyněk Žabčík.
17:46
Autorem branky je ALEŠ PELIKÁN. Asistence: Karel Benýšek.
16:37
Autorem branky je LUBOŠ BEDNÁŘ. Asistence: Pavel Strýček.
16:26
13:37
10:44
7:24
4:38
00:01