16.01.2020, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • David Suchý

Tipsport: 2.91 3.87 2.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Robin Hanzl (SPM) 1+1, 1 střela, čas na ledě 16:32 (19:21:08)

Zblokované střely – 18:16.
Vyloučení – 3:3.
Využití přesilovek 0/3 – 0/3.
Vhazování – 25:29.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Spartaku Moskva, který svého soupeře porazil výsledkem 2:1. Severstal ve třetí třetině usiloval nad vyrovnávací brankou, kterou se mu nakonec povedlo vstřelit, a to hodně šťastným způsobem. Utkání tak dospělo do prodloužení, které trvalo opravdu jen několik vteřin, o druhém bodu totiž rozhodl moskevský celek.

60:38

60:38 Kaspars DAUGAVINŠ - 1:2

60:38

Spartak právě vstřelil branku!
Prodloužení skončilo opravdu bleskově! Domácí hráči totiž naprosto zapomněli na KASPARSE DAUGAVINŠE, který čekal na nahrávku na modré čáře. Poté se s pukem dostal až do palebné pozice, odkud zápěstím prostřelil Šugajeva.
Asistence: Jakov Rylov, Robin Hanzl.

60:01

Ani třetí třetina nám nerozhodla o vítězi tohoto zápasu, budeme tak sledovat prodloužení ve třech na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20

Do konce tohoto zápasu nám nezbývá zrovna moc času, zcela určitě se dočkáme prodloužení. Tam se rozhodne o budoucím držiteli druhého získaného bodu.

58:01

Do protiútoku se dostávala první formace Spartaku, která ale vůbec nic nevymyslela. Naopak z toho bylo ofsajdové postavení, což uviděl také rozhodčí.

57:20

Za vlastní branku se vydal Makejev, který raději přenechal do tandemu na vedle stojícího Chochlova, jenž přejel modrou čáru a poté nahazoval podél hrazení.

56:08

V krátkém časovém sledu musela být hra opět přerušena, puk totiž skončil opět ve výstroji ruského brankáře Spartaku. Bude se vhazovat po jeho pravici.

55:11

Najednou jsou domácí mnohem aktivnějším týmem, přičemž se o zakončení z mezikruží pokoušel Jakovlev, s jehož střeleckým pokusem si ale Bespalov poradil.

52:40

52:40 Jegor JAKOVLEV - 1:1

52:40

Čerepovec právě vstřelil branku!
Zničehonic se domácím povedlo srovnat krok! To byla hodně netradiční branka, hostující brankář Bespalov totiž nedokázal reagovat na tečovanou nahrávku v podání JEGORA JAKOVLEVA, kterému se tak povedl vyrovnat výsledek.
Asistence: Ilja Chochlov, Sergej Monachov.

52:05

Ze zajímavé pozice pálil hostující Hersley, jehož dělovka skončila pouze v lapačce pozorného Šugajeva. Ten ještě drží svůj celek ve hře o bodový zisk.

51:04

Severstal se soustředil na útočení, avšak tak trochu zapomněl na zadní vrátka, kam pronikl hostující Kotljarevskij, kterému se nepovedlo překonat Šugajeva.

1:2

Branky a nahrávky: 53. J. Jakovlev (Chochlov, Monachov) – 32. R. Hanzl (Karsums, Daugavinš), 61. Daugavinš (Rylov, R. Hanzl)

Severstal Čerepovec: Šugajev (Chakimov) – Provolněv, A. Kulda, M. Chabarov, Kudako, N. Chlystov, Makejev, Chochlov – Monachov (A), Trubačjov (C), Jakimov (A) – J. Morozov, Kapustin, J. Jakovlev – Markovin, Kodola, Petunin – Nevolin, J. Bodrov, A. Alexejev – Gračjov.

Spartak Moskva: Bespalov (Chomčenko) – Hersley, Viklund, Rylov (A), D. Višněvskij, Gončarov, I. Višněvskij, Trišin – Fjodorov, Juňkov, Chochlačov – R. Hanzl, Karsums, Daugavinš (A) – Talalujev, Arkalov, Nikoncev (C) – Kotljarevskij, Kokarev, Lvutin – Stoljarov.

Rozhodčí: Cyplakov, Oskirko – Maximovskij, Šadrin

Diváci: 4013

02:55 CER 2 N. Chlystov, podrážení
11:50 CER 2 HL příliš mnoho hráčů
11:58 CER 2 J. Jakovlev, vysoká hůl
19:12 SPM 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Chochlačov
31:28 SPM 0:1 R. Hanzl (Karsums, Daugavinš)
34:24 SPM 2 Bespalov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Talalujev
37:32 SPM 2 Daugavinš, podrážení
52:40 CER 1:1 J. Jakovlev (Chochlov, Monachov)