10.01.2020, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.64 4.4 4.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Jack Campbell (LAK) 44 zák., 2 góly, 95,7%
2. Reilly Smith (VGK) 1+0
3. Max Pacioretty (VGK) 1+0 (07:08:19)
Československá stopa v utkání:
Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:38
Špatná druhá polovina první třetiny a čtyři inkasované branky Vegas rozhodly o tom, že body bere hostující celek. Domácí ve druhé a třetí třetině dominovali, na branku vyslali 35 střel a Kings jen 5. Kings vyhrávají 5:2.

59:51

59:51 Adrian KEMPE - 2:5

59:51

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Čistě vyhrané vhazování a bleskově se prosazuje a konečný stav zápasu stanovuje ADRIAN KEMPE.

59:50

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Stastny – 2 min., sekání).

59:35

Alex Tuch minul odkrytou část branky.

59:14

Hostující celek sáhl do přihrávky Vegas, kotouč vypadl mimo hrací plochu.

59:00

Oznámena byla poslední minuta.

58:45

Zakázané uvolnění. Buly před brankou Kings. Malcolm Subban jde znovu na střídačku.

58:34

Buly ve středním pásmu.

58:34

Oddechový čas pro domácí.

58:34

Akci Vegas nyní zastavilo postavení mimo hru. 45 střel na branku vyslali domácí.

58:15

Nate Schmidt pálil od modré, ale neuspěl.

57:50

Domácí hokejisté se nemohou usadit v útočném pásmu, takticky hrají hosté výborně.

57:26

Austin Wagner minul odkrytou branku.

57:18

Vegas hraje v šesti.

57:07

Mnoho času už domácí nemají, hosté míří za výhrou v tomto zápase.

2:5

Branky a nahrávky: 35. R. Smith, 36. Pacioretty (Stastny, Mark Stone) – 14. Martinez, 16. B. Hutton (Toffoli, Iafallo), 19. Toffoli (Kopitar), 20. Wagner (Amadio, Roy), 60. A. Kempe

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Holden, Theodore, Hague, Engelland – Stephenson, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Nosek, Eakin, Tuch – W. Carrier, N. Roy, Reaves.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Walker, Doughty, B. Hutton, Martinez, Forbort, Roy – Iafallo, Kopitar, Toffoli – Prochorkin, J. Carter, D. Brown – A. Kempe, Amadio, Wagner – Clifford, Lewis, Luff.

Rozhodčí: Dwyer, Hebert – Mach, Galloway

Diváci: 18.281

13:40 LAK 0:1 Martinez
15:01 LAK 0:2 B. Hutton (Toffoli, Iafallo)
18:44 LAK 0:3 Toffoli (Kopitar)
19:58 LAK 0:4 Wagner (Amadio, Roy)