po prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)

10.01.2020, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 35. kolo • Jan Brůna

Tipsport: 1.93 4.3 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je ode mne z ČPP Arény pro dnešek definitivně vše. Moc děkuji za pozornost při sledování onlajnu a u dalších textových přenosů z hradeckého hokeje se budu těšit na počtenou. (21:13:26)
Je dobojováno. Domácí se dostali do vedení zásluhou dvou po sobě jdoucích gólů, hosté však dokázali ještě do konce základní hrací doby rychlými brankami srovnat. V prodloužení se přiklonilo více štěstí k Bruslařům a rozhodující trefu zapsal dnes dvougólový Ondřej Najman.
Střely na branku ve třetí třetině – prodloužení (celkem)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Radim Zohorna si objel jednoho z obránců, zaparkoval za brankovou čarou a narýsoval přesnou přihrávku do mezikruží pro ONDŘEJE NAJMANA. Ten se v zakončení nemýlil, když vyslal nechytatelnou střelu nad Mazancovu lapačku a mohl jet slavit se spoluhráči. Je rozhodnuto! Asistence: Radim Zohorna.

61:58

Rychlík Jordann Perret obdržel šikovnou přihrávku na útočnou modrou čáru a spěchal sám na Krošelje. Francouz se ale vyhnal ze střeleckého úhlu, a to i s přispěním obrany.

61:36

Hbitý Aleš Jergl se důrazně natlačil před Krošelje a snažil se procpat kotouč až do sítě, což se mu i s přispěním zákroku soupeřovy obrany nepovedlo.

60:53

Radovan Pavlík byl v následném postupu vpřed velmi rychle zastaven a po rozehrávce Krošelje hra pokračuje.

60:16

V úvodní větší šanci se však brzy objevili hosté, kteří si to namířili na Mazancovu branku a snažili se mezi jeho betony procedit puk.

60:01

Hradečtí budou hrát bez beka a vstupují do hry se třemi útočníky první lajny!
Diváci ČPP Arény mohli v poslední třetině vidět velmi svižný hokej a hosté především srovnali stav zásluhou dvou rychlých gólů. Protože základní hrací doba nerozhodla, bude následovat pětiminutové prodloužení 3 na 3 s náhlou smrtí!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51

Za posledním pukem mířícím k Mazancově brance spěchali hráči obou táborů. Více už se toho však nestihne.

59:34

Až nyní vyhodili domácí úspěšně puk a mohli si alespoň na kratší chvíli oddechnout od bránění.

59:10

Po menší nedohodě v domácí defenzívě skvěle zasáhl Mazanec a nepustil dobře mířený kotouč až do klece.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Smoleňák (Cibulskis), 41. M. Chalupa (Cingel) – 51. Zbořil (Klepiš, Pláněk), 55. Najman (Dlapa), 63. Najman (R. Zohorna)

Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Cibulskis, Čáp, Šalda, F. Pavlík (A), Rosandić, Muška, Gaspar – M. Chalupa, Cingel, Smoleňák (C) – R. Pavlík, Lev, Klíma – Perret, Koukal, Jergl – Miškář, Dragoun, Paulovič.

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Peters) – Hrbas, Ševc (A), Dlapa, Pláněk, Bernad, Fillman, Hrdinka – Skalický (A), Zbořil, Klepiš – R. Zohorna, Jeglič, Šťastný – Lunter, Bičevskis, Vondrka (C) – Flynn, Najman, P. Kousal.

50:42 MBL 2:1 Zbořil (Klepiš, Pláněk)
52:37 MBL 2+10 Skalický, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Flynn
54:26 MBL 2:2 Najman (Dlapa)